Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a másik élet duma? Hát legyen neked is másik életed IS! Hagytad magad besavanyodni a szar.s pelenkák közé és persze ezért mindenki más a hibás. Menjél el te is otthonról. Sétálni, gyerek nélkül. Az ingyen van. Már az elejétől ezt kellett volna csinálnod. De te önként elvágtad magad a világtól. És most az a bajod, hogy a férjednek ott vannak a haverok IS, neked meg senkid sincs, egy barátnő sem, mert gondolom a gyerekek születése után lekoptatad magadról őket is.
2014. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:

Értem ém,az én hibám.

Az,h apukát mikor kérdezi meg valaki,h mikor volt utoljára Apa és nem haver meg munkatárs,azt gondolom nem illik.


Azt,hogy apuka/férj mikor mondta azt valamire,h nem,amikor ő is teljesen tisztában volt a helyzetünkkel,azt sem kérdezi senki.


Itt senki nem kérdez semmit,csak hogy mennyi volt/van a kasszában,és én miért nem keresek pénzt. Mert ha majd én is keresek,akkor majd nem fognak éhezni a gyerekek,mert akkor kipótolhatom a hiányzó összeget, apuka továbbra is bulizik,és már probléma sem lesz,amiről beszélni kellene,mert ez így normális,h apuka bulizik, anyuka meg keresi a kajára valót. Nem kérek több választ,köszönöm.

2014. szept. 12. 21:13
 53/83 anonim ***** válasza:
19%
Te mikor fogod már fel, hogy nem a férjed szórakozása miatt kellene pénzt keresned, hanem a gyermekeid alapvető szükségletei, egészsége miatt? Milyen anya az ilyen???
2014. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, létom nem érted.

Üljél le beszélgetni már egyet a férjeddel, hogy ez így nem mehet tovább. Mond el, hogy téged zavar, hogy túl sokatr van távol tőletek. Ez az egyik feladat.

A másik meg az, hogy te is tegyél azért, hogy akarjon is veled lenni.

De ha ezt nem érted meg, akkor csak duzzogj tovább.

2014. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:

Érdekes,őt meg tudták érteni..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Sajnálom,h zavartalak titeket ma este.

2014. szept. 12. 21:44
 56/83 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok a válaszadóknak, szépen szétkaptátok a kérdezőt! Teljesen evidens tűrni, hogy nincsenek közös programok, hogy a férj folyamatosan egyedül bulizgat. Minek van az embernek párja, ha magányos a kapcsolatban? Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy oldja meg a kérdező maga, építsen ő is saját, külön életet. Akkor gyakorlatilag lakotarsak lesznek. Szuper tanács. És ez nem azt jelenti, hogy nem kellenek külön programok. Arra mindenkinek szüksége van, de ne csak azok legyenek!

Az pedig, hogy mennyi ideig marad otthon a gyerekekkel, gondolom közös megegyezés volt. Nehogy már azért kelljen a kérdezőnek visszamenni dolgozni, mert apukanak fontosabb a buli, mint hogy hónap végén még kajara is jusson. Nem ebben állapodtak meg. Közös döntés volt, akkor vállalja a felelősséget, és viselkedjen felnőttként. Más lenne a helyzet, ha nem a bulik miatt lenne kevés a pénz. Na de így?! Azért még végképp felesleges bolcsibe rúgni a gyereket, hogy a kérdező kevesebbet gondoljon arra, hogy a férj sz.rik rá! Ha pedig apukanak valami nem tetszik otthon, akkor ne meneküljön, hanem nyissa ki a száját, és mondja el a problémáját. Akkor van esély a változásra.


Kedves Kérdező! Ez mindig így volt, vagy az idők során lett ilyen? Az én párom ugyanilyen volt velem a kapcsolatunk elején. Nekem is megfordult a fejemben, hogy szégyell, rejteget. Rá is kérdeztem, ő meg nem értette, miért érzek így. Több hónapos kemény harc volt, mire változott, már majdnem ráment a kapcsolat. Nálunk szimplán arról volt szó, hogy nem tudta, hogy másképp is lehet. Mindig olyan nő volt mellette, akinek megfelelt, hogy "csak" lakótársak, és külön életet élnek. Sokat beszélgettünk, (és veszekedtunk), de egyre többször hívott magával, aztán rájött, hogy tulajdonképpen élvezi, hogy ott vagyok. Hogy sokkal több is lehet egy kapcsolatban, minthogy van kaja otthon, ki van takaritva, és tv-t nézünk, ha épp nincs egyéb programja.Hülyén hangzik, de így van. Aztán ebből kifolyólag kettesben is egyre több programot csináltuk. Ma már evidens, hogy ha nem kifejezetten kanbuli van, akkor együtt megyünk. Ezt neki meg kellett tanulnia, mert az exek elfogadták a korábbi viselkedeset(5 evigegyütt éltek!), és otthon is csak negatív példát látott. De nálunk könnyebb volt, mert még nem volt gyerek. 5 éve vagyunk egyébként már együtt, es működik. Tehát mindig ilyen volt? Mert akkor lehet megszokás. Ha nem, akkor meg kell tudod, Mi váltotta ezt ki.

Próbáltál vele beszélni erről? Gondolom igen. Mit mond? Mi a válasz? Valami ok kell legyen! Szedd ki belőle, mert amíg nem tudod, nem tudsz lépni!

2014. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó válaszoló, szerintem a kérdező nem is beszélt még erről a férjével, hanem inkább magában duzzog. Így a férjének persze fogalma sincs, hogy a felesége mit érez. De hát le kell ülni és megbeszélni. A kérdező maga írja, hogy antiszociális. Ezért gondolom nem is jár el szívesen otthonról. És ezt várja a férjtől is. És az a baja, hogy a férje meg képes a kollégákkal, haverokkal is kapcsolatot tartani, és nem hajlandó otthon savanyodni a feleségével.

AZt nem tudjuk, hogy a kérdező kérte-e már egyáltalán, hogy ide-oda vigye magával? Hogy a férje hívja el a barátait, hogy megismerje őket? Mert ha nem, nincs kedve a férje barátait megismerni, hanem azt várja, hogy a férjnek is csak EGYETLEN élete legyen, az pedig az otthon ülés az antiszociális feleséggel, akkor az helyes hozzállás?

Persze a férjnek is kel apának IS lennie. Ez egyértelmű. Csak az a baj, ha a kérdező csakis kizárólag ezt várja el tőle.

2014. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
93%

57-nek - ez is egy megközelítés, én nem ebből a szituációbol indultam ki. Amennyiben úgy van, ahogy írtad, úgy szerintem sem a kérdezőnek van igaza. De ez nem derül ki a kérdésből. Viszont a válaszadók nagy része kizárólag kritizálta a kérdezőt, anélkül, hogy ezt tudnánk. Plusz kapott néhány tök ostoba tanácsot , ahelyett, hogy meg akarták volna érteni a problémáját.

56os voltam

2014. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha te vagy az 54-es válaszoló is,akkor egyike vagy azoknak, aki értelmes dolgot tudott tanácsolni... :-) nem sok ilyen válasz érkezett...
2014. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%
igen, én vagyok az 54-es is. Ezért hangsúlyoztam akkor is, most is, hogy üljenek le megbeszélni. Mert lehet, hogy a férjnek fogalma sincs róla, hogy mi zajlik a feleségében.
2014. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!