Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 A kérdező kommentje:
Mármint hiperpigmentált nem vagyok. Hogy tanulatlan vagyok? Igen mondhatjuk így is, hisz mindössze 9 osztályom van.
2014. okt. 30. 19:04
 52/135 anonim ***** válasza:
85%
Szomoru hogy tanulatlan vagy hogy tanulsz a gyerekekkel
2014. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
5%
37-eshez annyi, hogy az a nő, aki hamar visszamegy dolgozni, az nem többet csinál, hanem mást csinál. A bölcsiben 14 gyerekre van két gondozó, egy dadus, szakácskönyv, meg takarítók. És az napi 12 órát fed le, nem 24-et. És betegapolast nem vállalnak, tehát minimum a gyerekek fele hiányzik. Tehát aki dolgozik, ahelyett napi nyolc órában egy intézmény dolgozik, nem arról van szó, hogy ennyi munka marad a nap végén. Szóval ahogy azokat az anyákat sem kell piedesztalra emelni, akik otthon vannak, azokat sem feltétlenül, akik vissza mennek hamar dolgozni
2014. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
57%

Most olvastuk tehat hogy munka plusz gyerek sokkal konnyebb hiszen ott a takaritoneni es szakacs.

Tehat munka utan nem kell se takaritani se fozni

Ha en ezt tudtam volna....

2014. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 A kérdező kommentje:
#52! Te nyilván az éjjel nappal dolgozó tökéletes édesanyák közé tartozol. Azt mondod elég baj hogy tanulatlan vagyok hogy tanulok a gyerekekkel. Ugye, ha egy kicsit tudnál számolni akkor rájönnél hogy egyik gyerekem sem iskolás még. Ennyit a tanulatlanságról :)
2014. okt. 31. 02:45
 56/135 anonim ***** válasza:
100%

Szuper,hogy fiatal szülők vagytok és mázlista vagy,hogy megtaláltad a nagy Őt.

A hozzászólásaidat olvasva nagy szívás lesz az életed a 9 osztállyal.Hol fogsz elhelyezkedni így,amikor szinte mindenhol alapkövetelmény az érettségi? Sajnálom,hogy ilyen "szerencsés" vagy,hogy védekezés mellett 3 gyerek is összejött,amire igen csekély esélyed volt.Lottóznod kellene. :)

Mindent összevetve egyáltalán nem szeretnék a helyedben lenni.Inkább tanulok,dolgozom és aztán vállalok gyereket,hogy ne kelljen senki jóindulatától függnöm,még a férjemétől sem,pedig én is fiatal anyuka szeretnék lenni.

2014. okt. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező reagálva az 55-ös válaszodra jelzem, hogy a legnagyobb gyereked akár 7 ill. 7 és fél éves is lehet, aki első osztályba is járhat akár. Akivel már tanulni kellene, de mivel nem tudjuk a gyermekeid korát, ezt nem tudhatjuk. Bár, neked nem az a legnagyobb problémád, hogy nincs még iskolás gyermeked, a te problémáid ettől jóval nagyobbak és nagyobbak is lesznek mindig is.
2014. okt. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
Irta, hogy 18 evesen szult eloszor, utolso.
2014. okt. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
100%
Oké, megtaláltam, hogy mikor szült, (elkerülte a figyelmemet, bocs.) de mondjuk a lényegen nem változtat, két év múlva sem fog tudni segíteni.
2014. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy ket ev mulva mar esti tagozaton erettsegire keszul. Amugy egy altalanos iskolat eppmcsak elkezdo gyereknek barki tud segiteni, aki irni, olvasni tud es 10ig keles osszeadni.
2014. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!