Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
 111/135 A kérdező kommentje:

Kedves 106! Akkor mondok valamit! A férjem elmegy délután 1kor és hajnal 6kor ér haza. De minden bizonnyal én DÉLUTÁN tudnék tanulni ugye? Olyan jó hogy te igy kijelented hogy itthon van a férjem...


Aki meg azt írta, hogy a férjem nyakára szültem! A gyerekhez 2 ember kell! Tanulj bioszt

2014. nov. 2. 21:49
 112/135 anonim ***** válasza:
84%

ha délután 1kor megy akkor meg be is tudnál járni, speciális órarenddel... vagy magántanuló is lehetnél HA akarnál tanulni, de nem akarsz.


nem a biológiai részére gondoltam de látom nem értetted. látod, mégis csak be kellett volna járni 10.-ben...

2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/135 anonim ***** válasza:
68%
87 vagyok te akkor 16 évesen terhes voltál?
2014. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/135 anonim ***** válasza:
84%

18 évesen szültél...és 9 osztályt sikerült elvégeznéd. van 3 gyereked, és egy férjed.

erre nem lehet -pozitiv- választ adni. ez sajnos egy tragédia igy.

2014. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/135 anonim ***** válasza:
85%

A nem akarasnak nyoges a vege es te nem akarsz tanulni ez tisztan lejott.

Amig logsz a neten sima tanulhatnal is

2014. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/135 anonim ***** válasza:
86%

"Gyereket nevelek, ellátom a családom. "


A gyerekeket ketten nevelitek, a családotokat pedig a férjed látja el. Ha rajtad múlna éhendöglenétek, mert te csak a pénzt viszed.

2014. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/135 A kérdező kommentje:
Rendben, összegyűlt a sok tanult ember. Sziasztok.
2014. nov. 2. 22:42
 118/135 anonim ***** válasza:
91%

na látod, ez a baj veled.

ha valaki máshogy látja a dolgaid, esetleg segítő szándékkal írja, hogy tanulj, akkor már rögtön mindenki agyoniskolázott paraszt... :D milyen példát fogsz tt mutatni a gyerekeidnek, mi? ilyen egy buta nőt, istenem...

2014. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/135 anonim ***** válasza:
17%

az a véleményem, hogy ritka pasit fogtál ki, aki eleve fiatalon elkötelezi magát, utána még másik gyereket, és megint másikat csinál és még mindig veled van, szerintem lesz még ott gyerek..


(korrekt hosszú távú kapcsolatot még nem láttam, így arról nem nyilatkoznék hogy fog e ez így maradni, vagy nem e éppenséggel nyitott kapcsolatról van szó, vagy boldog e mindkét fél, stb)

2014. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/135 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem ezt mondta, utolso. Az anyasag -alapesetben -nem egyenlo az eloskodessel. Itt viszont egy 23 eves norol van szo, akinek vegzettsege nincs, egy percet nem dolgozott, am mar harom gyereket szult es azt hiszi, hogy ezzel valami oriasi dolgot vitt vegbe es mindenkinek minimum hason kellene csuszni elotte. O valoban eloskodik. Egyreszt a ferjen, aki nyilvan dolgozik, masreszt az allamon, igy rajtad is, hiszen segelybol el
2014. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!