Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
 91/135 A kérdező kommentje:

Akkor kezdeném ott, hogy nevelem a gyerekeim! Tehát ez MÁR több mint csak hogymegszültem


A tizedikesnek pedig válaszoltam a kérdésére. Ne legyél már annyira agyoniskolázott hogy kiforgatod minden leírt szavamat.

2014. nov. 2. 19:49
 92/135 anonim ***** válasza:
100%

nem válaszoltál. megkérdezte miért nem jártad újra erre jöttél megint a hányós szövegeddel.

nem forgattam ki egy szavadat se. :D

de akkor még egyszer: miért nem jártad ki a tizediket? miért nem folytattad az iskolát és érettségiztél le?

2014. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/135 anonim ***** válasza:
65%
Hogy mi jut eszembe... Ha csak és kizárólag a mondatot látom, akkor azt, hogy irigyellek. Én 20 vagyok, egyetemre járok, párommal abban állapodtunk meg, hogy egyetem után gyerek - már egy éve együtt élünk, mindketten dolgozunk - és előtte valamikor esküszünk. Ha viszont látom azt is, hogy érettségid sincs, hogy egyik gyerek sem tervezett volt, és mégis végigcsináltad a dolgot - és a párod 18 évesen nem futamodott meg a gyerekvállalás elől - akkor tisztellek, de már nem irigyellek. Tisztellek, mert 16 évesen a legtöbb lány elvetetné a gyereket, a gyerek apja meg azonnal szakítana. Tisztellek, mert klassz, hogy legalább 16 éves korod óta együtt is vagy a pároddal (nem írtad, hogy akkor jöttetek össze). Viszont érettségi nélkül - diploma nélkül boldogulni a mai világban ITTHON nem könnyű. A példádat végiggondolva igaza van páromnak, tényleg csak diploma után kéne gyereket vállalnunk. Köszönöm.
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/135 anonim ***** válasza:
76%
Az ALAP, hogy ha megszülsz egy gyereket, felneveled. Ez nem nagy dolog.
2014. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/135 anonim ***** válasza:
26%

Ja hogy hanytal jaj te szegeny.

En is hanytam 14 oras mutat kozben 5x mentem ki hanyni de egyetlen egy egy napot sem voltam betegallomanyban.

2014. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/135 anonim ***** válasza:
Utolsó tök jó, hogy mi nők hogy piszkáljuk egymást, egy férfi egy kis nátha miatt kidol a munkájából nekünk a non stop hányás smafu! :-)
2014. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/135 A kérdező kommentje:
Látom nagyon érthetetlen vagy. Azért nem jártam ki mert rosszul voltam minden nap. Azért nem folytattam mert nem volt ki vigyázzon a gyerekre, ugyanis NEM a szülők nyakára szültem. És ne kötekedj már velem légyszives. Mi a szar bajod van velem?
2014. nov. 2. 20:31
 98/135 A kérdező kommentje:
Igen! Tehát az ALAP-on kívül csinálok mást is. Stimm?
2014. nov. 2. 20:32
 99/135 anonim ***** válasza:
Mi az a más? Csak az utolsó két oldalt olvastam.
2014. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/135 A kérdező kommentje:
Gyereket nevelek, ellátom a családom. Néud, neked ha tetszik ha nem, szerintem ez a dolgom. Felnevelni a gyerekeim. Mi ezzel a gond? Csak egy véleményt kértem, nem azt hogy oldalakon át szapuljatok. Mindenkitöl 1 vélemény...
2014. nov. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!