Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
83%
Ja, ha 23 évesen van 9 osztálya valószínűleg 3 gyerek mellett két év múlva érettségire fog készülni!
2014. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 A kérdező kommentje:

A #60 válaszoló jól mondja, bár úgy látszik neked ez nagy feladatnak tűnik :) És kicsit eltértünk a kérdésemtől...dehát biztos ez is a tanulatlanságom oka :)


Köszönöm szépen a válaszokat

2014. okt. 31. 08:29
 63/135 anonim ***** válasza:
25%
54-es annyit biztos nem kell főzni és takarítani, hisz kap a gyermek főtt kaját a bölcsiben plusz nem otthon játszik, tehát nincs kupi. SENKI nem válaszolt arra, hogy 37 miért lett felpontozva? Most át gondoltam, négy gyerek + munka. Aha. KB. 5-kor kelsz, reggeliztetsz, szoptatsz, 6 körül indulok, ledobod a négy gyereket nyilván négy különböző intézményben, majd nyolctól ötig munka, majd értük mész kB az ovi zarasakor ott is vagy, majd kB. Hatkor haza, majd a legkisebb szoptat, altat, addig a nagyok csinálnak, amit akarnak, majd a nagyok vacsi, nyolckor nekik is fürdetés, altatás, esti mese, majd kB. 9-kor nekiallni mosni, főzni, 11 körül végezni, ledolni, éjfélkor szoptatni, majd reggel ötkor kelni. És akkor olyan technikai akadályokat nem emlitunk, hogy a bölcsibe magyar törvények szerint csak napi nyolc órát lehet a gyerek, suli ötkor úgy bezar, hogy gyerek ott nem lehet. De ez fel van pontozva, ez élet... Aki ezt felpontozva, az csinálja, vagy nőjön fel így (két gyermekes, dolgozó anyuka)
2014. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és azzal ne gyertek, hogy anyáink is ezt csináltak, mert nem. Vagy otthon voltak, vagy legalább a szoptatás véget megvannak (mint én ) , vagy nem volt négy gyerekük, csak egy-ketto max. Ti persze szuper, sosem fáradt emberek vagytok, akik szerint jó, ha egy kisbaba napi 10-11 órát bölcsiben van, anya éjjel takarít, szoptat, nappal dolgozik, ez így faintos :-) hát csináljátok!!
2014. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
75%

61!


Sose tudni.

2014. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó! (63-64) Szívemből szóltál!!!

Az ilyen zuperanyukáktól kiver a víz!!!

Két lehetőség van:

-vagy hazudik abban, hogy mindezt segítség nélkül csinálja (pl.: nagymama hordja-viszi a gyerekeket)

- vagy van annyira öntudatos karrierista, hogy tényleg képes nyitástól zárásig bölcsiben-oviban-suliban hagyni a saját gyerekeit.

(amúgy a szívem szakad meg az ilyen csemetékért, sajnos nagyon sok van ilyen, dolgoztam oviban.. :'( egy ideig még kérdezgetik, hogy hol van az anyukám, miután végignézi ahogy az összes csoporttársát hazaviszik, őérte meg beesnek 6-kor :( aztán egyszer csak nem kérdezi :(( )

2014. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
84%

"És akkor olyan technikai akadályokat nem emlitunk, hogy a bölcsibe magyar törvények szerint csak napi nyolc órát lehet a gyerek, suli ötkor úgy bezar, hogy gyerek ott nem lehet. "


Elmeletileg valoban nem lehetne a gyerek 8 oranal tobbet a bolcsodeben. Gyakorlatilag viszont bizony hogy rengeteg van, aki reggel 6kor erkezik, amikot meg csak a takaritono van ott es 5kor jon erte anyuka.... Az iskolaban pedig lazan ott ul a portan az "ottfelejtett" kicsi.

2014. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 65-ös: Így van sose tudni, de az esély kb. 0%.

(61-es vagyok)

2014. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem biztos. Ha mar nem akar tobb gyereket, nyilvan elgondolkodik a munkavallalason. Amelle pedig kell valami vegzettseg. Amugy en pl 24 evesen iratkoztam be levelezore, hogy erettsegim legyen. Mondjuk nekem gyerekem nem volt, ellenben volt egy szakmunkas vegzettsegem. Az osztalyban volt frissen vegzett 17 eves, 2 gyerekes anyuka, aki a harmadikkal lett terhes evkozben es 54! eves ferfi is. Sosem keso.
2014. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 anonim ***** válasza:
83%
66 köszönöm, végre egy értelmes ember, csak azonos gondolkozom, hogy aki felpontozta 35-ost, az volt e valaha együtt négy gyerekkel. Tudja e, miről beszél. Meg a nyugati példa... A franciák 1,5 óra ebedszunettel együtt sincsenek napi hét óránal többet a munkahelyukon, holland apák zöme részmunkaidős, a munkahelyeken ovi, szoptatós szoba, barátnőm Németországban két hét keresés után talált napi hat órás munkát, így de. egykor már ott van a gyerekert. Hol van ettől Magyarország???
2014. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!