Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi jut eszedbe rólam e mondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe rólam e mondatot olvasván?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a páromat 8 éve ismertem meg, aki ma már a férjem, 3 gyermekünk született.


Ha negativ ha pozitiv, kérlek írd le. Kőszőnöm


2014. okt. 30. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 anonim ***** válasza:
100%
Hat, hogy uristen, en biztos nem igy csinaltam volna.
2014. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/135 anonim ***** válasza:
78%

Én sajnállak.

Nem volt benned elég ambíció hogy tanulj, dolgozz, SAJÁT életed legyen. Inkább egy másik emberre támaszkodsz aki - tudom hihetetlen:) - de bármikor elhagyhat. Gyakorlatilag nincs semmid.

2014. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/135 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészről azt gondolom jó neked.


Mert vannak (lehettek) gyerekeid.

Mert fiatalon megtaláltad életed szerelmét.

Mert nem kellett a nagy ő előtt évekig átélned a csalódásokat, a szakításokat, a pocsék randikat, ezt az egész kálváriát, hanem elsőre összejött:) Ez nagyon ritka kincs.


Másrészt viszont nem lennék a helyedben.


Mert anyagi szempontból kiszolgáltatott vagy a férjednek.

Mert nagyon nehéz lesz kb nulla munkatapasztalattal állást találnod. Már ha akarsz dolgozni menni.

Mert ha valami miatt egyedül maradsz a gyerekekkel, nem lesz egyszerű gondoskodni róluk.


Azt szabad tudni hogy a gyerekek vegyesen vannak e? Fiúk, lányok? Melyikből mennyi?

2014. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/135 A kérdező kommentje:
köszönöm. 3 lányunk van
2014. okt. 30. 15:28
 45/135 anonim ***** válasza:
22%
Kérdés a kérdésben, akik felpontoztak 37-est,azok között van vki, aki ezt csinálja? Napi 8 óra munka, 1.5 óra utazás, 4 gyerek, mindegyikert menni vhova, suliba, oviba, bölcsibe, utána főzni, mosni, takarítani, majd éjjel még egyszer - kétszer szoptatni nulla segítséggel, és még mindenhol jól is teljesíteni. Ne pontozzatok, válaszoljatok. Csináljátok?
2014. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/135 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 47-es: A gyerekvállalás egyéni döntés következménye. Nyilván megfontolta az aki hármat vagy négyet vállal, nem kell piedesztálra emelni, hiszen éli az életét. Ő döntése, az ő nehézségei. Egyébként a történet kicsit sántít, ha egyszer-kétszer szoptatsz, akkor nem hiszem hogy dolgozol, ha meg igen, akkor valamit nem jól csinálsz. 4 gyereket vállaltál semmi segítségre? Ez már legyen a te bajod.
2014. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállaltam négy gyereket :-) csak kettőt, és vissza is mentem dolgozni :-) olvastad 37-es kommentarjat, aki szerint négy gyerek meg munka kis semmiseg
2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/135 anonim ***** válasza:
61%
Arra reagáltam. Senkit nem emelek piedesztalra, de utálom, ha vki lenezi az anyákat, ahogy azt sem szeretem, ha sokat dolgozó szingli barátnőimre csúnyát mond vki.
2014. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/135 anonim ***** válasza:
9%
Inkább nem írnám le, mert kitöröltetnéd szerintem. Elsősorban arra gondoltam, hogy egy tanulatlan hiperpigmentált leányzó lehetsz, ha ilyen fiatalon ennyi gyermeked van.
2014. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok az sem én sem a férjem :)
2014. okt. 30. 19:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!