Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:

Sosem voltam vele sárkány. Volt megcsalás is,azt megbocsájtottam.az indok az volt,h a untam, kicsi a melled.


Nem vagyok tökéletes,de én is felismerem azt,h nagyon sokat tesz értünk..Már nem tudom , mi lenne a helyes..lépnem kellene talán,de amikor a másik agyonveri az önbecsülésedet,akkor nehéz..

2014. szept. 17. 22:02
 82/83 A kérdező kommentje:
hogy untam,hogy kicsi a melled. na..értitek..
2014. szept. 17. 22:03
 83/83 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valaki engem ilyen indokkal csalna meg, hogy unja, hogy kicsi mellem, annak nem lenne lehetősége még egyszer megcsalnia engem, mert már nem lenne a párom. Mondjuk egyéb indokot sem ismerek el a megcsalásra, de azért ez mégis övön aluli. Azzal, hogy te ezt megbocsátottad neki, nem a férjed vágta haza az önebecsülésedet, hanem te magad.

Ne hagyd magad, kedves kérdező!

2014. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!