Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
55%

Aki itt nyomogatja a lepontozást, böfögjön már ide annyit hogy elmagyarázza mi nem tetszik neki!?

Melyik az a hamvas hóvirág lelkű akinek mindez nem elég bizonyíték!???!

Tényleg érdekel miért pontozol le mindenkit!

Ha van más véleményed akkor írd le!

2020. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
30%
Ha feledékenyek vagytok és minden szart vagy akciósat (?) összevásároltok, miért ne. De ha nem, akkor nem tudom. Te ismered, ha nyugodtan reagált, az is fura.
2020. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
51%
Lehet nem filmet néz otthon, hanem forgat a postással s forgatási "kellék-maradék" volt...
2020. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Mivel ilyen ócska dumát mondott tuti megcsal még hogy nem tudja hogy került oda... Jah persze
2020. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
88%

44

A nagyi hagyta ott, amikor látogatóban volt;)

2020. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 Lazy Lover ***** válasza:
84%
😆😆
2020. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
92%

Párkapcsolatban, tabletta szedése mellett óvszert venni nekem egyértelműen megcsalás szagú. Az egy hülye terelő duma, hogy biztos régi meg ő még sose vett gumit. Biztos a pasi vette.

Ha munkaidőn kívül mindig együtt vagytok, együtt mentek haza, akkor munkaidőben csinálja. Vagy készül(t) rá.

Nem ment be reggel hamarabb dolgozni?

2020. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
53%

És ha a barátnőjének akar falazni, de neked se akarja elmondani?

Meg még max a titokban babót akar dolgot tudnám elképzelni, hogy mikor múltkor beszéltetek a tabiról és azt mondta, hogy maradjon, meggondolta magát, vett egy csomag óvszert, hogy ameddig nem ürül ki teljesen a tabi, addig azzal csináljátok, hogy egészséges legyen majd a babó. Csak még nem állt készen elmondani. Amikor pedig felhoztad megijedt, beijedt és nem merte elmondani. (Én simán ilyen vagyok, de az nem azt jelenti, hogy ő is)

Bar tény, hogy fura a szitu. Mielőtt nekiesnél, próbáld meg megdumálni vele, ha nem megy, ugyanezeket mondja, akkor meg hagyd a fenébe. Ha nem akarja őszintén megoldani a szitut, ha nem igyekszik, ha látod rajta, hogy van takargatni valója.. akkor hagyjuk is..

2020. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
100%
Titokban gyereket?Úgy sutyiba?Na,azt gondolom ,hogy ezzel mostmár megnyugtattad a kérdezőt?:D
2020. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy valamelyik jóindulatú barátnő hagyta ott direkt.

Azért annyira csaknem buta a barátnőd,hogy ő vette és ott hagyta direkt...

Bár valóban furcsa az,hogy csak ennyit regált,azért velem esne ez meg tuti én is medöbbent lennék és akár a baártomat gyanusítanám vissza,hogy tuti ő vette nem én :D szóval,hogy azért értelmesebb emberek biztos,hogy nyomzoásba kezdenek ketten és egymást gyanusítják,kiakadnak stb :D nem az,hogy hm hát itt termett egy gumi jól van az,kit érdekel.

De nekem inkább az a sanszos,hogy egy barátnő hagyta ott direkt össze akar titeket ugraszztani,lehet járna is veled,vagy csak úgy jóindulatból.

A másik egy barátnő hagyta ott totál véletlenül.

Más nem lehet,mert senki nem olyan hülye a földön,hogy diret ott hagyja szemelőtt a gumit amikor meg akarja csalni a másikat...

2020. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!