Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
68%

Ha szépen járnak a gyerekek, van mit enniük, tisztaságban vannak, jó körülmények között, akkor azt gondolom hogy senkinek nincs joga pálcát törni feletted. Nem mindenkinek a karrieren jár az agya, ezt el kell fogadni, elvégezted a szükséges iskolákat, tudsz írni, olvasni, számolni, nem vagy ökör?! Gondolom nem. Nem értem csak diplomások szülhetnek gyereket vagy mi? Akkor én is bajban lennék. Meg még sokan mások is.

Ti tudjátok egyébként.

2014. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
16%
3-as,utalom az olyanokat, akik a gyerekvallalast munkakerulesnek titulálják. Kiraz a hideg az ilyen emberektől. Három gyerek nevelése szinte minden általam ismert melonal keményebb és konkrétan egy 4 órás semmittevos recepciós/portsd portásmunka többet fizet mint a gyes.
2014. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
65%
Meg 12-es,hogy utál hajnalban kelni, ti láttatok valaha gyereket???? Hónapokig kelsz éjjel három óránként, fog, hasfajasnal még gyakrabban, majd a gyerekek nagy része kB. két éves koráig imád hajnalban kelni. Gyerek mellett mindent lehet csinálni, csak aludni nem.
2014. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 anonim ***** válasza:
86%

Hat 34, pedig van olyan, aki arra hasznalja. Nem lattam, hogy irta e a kerdezo, de eselyes, hogy nem nagyon dolgozott meg, ha 18 evesen szulte az elsot....

Amugy az is erdekes, hogy mindharom vedekezes mellett fogant

2014. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/135 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan mar nagy dolog felkelni hozza

A legtobb no ezt munka mellett oldaj meg 3-4 gyerek haztartas ejszakai szoptatas hazimunka es munkahely.

Ahol en elek nincs gyes gyed ossz 12 het szabi van aztan bolcsode es irany vissza dolgozni.

meeegis szulnek a nok es dolgoznak es vezetik a haztartast es felkelenk ejjel.

Akkor itt csodabogarak laknak?

2014. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnállak picit, elmegy a fiatalságod, nem szórakozol, nem éled ki magad, nem volt még igazán semmilyen élményetek a pároddal. Munkát is nehezen fogsz találni. A kortársaid élvezik a gondtalan életüket, te pedig nyűglődsz 3 gyerekkel. Én 30 évesen szültem az elsőt, most 34 évesen a másodikat és nem vagyok mami,de így átgondolva ez így volt jó, volt gondtalan fiatalságom, utazgattunk nyugiban, buliztunk, pénzt kerestünk.
2014. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy én a gondolattól is rosszul lennék ha nekem így kéne élnem, de mindenkinek más a boldogság.

Azt viszont nem hiszem el, hogy RENDES védekezés mellett 3 gyerek becsúszik. Ilyen nincs. Vagy nem védekeztél rendesen vagy valami más oka van, aminek utána lehetett volna járni.

2014. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
42%
37-es,igen,nagy dolog felkelni hozzá. Te biztos vmi csodabogar vagy, akinek nincs alvás igénye, de a legtöbb nő fáradt, mikor már ket-harom év eltelik úgy, hogy nem aludt át egy éjszakát sem. Barátnőm már sírt, hogy bárcsak egyszer az eletben tudna két gyerek mellett aludni egyben négy órát :-) különben a nyugat abban is más, hogy sok a részmunkaidős lehetőség, fejlettebb a társadalom, tehát nem a nő csinál mindent egyedül , hanem a férfi is ott van, plusz egy átlagos, tehát nem jómódú család is tud igénybe venni segítséget (takarítónő, keleti baby sitter)
2014. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
66%
Ja, meg ha ti azt mondjátok, hogy ugyan már, nem nagy dolog felkelni hozzá, akkor én meg hadd mondjam azt, hogy ugyan már, nem nagy dolog nyolc órát ülni egy irodában :-) szóval jobb lenne kölcsönösen tisztelni egymást. Ha vki szépen, rendesen neveli a gyerekeit, akkor ez teljesen rendben van, hogy ennek szentel az életéből x évet. Ha nem látja el rendesen a gyerekeket, csak az a baj.
2014. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy tudom hihetetlen, az orvos sem érti, ezért nem csak elkötötték a petevezetőt, hanem át is vágták azt, igy tuti biztos a védelem. Az elsö ovszer, a nasik kettö pedig spirál mellett fogant. Ha hidzitek ha nem, bár tulzottan ez a része a véleményeteknek éshát nem az volt a kérdésem hogy szerintetek hogyeshettem teherbe :)
2014. okt. 30. 13:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!