Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%

"ez a lehetőség kizárva,örülünk,ha a hónap végén eszünk, nem hogy bébiszitter.."


Egyre jobban nem értem. Akkor miért nem dolgozol, ha a saját gyerekeitek élelmezése problémás??????????

2014. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én menjek vissza dolgozni,csak azért mert ő minden mással foglalkozik,mint velünk. Még több ideje lesz a másik életét élni,és engem titkolni. De köszi,h a kérdésre válaszoltatok.
2014. szept. 12. 20:06
 33/83 A kérdező kommentje:
32-es,mert a bölcsibe felvételhez munkáltatói kell,az meg nekem nincs. De értem,h a munka mindig mindenekfelett fontosabb,mint a gyerek.
2014. szept. 12. 20:08
 34/83 anonim ***** válasza:
20%

szerinted neki buli 6éve eltartani téged +2 2gyereket? és így is majdnem éhenhaltok.

ő dolgozik, te igenis csak mereszted 6éve!!! 6!!!!

talán becsúszott valamelyik gyerek???

2014. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:
Meresztem,tényleg? Próbáltad már?
2014. szept. 12. 20:10
 36/83 anonim ***** válasza:
65%

érdekes. sok a dolog? mégis 2 órája folyamatosan válasz itt a krdésekre.

fut még valamelyik játék is?

2014. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 A kérdező kommentje:
a nagy 14 perce feküdt le,a kicsi meg 1 óra 14 perce alszik..kérlek,meséld mér el,miért is én vagyok mindenképp a rossz?
2014. szept. 12. 20:14
 38/83 anonim ***** válasza:
98%

A férjed rád unt, illetve a családi életre. Ezt nem lehet máshogy magyarázni.

Te vagy a "jó öreg asszony", te vagy otthon a hátország, lakás rendben, a pénzen te aggódsz, a kaját úgyis megoldod, a gyerekekkel te nyűglődsz, neki csak annyi a dolga, hogy kitegye az asztalára a mosolygós képet róluk.

Te nem jelentesz izgalmat, kihívást, szórakozást, a barátok, az elmászkálás igen. Elvégre, ha választani kellene, mi a jobb?! Otthon a megunt nej, a visongó kölkök, az unalmas tv műsor, és vele szemben a jó haverok, a kocsmai nagy dumálások, talán még egy kis flört a bögyös pultos csajjal, akitől még áll a cerka.

Te, szomorúan mondom, már most egyedülálló anya vagy.

Micsoda szöveg! A gyerekkel tanulni kell, beteg lesz... haha! Sok nő dolgozik (akár 4-6 órában is), mégis nevel gyereket. Egyszerűbb téged, a házicselédet, ingyen bébiszittyót otthon tartani a hülye dumával.

A séta mióta költés? Be lehet iratkozni könyvtárba is, az sem egy eget rengető összeg.

Ha változtatni akarsz, vagy elkapod a grabancát, vagy lelépsz mellőle. A nyavalygás nem fog segíteni! Mindig tartsd szem előtt, hogy egy házasság KÉT ember kapcsolata, nincs olyan, hogy csak az egyik fél hibázik. Ha nem hajlandó férfiként és nem bulizós fősulisként viselkedni, mehet, amerre lát. Én közölném vele, lehet ám hétvégi apunak is lenni, két hetente látja a gyerekeket, fizeti a gyerektartást, aztán lehet menni...

A családi kasszát vedd a kezedbe, oszd be te a pénzt, és ami a megélhetésen felül marad, az mehet hobbira, de ne a konyhapénzen menjen koncertezni, miközben a hó végén a gyerekeid majdnem a küszöböt rágják.

2014. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
67%
Ha örülsz, hogy a hónap végén esztek minek szültél 2 gyereket?
2014. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tökömért megy el szaros koncertre, ha csórók vagytok?
2014. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!