Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
 81/135 anonim ***** válasza:
39%
Jó, szerintem is furcsa, ha vki 16 évesen, tanulatlanul szül. Én nem csináltam volna ezt, plusz azt gondolom, hogy vmilyen szintű anyagi függetlenség is jó, ha van, hátha a ferjjel történik vmi. DE, és az összes hozzaszolassal ezt akartam mondani: A gyermekneveles minősége nincs egyenes arányban a nő iskolazottsagaval és attól, hogy sokat dolgozik egy nő a munkahelyen, még nem azt jelenti, hogy különb, mint az az anya, aki több évet a gyerekeinek szentel. És fordítva sem. Mondjuk úgy, hogy meg kell találni az egyensúlyt. Barátnőm volt Franciaországban baby sitter egy igazi karrierista nőnél, és mesélte, hogy nem emlékszik, hogy egy év alatt egy napot is foglalkozott volna a nő érdemben a gyerekeivel. És maradjunk annyiban, hogyha én kitalalom, hogy három hónapos szoptatott kisbabámat levalasztom, leadom vmi gyerekorzobe, csak azért, mert nekem pont akkor kell tanulnom vmit, és nem tud várni, míg nagyobb lesz.. Hát, engem a családom nem dicsért volna meg. Ahogy nyilván az sem jó, ha gyerekek úgy nőnek föl, hogy azt látják, a szüleik sosem dolgoznak, vagy a nőnek a gyerekeken kívül nincs élete, az sem jó. Szóval az egyensúlyt kell vhogy megtalálni. Nekem 35-os által vázolt tempó nem tetszik, nem látom, hol volt ebben hely (pontosabban idő) a gyerekek számára.
2014. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/135 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem tehet egy no sem arrol hogy a biologia oraja egbe esik a karrierrel .

Akiben van torekvescaz tanul es isten bocs csaladot is szeretne a ketoot ossze lehet egyeztetni bar faraszto.

Nem mindenki dob mindent sarokba es ul otthon evekig nem is mindenki teheti ezt meg se szakmailag se anyagilag.

2014. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 anonim ***** válasza:
67%
Ezt lehet privátban kéne, de te úgy hoztad össze ezt a munka-gyerek combot, hogy fizetős gyermek megorzobe raktad a gyereked, ahol egy gondozora négy gyerek jutott, családias környezetben és még azt is vállalták, hogy a nagyobbat helyetted vigyek suliba, plusz férjed non stop segített, a munka meg heti három napot jelentett, nem 5*9 órát. Most az itthoni anyáknak hiába magyarazod, hogy így kell csinálni, ez így nem ultetheto be magyar körülmények közé egy az egyben. Nem mondom, hogy könnyű volt neked, sőt, akárhogy nézem az általad vázolt napirendet, nem látom, mikor játszottál a gyerekeiddel. Nehéz lehetett neked, ezért én a te példád nem tartom etalonnak. (ahogy azt sem tartom etalonnak, ha vki 8 évig otthon ül, ezért írtam, hogy vmi egyensúly kell)
2014. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/135 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és az, hogy neked nehéz lehetett, az egy dolog, de a gyerekeidnek sem lehetett könnyű(!!) , még így sem, hogy ilyen - magyar körülményekhez képest - sok segítséged volt!
2014. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam el, hogy ki mit írt, de nekem ez a véleményem:

Nem irigyellek, sőt a helyedben sem lennék. Én nem hiszem, hogy 23 évesen boldog az ember 3 kicsi gyerekkel, egyedül barátok, élmények nélkül.

Én is fiatalon szültem 20 évesen, és bevallom baromira élvezem, hogy a fiam már felnőtt, és végre nem róla szól az életem.

Nem tudlak becsülni azért mert fiatalon az életedet ilyen unalmassá, fárasztóvá, kényelmetlenné tetted. Valahol te is érzed, hogy túl korai volt, és neked is hiányzik valami az életedből. Ha nem így lenne, akkor ez a kérdés soha nem jött volna létre..


Majd rájössz amikor egy reggel felébredsz, belenézel a tükörbe, és azt látod, hogy egy majdnem 50 éves nő néz vissza, aki rádöbben, hogy az élet elrohant mellette, és semmit nem csinált. Csak gyerekeket neveltél, akik azóta már kirepültek a családi fészekből..

2014. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/135 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, maximálisan egyet értek. Nem jó, ha egy nőnek kizárólag a gyerekei vannak az életében, ezt a három évig csak itthon dolgot én is nagyon soknak tartom. De azokat a nőket sem istenitenem, akik megszulnek egy gyereket, aztán nem foglalkoznak vele szinte semennyit. Arany középút, vhogy ezt kell megtalalni.
2014. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam el semmit.


8 éve ismerted meg. Nekem ez nem egy 8 éves kapcsolatot jelent, hacsak nem együtt gazdálkodtatok, vezettétek a háztartást, hoztatok felelősségteljes döntéseket 15 évesen.


A gyerekekről meg: ha egy becsúszik, nem ciki, de 3, az már tervezve volt, tehát te tudatosan vagy hülye. Az lett volna a felnőttes döntés, ha az első gyerkőc után dolgozni mész, de hát kinek kellenél. Meg ugye azt hiszem, nem akartátok, hogy nagy legyen a korkülönbség.


Szerintem már olvastam egy másik kérdésedet.

2014. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/135 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem hogy ha megbuktál tizedikben miért nem jártad újra?vagy mentél el magántanulónak ha az ciki lett volna,és mit csináltál amikor nem jártál suliba?csak azért kérdezem mert most én is tizedikes vagyok igen,szarok a jegyeim van amiből bukásra állok de igyekszem kijavítani őket de ha meg is buknék eszembe nem jutna otthagyni az iskolát
2014. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/135 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Valoszinű te nem vagy terhes, nem hánysz napi 10x és nem ájulsz el minden hirtelen mozdulatnál :)
2014. nov. 2. 19:29
 90/135 anonim ***** válasza:
97%

kérdező!

a teherbe esés a TE választásod volt (igen, tudom, védekezés mellett hát persze).. azért ne akadj már ki egy tizedikesre hogy ő nem csináltatta fel magát. :D

egyébként bárki bármit mond... 10.-ben felcsináltatni magad igenis gáz.. és tényleg nem csináltál még semmit a szülésen kívül. tudod mi lett volna a 'normális'? ha az első gyerek után visszamész tanulni és nem csináltok még kettőt. dehát hiába magyarázzuk

2014. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!