Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
88%
9 osztályt max 16 évesen végez el az ember, persze ha nem bukott már kétszer. De persze ilyenkor mindenki évvesztes. :DD
2014. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 anonim ***** válasza:
18%

En vagyok a 35

Nem magyarorszagon elunk

4 gyerekunk van itt nincs gyes se gyed

A szulesek utan 12'hettel kelett ujra dolgoznom

A gyerekek fizetett gyerekmegorzobe jartak ahol egy anyuka vigyazott 4 gyerekre haznal.

Heti 3 napot dolgoztam es 2/3 jartam foiskolara.

A munkahelyem valtott muszakos 7- 16 vagy 15-23:30 ig

Az eloadas napok 9-17/18 tartott evi 16 hetben a tobbi heten szakmai gyakorlat volt 8-15 ig.

Ejjel szoptattam nappal fejtem

Reggel 5 ora alvas utan keltem gyerekek a

2014. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 anonim ***** válasza:
0%
67-es,es a felpontozok, és s ez így jó? Egy négy hónapos szoptatásra igényt tartó kicsi reggel hattól de. ötig a bölcsiben? Éva frankó? Mindenkinek így kéne csinálni? Mindezt a magyar intézmény rendszerben, ami erre nincs felkeszulve? Enyém 1.5 évesen ment bölcsibe, ő volt az egyik legkisebb, és mindig csúnyán rám szóltak, amikor 9 óra után mentem érte, pedig már nem szopott rég. Az ő bolcsijebol kiindulva kizárt dolognak tartom, hogy tudták volna mit kezdeni egy szopos kisbabaval, de nem részletezem. Akik szerint ez a jó, nem kívánok mást, csak próbálják ki!
2014. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 A kérdező kommentje:
Igen 10.-be megbuktam, mert nem tudtam rendesen bejárni mert végigájultam és hánytam az első 24 hetet. Problem?
2014. okt. 31. 11:18
 75/135 anonim ***** válasza:
14%

Mentek a gyerekmegorzobe onnan vitte oket suliba a holgy.

Ha hazaertem a ferjem mar elhozta oket ugye nem egyedulallo anya vagyok.

A munkahely utan bevasaroltam

Mindenki hazaert gyors meleg vacsi kozossen aztan furdes alvas en rendrakas takaritas tanulas

Delutanos heten gyerekek suliba vittem kicsi velem volt fozes takaritas tanulas kicsi a vigyazoba en rohantam villamossal dolgozni az uton tanultam.

A fosulis napokon de rend volt.

A ferjem termeszetessen besegitett hiszem a megorzo horror osszeg volt

Fozni is segitett ill gyerekeket elhozni mosasast szarintoba tenni bar ezt anagyok hamar megtanultak.

A nagyok sajat szobajukat rendben tartottak.

Most mar lazithatok ket bachlor es egy maaster kepzes utan vege a tanulmanyaimnak.Most mar otthon dolgozom nagyreszt

A kicsi ma mar 6 eves komoly emberke ha megis mennem kell es o szabad viszem magammal dolgozni ezt imadja.

Mindent meg lehet oldani csak torekves szorgalo keves alvas es kitartas ill az adott orszag kulturalis szokasan mulik.

2014. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
97%
Na, kerdezo, akkor kapd ossze magad es kezdj el egy levelezo gimit vagy szakkozepet es mutasd emg, hogy nem csak szulni vagy kepes. Sok sikert
2014. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát ez a különbség a te otthonod, és hazánk közt. Gyere haza, és találj munkát, amivel heti három napot kell bent lenni, mindezt négy gyerek mellett, vegyenek fel, és ne diszkrimináljanak. Legyen pénzed megfizetni egy hölgyet, aki viszi a gyerekeid bölcsibe, oviba helyetted, és találj jó intézményt, ahol alkalmasak egy három hónapos kisbaba jó színvonalú ellátására. Aztán jelentkezz. A pontozok is próbálják ki!
2014. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 A kérdező kommentje:

Nem csak szülni tudok!? Mond te normális vagy? Nem nyilvános megalázást kértem, hanem hogy válaszolj. Bunko vagy és ugy látszik hiába a sok iskola meg diploma amivel menőzöl, rohadt buta is vagy :)


Továbbá nem reagálok a válaszokra, mert elkanyarodtunk a témátol. Koszi a valaszokat, sziasztok!

2014. okt. 31. 11:38
 79/135 anonim ***** válasza:
90%
Tevedesbe estel. Eloszor is nem sertesnek szantam, amit irtam, hanem biztatasnak. Miutan a vilagon semmit nem lehet rolad tudni azon kivul, hogy 23 eves vagy, 18 evesen szultel eloszor, harom gyereked es 9 osztalyod van, ebbol az kovetkezik, hogy csak szulni tudsz - neked mi mas jon le? Meg mindig nem keso elkezdeni tanulni. Mellesleg nincs diplomam. Egy szakmunkas vizsgam van es egy levelezon szerzett erettsegim.
2014. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak szülni tudok!? Mond te normális vagy? Nem nyilvános megalázást kértem, hanem hogy válaszolj."


Ez volt a véleménye szerintem.


Bár szerintem ez inkább tény, mint vélemény. A saját bevallásod szerint sem csináltál még semmit a szülésen kívül, tehát nem értem min háborodtál fel.

2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!