Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 anonim ***** válasza:
98%
az h kicsit koran kezted a nagybetus eletet es h vajon hany evesen szulhetted az elsot ha mar harom van? illetve meg annyi,h remelem normalis krulmenyek kozptt elnek a gyerekek, mivel munkaviszonyod es igy fizetesed meg biztos eletedben n volt. bocsi, de nekem ez! ):
2014. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 18 évesen szültem :)
2014. okt. 30. 08:49
 3/135 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de nekem az jut eszembe, hogy mikor eljött az ideje, hogy dolgozni menj, akkor elkezdted potyogtatni a gyerekeket, hogy ne kelljen. Lehet hogy nem így van, de őszinte véleményeket kértél, és abból amit leírtál, nekem ez jut eszembe. Reméljük, azért egyszer elmész te is dolgozni. Nyilván a férjed jól keres, mert neked tuti csak gyes jár, és azért 5 főt eltartani nem kis feladat még jól kereső munkahely mellett sem. Kicsit olyan benyomásom van, hogy munkakerülő vagy.
2014. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 anonim ***** válasza:
8%

Az, hogy művészien fogalmaztad meg a kérdést:D

Továbbá, hogy jó látni, hogy vannak még valódi kapcsolatok.

2014. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/135 anonim ***** válasza:
56%

Pozitívum az, hogy valószínűleg boldog a kapcsolatotok, ha három közös gyermeketek is van. Nyolc év az szép hosszú idő, gratulálni tudok hozzá.


Negatívum az, hogy szerintem is korán kezdted, én féltem volna ilyen hamar belevágni. Biztos megvan a megfelelő anyagi háttér? El tudnád magad tartani akkor is, ha a férjed huzamosabb ideig beteg lenne, vagy nem tudna dolgozni?

2014. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/135 anonim ***** válasza:
69%
Talán leérettségiztél, de nem biztos. A családnak, a gyerekeknek élsz és ez teljesen kielégít.
2014. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/135 anonim ***** válasza:
80%

Lehet pozitív és negatív is. Mindkét verziót el tudod képzelni.

Lehet egy szép, kiegyensúlyozott, boldog család, fiatal szülőkkel.

De lehet, hogy megkeseredett vagy, hogy egy csomó minden kimaradt az életedből, sose lehettél önálló, a magad ura. Nem tudom, hogy volt-e lehetőséged tanulni. Jól vagytok-e a férjeddel vagy meguntátok már egymást.

2014. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/135 anonim ***** válasza:
82%

Kiskamasz korod óta lekötötted magad, a sorrendet felrúgva a karrier tanulás helyett a magánéletedet építetted. Kiesett egy korszak az életedből, az ismerkedés tapasztalás kora. Ez már most is de később mindenképp nagy űr lesz az életedben. Ugyanis hiányként jelenik meg.

Más fiatal nők a te korodban most diplomáztak, rengeteg fajta ember típust megismertek, kezdik bontogatni a szárnyaikat, dolgoznak, utazgatnak a világban.

Te jelenleg büszke anyuka vagy gratulálok a 3 gyerekedhez, de sajnos ezzel a fiatalkorodnak vége is. Egy nagycsaládosnak már más gondolatai tennivalói vannak, majd a gyerekeiden keresztül élet meg a fiatal kamaszkorodat.

2014. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/135 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, az, hogy mindenkinek joga van a saját értékrendje szerint boldognak lenni, nem az épp uralkodó "társadalmi elvárásoknak" minél jobban megfelelve. Szóval, ha ez nektek így a jó, akkor sok boldogságot!
2014. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/135 anonim ***** válasza:
40%

Hát így kora reggel, először is ki kell számolnom, hogy mi van?

Na így kiszámolva, elég korán jöttetek össze. Nem vagyok az a káráló típus, mert végül én is az első barátom mellett kötöttem ki,de tényleg lehet abban valami, amit sokan mondanak, hogy nehogy később megbánd, hogy rögtön az első mellett leragadtál.

3 gyerek miatt irigyellek :) Nekik legalább nem kell majd a "nagymamájukkal" táncolni a szalagavatójukon. (tök ciki)

2014. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!