Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
 121/135 A kérdező kommentje:
120, amugy igen igazad van le kell tojni az irigykedőket :) Többet nem is válaszolok neki.
2014. nov. 3. 09:49
 122/135 A kérdező kommentje:
Na végre
2014. nov. 3. 09:58
 123/135 mi a fene ***** válasza:
30%
Gratulálok, ha minden rendben van, mentálisan is. Mire a volt osztálytársak azon gondolkodnak, hogy szüljenek-e neked már klassz nagy csajaid lesznek, tanultok együtt. Különben nemcsak az iskolában szerzett tudás értékes, élvezd az anyaságot, és legyél fogékony minden újra.
2014. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/135 mi a fene ***** válasza:
39%
Utolsó vagyok, különben téves az a nézet, hogy csak az egyetemet végzett hiper-szuper szülők tudnak rendes embert nevelni a gyerekükből.Egyzerűbb körülmények között-normál esetben, értem nem szipuzós hajléktalanok a szülők-a gyerek megtanul alkalmazkodni, beosztani és dolgozni.A szeretet meg nem pénz kérdése.Ismerőseim között van olyan család, hogy a sokszorosát költötte a gyerekeire, mégse lett belőlük semmi.
2014. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/135 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne feledd azért hogy töröltek néhány kommentet!
2014. nov. 3. 13:27
 126/135 anonim ***** válasza:
19%
124-125-ot jól lepontoztatok, pedig minden szava igaz. Nekem is furcsa, hogy kérdező nem akar leerettsegezni (azért magantanulokent nem lenne olyan bonyolult), és annyira bízik a ferjeben, hogy ilyen kiszolgaltatott anyagilag, én sem tennék így DE ha a gyerekek szempontjat nézzük, akkor én nem vagyok abban biztos, hogy nem kapnak többet egy akár iskolazatlan, fiatal nőtől, aki viszont lehet, hogy nagyon szépen foglalkozik velük (honnan tudjátok, hogy nem?), mint egy sziper - szuper tanuló, dolgozó anyukatol, aki viszont nem tud a gyerekeinek időt szorítani. Honnan tudjátok melyik a jobb, és hol boldogabbak a gyerekek?
2014. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/135 A kérdező kommentje:

Utolsó, ők mindent tudnak! :)


Egyébként mutassátok már meg hol írtam olyat hogy nem fogok tovább tanulni?! Ha már ennyire dobáloztok vele...

2014. nov. 3. 13:36
 128/135 anonim ***** válasza:
25%
Ja, és nem az a bajom, ha vki visszamegy dolgozni. Fodrászom szinte a gyerekagyas időt sem várta meg, és újra fogadott, mert azt mondta, hogy nem engedheti meg magának, hogy elveszitse a törzs vendégeit, otthon legyen évekig, és ebben igaza volt. De igyekezett úgy alakítani a napi rendjét hogy a babának a lehető legjobb legyen. Sok vendéget késő este fogadott, fürdetés után, kicsit visszabb is vett mennyiségileg. Hollandiában csak 12 hét a gyes, de a nők zöme heti 25 órában megy vissza dolgozni, apa is kevesebbet dolgozik, igyekeznek a kicsik igényeit figyelembe venni. Ez így jó. Olyan nőktől nem fogok hanyatt esni, akiknek a gyereknél minden fontosabb. Akkor már inkább a kérdező.
2014. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/135 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Érdemes elolvasni a 4 gyerekes anyuka válaszát. De ő jó anya ugye? Csak én vagyok szaranya ugye?

2014. nov. 3. 14:15
 130/135 anonim ***** válasza:
82%

ő se jó anya, de szerintem te se leszel az.

az meg egyébként egy dolog, hogy valaki szereti a gyerekeit de szeretettel nem lehet jóllakni...

még mindig az a kérdés hogy milyen értékrendet fogsz átadni a gyerekeidnek? remélem nincs közöttük lány, mert akkor ő is eltanulja hogy csak szét kell rakni a lábait és majd valaki eltartja úgyis...

2014. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!