Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
95%

vmi oka van, hogy nem veletek van hétvégén

tudsz másról is beszélni mint a pelenkákróül? mozgosz a való életben? (barátnő, mozi, újság stb.)

talán annyira mégsem akarta a gyerekeket, vagy akarta, de foglalkozni nem

2014. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
86%

na a (kipróbált) tanács a következő : egy órára sétálni megyek! - felkiáltással elmész. Hazatérsz egy útközben vásárolt szép szál virággal (1 szál, papír nélkül) és dudolászva vízbe teszed.

Kérjük a jelentést, milyen képet vágott a férj, hogy nézegetett, pislogott. Természetesen nem kell semmit hazudni, ha kérdezné (nem fogja) 'honnan'? 'Vettem'.

2014. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
Nem értitek..nem tudjuk kire hagyni a gyerekeket.. ez a lehetőség kizárva,örülünk,ha a hónap végén eszünk, nem hogy bébiszitter..ma mégis Scooter koncertre ment,utólsó pillanatban vett jeggyel,ami 6ezer forint. A hobbink közök, számítógépes játékok. Ugyanúgy nézek ki,mnt 16 évesen,pedig 29 vagyok, és én utálom al egjobban ,ha a gyerek szaros pelenkája a téma...
2014. szept. 12. 19:52
 24/83 anonim ***** válasza:
89%
a helyedbe én is programot szerveznék akkorra amikor tudod hogy ráér.napokkal előtte szólnál,hogy hétvégén elmész 1-2 órát a barátnőiddel v. bárhová. és most ő neki kell vigyáznia a gyerekekre. de! ne kérdezd,hogy: tudnál-e vigyázni rá? vagy elmehetek-e? hanem jelentsd ki,hogy programod van,X éve nem voltál sehol.
2014. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
93%
és amúgy:beszéltél már a problémádról/érzéseidről?
2014. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
96%

örülünk,ha a hónap végén eszünk, nem hogy bébiszitter..ma mégis Scooter koncertre ment,utólsó pillanatban vett jeggyel,ami 6ezer forint


érzed ez ellentmondás?

RÁTOK nincs pénz

NEKI van

ennyi.

szerintem a kicsit add bölcsibe, menj dolgozni és akkor nem kell sakkozni hónap végén.

2014. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
57%

A számítógépoes játok nem hobbi...

És akkor most konkrétan mit nem étesz abból, hogy TE EGYEDÜL IS ELMEHETNÉL ÁM OTTHONRÓL, pl. barátnőkkel, ha vannak, és ez idő alatt a FÉRJED VIGYÁZNA A GYEREKEKRE: DE biztos te is olyan anya vagy, aki még a saját férjére sem meri otthagyni a gyereket 5 percre sem.

Legyen már basszus saját életed is! EGYEDÜL menj el otthonról néha, gyerekek nélkül. Az apuka meg vigyázzon a srácokra. SZokja meg ő is, hogy neked is igényed van erre (ha egyáltalán igényed van erre), és akkor ő is megtapasztalhatja, hogy milyen amikor ő mkarad otthon a gyerekekkel, amíg te szórakozol.

Ezt a verziód próbáltad már valaha is?

2014. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:
Igen,próbáltam..az a pénz,amit én "elbulizok" ,másnap hiányzik a kasszából..ha mindketten költünk,attól majd jobb lesz hó végén? Én vágom,mi a család,csak ő nem..
2014. szept. 12. 20:00
 29/83 anonim ***** válasza:
90%

van 2 verzió

ad1 régen is ilyen volt, de azt hitted változik

ad 2 nem volt felkészülve egy gyerekre, bekattant, te meg szültél erre még egyet

szóval melyik? ilyen volt régen is ugye? azthitted megváltoztatod?

2014. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%

"20 hónapos a kisfiam..tervezett volt mindkettő.."


Értem én, de az másfél éves, ne kicsinyítsd.


A leírásodból kitűnik, hogy ha alapvetően kevésbé is vagy szociálisabb az átlagembernél (megértem, én is így vagyok), a 6 év otthonlét téged már rég kikészített. Fáraszt, hogy nincs társaságod, felnőtt beszélgetőpartnered.


Ezen egyedül az segítene, ha visszamennél dolgozni, ismét sikeres lennél a munkádban, megismernél új embereket, eljárnál otthonról.


Bezárkózva, a férjedtől remélve a megoldást nem fog menni.


Egyébként igen, szerintem kb. 1, max 1,5 évet normális otthon lenni teljes időben a gyerekekkel, mert tapasztalatból mondom, ezután minden anyuka elkezd becsavarodni. Plusz a gyereknek is jót tesz, ha anyuka jókedvű és érdeklődő, ráadásul sikeresnek érzi magát. A gyereknek pedig szintén társaságra van szüksége! Méghozzá korabelire. Nem mondom, hogy élből 40 órában menj vissza dolgozni, de legalább félmunkaidőben vagy 6 órában nem ártana.

2014. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!