Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
 101/135 anonim ***** válasza:
85%

De ez nem más, ez az alap. Ha megszülted, felneveled. Ez szó szerint a legkevesebb dolog, amit megtehetsz.


Egyébként írtál már ki kérdést, igaz? Keresem, de nem találom.

2014. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/135 anonim ***** válasza:
85%

Közben megtaláltam.


Szóval az elismerés miatt kérdezgetsz állandóan az életedről. Olyan vagy, mint a 8 éves gyerek, aki megtanult 10-ig elszámolni angolul, és mindenkitől azt várja, hogy minimum vágódjon hanyatt a hatalmas tudástól.

2014. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/135 A kérdező kommentje:

Miröl beszélsz? A kérdéshez odairtam, hogy ha rossz azt is meghallgatom.

Amugy meg utoljára megkérlek hagyjál békén. Kösz

2014. nov. 2. 21:00
 104/135 anonim ***** válasza:
85%

Még nem kértél meg, hogy hagyjalak békén.


De akkor én is megkérhetlek, hogy te meg ezt a fórumot hagyd békén a hülye kérdéseiddel? Felfogtuk, van három gyereked, baromi különleges vagy. Nyilván senkid nincs, akitől megkapd az elismerést, ezért itt próbálod kicsikarni azt. Nem baj, csak ismerd be. Ha ezt beismernéd, máris szimpatikusabb lennél, mintha havonta kiírsz egy kérdést, hogy milyen különleges vagy.

2014. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/135 A kérdező kommentje:
Igen neked van igazad. Na szia
2014. nov. 2. 21:09
 106/135 anonim ***** válasza:
79%

nem a szülők nyakára szültél...

szerintem semmivel nem jobb hogy a férjed nyakára szültél mivel 1 percet se dolgoztál még életedben. persze, ha keresne pár százezret a férj, akkor nincs ezzel gond de ha jól emlékszem azt írtad nem éltek túl jó körülmények között.

a gyerek felnevelése alap.

egyébként esti iskola is van, ahova be kell járni hetente 2x-3x DÉLUTÁN, amikor a férjed tudna vigyázni a gyerekre. tudod, ez nem kifogás..

2014. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/135 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell megsértődni. Lehet elismerést kérni, és ha elmeséled, hogy milyen nehéz életed volt, és jólesne, ha valaki ebben együtt érezne veled, én lennék az első, aki azt mondaná, hogy ez aztán valami.


De ha ilyen álszerény "miért néznek minket" kérdésekre nem lehet jó válaszokat adni, mert kiérződik, mit akarsz. Mindig legyél őszinte, és mindig mondd el, mit akarsz.

2014. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/135 anonim ***** válasza:
11%

Szia ez egy szep elet aki lehet hogy elegge soka nem tudja megcsinalni! 8 ev megvan a ferjed es 3 gyerek, van aki 30 eves koraig ne tud szulni mert nincs hogyan tartsa el a gyereket! En is 7 eve hazas vagyok a ferjemmel es 2 gyerekem van 19 evesen szultem az elsot most 24 vagyok es buszke a gyerekeimre es hogy jo hazassagot kotottem!

Akinek meg nem tetszik az csak irigysegbol irkal ossze vissza!

2014. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/135 anonim ***** válasza:
13%

mi jut rolad eszembe, illetve a leirt sorrol..az, hogy Atyaisten!

Nem voltak talán szülei az illetönek, akik megnevelték volna? vagy nem ismerte a fogamzásgátlo modszereket? nem volt semmi, ami ösztönözte volna arra, hogy több legyen? hogy vigye valamire..? kilátástalan élet. szerencsétlen gyerekek. 8 év, ami szinte a nullával egyenlö, mert gyerekek voltak- gyerekek még most is...23 évesen az iskolában kéne még ülni, készülni a mester diplomára...stb. stb.

borzasztoan sajnállak, öszintén mondom. de! valoszinüleg neked ez igy jo, mert nem is tudod, hogy lehetett volna jobb is az életed. vannak emberek, akiknek megfelel egy bizonyos szint, talán jol is van ez igy.

2014. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/135 anonim ***** válasza:
18%
Nekem mindig az a bajom ezzel a fórummal, hogy itt csak olyan emberek vannak, akik semmire nem tartják az anyaságot. Mit vártok? Miért lenne több egy olyan nő, aki mondjuk egy irodában adminisztrál napi 8 órát, majd hazamegy és család nélkül semmi más dolga nincs, mint hogy pihenjen, mint valaki, aki SZÉPEN nevel 3 gyereket, tanítja őket, rendet tart körülöttük? Két barátnőm van, az egyik nagyon komoly manager egy nagy cégnél család nélkül, a másiknak viszont ugyan van diplomája, de egyetem után azonnal szült négy gyereket, és nekik szenteli az életét, egyelőre nem tervez dolgozni, a legkisebb még szopik. Mindkét barátnőmet egyformán TISZTELEM, és nem méricskélem őket, hogy melyik különb, melyik dolgozik többet. Én hülye vagyok, hogy tiszelem azokat az anyákat, akik jól végzik a dolgukat, és nem nézem le őket, csak azért, mert legalább a szoptatás idejét a gyereküknek szentelik?
2014. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!