Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
36%

IRIGY vagyok. :D Bár én is így csináltam volna. Lehet, sőt, a legjobb a pici gyerekek felnövekvése után karriert építeni, én már szörnyen bánom, hogy fordítva csináltam.

Még annyi, de annyi időd van tanulni, és dolgozni, és tök jó leszel fiatal anyukaként!!!!! Áááá, én is akarom :'(

2014. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az egyik rokonom ugrik be, hogy te pontosan azt csinálod mint ő. A rokonomnál és nálad is az jön le, hogy eszed ágában sincs dolgozni, és annyi gyereket fogsz szülni amivel ki fogod húzni a a nyugdíjig. Bár azt nem írom, hogy lusta vagy mert sok gyerek nevelése minden csak nem lustaság, de, hogy utálnál hajnalban kelni, hogy minden áldott nap dolgozni menj, az Tuti, hogy nem csinálnád. Egyébként a rokonom most 37 éves és 8 gyereke van..18 évesen sorba jöttek.. Még úgy számolom, hogy lesz vagy 5 és utána mehet nyugdíjba.. Életében 1 napot nem dolgozott soha.
2014. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
84%
Mi jut eszembe? Remélem boldog vagy.
2014. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy kcsit e vagy szallva magadtol. Mellesleg rossz a temakor
2014. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 A kérdező kommentje:

Elköttettem magam, nem lesz több gyerkőc:)


Kifejtenéd miért is vagyok elszállva?

2014. okt. 30. 09:57
 16/135 anonim ***** válasza:
56%
Azt hiszed, ebbol all a vilag es mindenkinek hasra kellene esni toled. Valojaban semmit nem tettel le az asztlara -legalabbis ebbol a momdatbol nem derul ki- , csupan 15 evesen osszejottek valakivel es nyolc ev alatt szultel harom gyereket. Erre szinte barki kepes, Orsos Dzsenifertol kezdve.
2014. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek a gyerekeid?
2014. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 anonim ***** válasza:
14%

ha van lakásotok és nem a szüleiteknél csöveltek, akkor én semmi kivetnivalót nem találok.

régebben ez volt az elterjedt, hogy korán megállapodtak a nők.

én ennek örülök, hiszen így a dédnagymamámat is megismehettem az apai oldalról.

míg anya részéről, a nagymamám 40évesen szülte anyukámat. szóval ott még a nagyszüleimet is alig ismertem.

a fiatalos család szerintem jobb, nincs olyan nagy generációs különbség. általában olyankor a szülő, gyerek viszony jobb.!! de nem lehet általánosítani nyílván.

csak ismerek még olyat, akinek a szülei 40-50évesek voltak amikor születtek. és sok mindenben nem értenek egyet.+ nem is biztos hogy megérik a gyerekeik esküvőjét, vagy az unokák születését.

én a magamrészéről úgy gondolom, hogy iskola után ha

2014. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/135 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ennyire fiatalon minek még 3 gyerek? Már az sem piskóta, hogy a férjeddel 15 éves korod óta együtt vagy...de ez végülis jó is lehet. De a 3 gyerek....az sok. Nekem csak ennyi jut eszembe.
2014. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Tudod te már jól, hogy milyen kemény fába vágtad a fejszédet. Kívánom, hogy ne essetek bele abba a 99%-ba, akik huszonévesen rájönnek, hogy egy gyerekszerelemben ragadtak.
2014. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!