Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 A kérdező kommentje:
Nem a szülőknél csövelünk, sőt azt kell mondjam egyik sem segit semmiben. Eddig albérletben voltunk, pár hónapja vettünk házat.
2014. okt. 30. 10:35
 22/135 anonim ***** válasza:
95%
Mivel oszinte velemenyt kertel ezert leirom az elso gondolatom mindig az ha ennyire fiatalon harom vagy tobb gyereke van hogy s*** lehet neki kimaradt egy csomo jo dologbol. De ez csak az en velemenyem.
2014. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/135 anonim ***** válasza:
100%

Van pozitívum és negatívum is, de csak általánosítás szintjén, hiszen te is nagyon kevés infót adtál meg.


pozitívum: van nagy családod, stabilnak tűnő, biztos kapcsolatod és még mindig fiatal vagy, előtted az élet :).



negatívum:

- ha 18 évesen szültél, akkor nagy valsózínűség szerint te az eddigi életed során egy napot, nem sok, annyit sem dolgoztál, ezért kiszolgáltatott vagy (gyesnek, családinak, férjnek stb.)- de a jó az, hogy 1-2-3 éven belül, mire a legkisebb gyermeked is bölcsibe, oviba stb, tud menni, akkor sem vagy még öreg és el tudod kezdeni a munkát is

- ennek megfelelően valószínűleg segélyeken kívül (gyes stb.) más saját jogú jövedelmed nincsen, amiben azért nem kevés a kockázatvállalás valljuk be (hacsak nem nagyobb értékű vagyonnal, örökséggel, ajándékkal stb. vágtál bele a gyermekvállalásba, akkor a saját és a gyermekeid eltartásáról nem elsősorban te gondoskodsz). Ezzel sincs semmi baj, ha a házastársaddal így terveztétek, így állapodtatok meg és szépen, normális körülmények között tudtok élni. Nincs baj az egy keresős családmodellel sem, ha adottak a megfelelő anyxagi körülmények és mindkét fél egyetért a munkamegosztásban. Erről semmit nem írtál.

- ha 18 évesen szültél, akkor felmerül bennem, hogy sikerült-e elvégezni legalább egy középiskolát, érettségizni- mert ha nem, akkor bizony bajban leszel a munkavállalás területén- amit 3 gyermek és háztartás mellett már jóval nehezebb pótolni, mint akkor, amikor itt volt az ideje a tanulásnak

- 15 éves korod óta együtt vagy a férjeddel, feltételezem, hogy első és egyetlen szerelem volt, amit házasság követett. Tényleg a legjobbakat kívánom- de sajnos kisebb százalékban állják ki az idő próbáját a nagyon fiatalon köttetett házasságok/kapcsolatok, mint a valódi felnőtt korban. Legyetek ti a kivételek!


Ismerek hasonló párokat több gyermekkel normális, rendezett körülmények között, klasszikus családmodellben, de ugyanígy ismerek "megélhetési szülőket is"- igénytelenségben, alacsony iskolai végzettséggel, munkanélküliséggel, segélyekkel.

Ennyiből, amit leírtál nem lehet pontos véleményt alkotni.

2014. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 A kérdező kommentje:

Igen ez igy van, sok dologbol kimaradtam sőt mindenböl. Buliba, bálba életemben nem voltam :D És ami a legeslegjobban hiányzik az életemböl az az, hogy a férjemmel elmenjünk kettesbe néha. Volt egy időszak, amikor anyóst megkértük rá, hogy vigyázzon a gyerekekre. El is vállalta, mi pedig elmentünk étterembe aztán bevásároltunk. Csodás volt, még mindig sokszor eszembe jut és ez olyan jo érzéssel tölt el :)

Aztán a harmadik alkalom után már nem vállalt el több gyerekvigyázást, mert a többi unokájára is kell vigyáznia. Szóval ezzel annyit akartam mondani hogy nem tökéletes az életem, sajnos vannak gondok, de engem az éltet, hogy majd ha a nagyobbik gyerek elég idős lesz hozzá, akkor tud vigyázni a testvéreire, mi meg mehetünk romantikázni apjukkal :D

Ezen kivül nagy probléma, hogy a sulis haverok és barátnők már nem keresnek...amit meg is értek, csakhát néha jó lenne dumálni valakivel

2014. okt. 30. 10:52
 25/135 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer már volt porondon hasonló kérdés, bár lehet, hogy csak hozzászóltál egy másik kérdéshez. Ott is megkérdezték tőled, hogy 3 gyerek mellett vajon mit dolgozhat a férjed, ha szülői segítség nélkül házat tudtatok venni? Elárulnád a titkát?

Egy fizetésből három gyerek mellett ez kész csoda.

2014. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/135 anonim ***** válasza:
93%

Mit tud egy 23 eves iskolazatlan no nyujtani a gyerekeknek?

Hogyan tudsz elmenyekrol meselni elettapasztalatotatadni ha nincs?

mit fogsz magaddal kezdeni ha kirepulnek a gyerekek?

kepes vagy onnalo eletre?

2014. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 anonim ***** válasza:
100%

Tervezett gyerekek voltak ? Átlagtól eléggé eltérő ,hogy ilyen fiatalon már szültél 3 gyereket. Nem feltétlenül negatív,de az álláskeresés sajnos nagyon nehéz lesz .


Egyébként ez lehet ,hogy butaság és nem igaz,de elsőre az jut ilyenkor eszembe,hogy az illető mihamarabb szabadulni akart otthonról,talán normális családod sem volt,ezért szeretnél minél hamarabb sajátot.


A férjed nem tudom hány éves,de ha hasonló korúak vagytok,marha nehéz lehet a mai világban 3 gyereket eltartani. Nekem is 3 van,de 20-25 évvel ezelőtt még könyebben mentek a dolgok.

2014. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/135 A kérdező kommentje:
Hitelből vettünk házat. Igaz hogy felujitando de szép lassan alakulgat már. Férjem 27 éves, nem keres jol de rosszul sem.
2014. okt. 30. 11:19
 29/135 A kérdező kommentje:
Nem voltak tervezett gyerekek, mind védekezés mellett fogant. Persze ez gondolom nem hihető de igy van. Ezért is döntöttem az elköttetés mellett
2014. okt. 30. 11:21
 30/135 anonim ***** válasza:
91%

No pontossan ezert kell iskolaba jarni es tanulni

Hogy ismerd a sajat tested es tisztaban legy vele hogy barmikor terhes lehetsz es mi a legmegbizthatobb vedekezesi modszer.

Bocs de egy nem tervezett oke de 3??

mivel vedekeztetek raolvasassal?

2014. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!