Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
3%

Igeen, két gyerekkel vagy otthon és ez olyan rohadt fárasztó? Asztiii... Az én anyukám is 2 gyereket nevelt, 8 órás váltott műszakos munka mellett, több mint 40 évesen. Mindemellett főzött, mosott, takarított is. Hát biztos valami szuperhős lehet...

Kérdezed normális-e, hogy anyuka keresi meg a kajára valót, apuka meg bulizgat... Miért az normális, hogy apuka dolgozik (gondolom orrba-szájba..) anyuka meg otthon terpeszkedik és óvónénit játszik... ? A te felállásodban biztos ez a normális... De amúgy nem az. Csak mondom...

2014. szept. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
100%

Minimum a gyerekem 2 éves koráig én is otthon fogok terpeszkedni, és óvónénit játszani. Mert én nem fogok szuperhőst játszani. Ezt a férjemmel is megbeszéltük. Apukának pedig ne legyen már gond a családot anyagilag a bulik elé helyezni.

Én mondtam a férjemnek, ha problémát okoz, hogy ő lesz az egyetlen kereső, akkor majd ő megy gyesre, én még eltartom a családot. Nem probléma, keresek annyit. De a gyereket ketten vállaljuk, valamit valamiért. Én azért nem fogom egy évesen bölcsibe dugni a gyereket,mert akkor ttöbb maradna bulizni. Ha a bulik fontosabbak, nem vállalok gyereket.

A te szuperhős anyukad pedig valószínűleg rá volt kényszerülve erre, és gondolom már másfél éves korodban is ezt csinálta. Attól még másnak nem kötelező.

2014. szept. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
83%

Tudom mit érzel.Igenis igazad van,ez így nem jó!

Keress valami munkát és amint lehet költözzetek el tőle vagy zavard el ha a te lakásod.

Az amint lehet,az azt jelenti,hogy ha a szüleidhez tudnátok menni akkor az akkor legyen mikor már találtál munkát.

Ha nem tudtok menni,akkor akkor kell lépned amikor már kezedbe is van a havi kereseted is.

Vagy csak egyszerüen éljetek egy fedél alatt,de külön kasszán.

Jah,és fele rezsit tegye le+főzzön és mosson magára stb...

Hidd el sokkal jobban fogod magad érezni!

A te kereseted +a gyerekek után kapott pénz elég lesz.


Azokkal meg ne foglalkozz akik azt írják,hogy eltartott vagy ,meg nem adsz a közösbe stb.

Fingjuk sincs arról,hogy milyen egy gyereknevelés.

A gyerekeket a másik fél is akarta.Akkor miért téged támadnak?

Mert annyi eszük sincs,hogy végig gondolják :D


NE HAGYD MAGAD!

2014. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim válasza:

Vannak férfiak akik nem azok a kimondottan felelősségteljes apatípusok. Számukra nem kielégítő a családi légkör, állandóan mennek, kalandoznak, legyen az egy túra, vagy extrém sport, vagy haverok, vagy egy koncert, fontos munka stb. Van akik nem tudják a pénzt sem jól beosztani. Ez lehet a férfi de a nő is. Ez egy családban nagy gond lehet és ha nem érti meg akkor baj van, és baj lesz!

Szerintem egy férj és apa típus, Halász Judit koncertre megy, nem Scooterre. A haverokkal egy évben csak két 3 szor rúg be, együtt nyaral a gyerekekkel és gyűjtöget, ahelyett hogy költene babakocsira, babaülésre, nyaralásra, de akár a gyereknek egy lakásra! („Lakáskassza” dolgok!)

Ha meg nem tudja a feleséget elvinni valahová magával a szórakozásaira, akkor nagyrészt el sem megy! A közös kasszát nem illik meghúzni saját szórakozásra.

(Egy kis jog: Családjogi és a Polgári törvénykönyv szerint amúgy minden közös egy házasságban! Tehát elviekben ha nincs leírva házasság szerződésben, akkor a kereset is közös!)

Azért valamennyi szabadság szükséges, de nem heti rendszerességgel. Ugyanis a család együtt is jól kell, hogy szórakozzon! Ha ez nem megy, akkor vagy a személyiségével van gond, ami nem nagyon változtatható kívül állóként, vagy ha korábban még Apa típus volt, akkor be kellene vetni a női csáberőt, hogy visszaváltozzon. Akkor majd alig várja, hogy hazajöjjön. Nem feltétlenül a sexre gondolok.

Elég csak a sárkányruhát levetni próbaképpen egy kis időre (Már megint hol csavarogtál?!) és inkább puszival várni (De jó hogy hazajöttél, úgy vártalak!). Lehet, hogy néha erőltetni kell a mosolyt, - ha már gond van - de egy idő után ő szégyelli el magát, másrészt valahogy ez lesz a természetes.

Egy sárkányt ugyanis könnyű otthon hagyni, de egy angyalt nem!!

Nem kell elmenni kettesben otthonról ahhoz, hogy jól érezze magát két felnőtt. Elég korábban elfektetni a gyereket! A sok durcit sem szeretik a végtelenségekig a férfiak és ettől menekülnek.

2014. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólóval! Ha valaki nem őszinte az nem boldog,ha pedig nem boldog akkor az nem egy házasság! Ön arra tanitja,hogy tanuljon meg nyelni,és türni,mert majd megszokja. Kérdem én,fordítva ön ugyanezt tenné? Ja,neem! Soha ne várjon el olyat amit ön sem tenne! Tudomásom szerint egy felnőtt férfi nem kiskorú gyermek. Tudnia kell,hogy minek mi a következménye,ha nem apa típus akkor vásárolni kell egy óvszert és nem lesz gyermek. Ha házasodik akkor pedig fel kell fognia,hogy az felelősséggel és lemondással jár. Sajnos az ön hozzászólásából azt vettem le,hogy egyetért a mai magyar mentalitással...otthon a férfi az úr,a nő helye a konyha. Kedves Nők,Asszonyok! Ne hallgassatok azokra az emberekre akik arra buzdítanak,hogy türjetek és vessétek alá magatokat a férfi uralomnak! Szebb lenne a világ,ha nők irányítanák! KITARTÁS! Egy 29 éves férfi!
2014. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
Szóval az apatípus arról ismerszik meg, hogy nem hallgat bűnös popzenét, pfuj, csak és kizárólag gügye gyerekdalokat. :D
2014. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 A kérdező kommentje:

Azt hiszem,nagyon eltértünk a témától. Tény,h mellbe vágott,h mennyien letámadtak,h én vagyok besavanyodva, de a kérdés nem a pénz volt,az csak úgy szóba került.


A lényeg annyi volt,h én mindig mindent megengedtem neki,mert azt vallom,h a párunk/férfjünk nem a gyerekünk,tulajdonunk, hanem egy felnőtt ember,aki képes meghozni a saját döntéseit. Én nem mondhatom nem is akarom megmondani neki,h kivel,mikor,mit csináljon.

De ő egyszerűen átesett a ló tulsó oldalára,és tényleg azt csinál,amit akar,amikor akar..nem csak tőlem függetlenítette magát,hanem az egész család/házasság koncepciótól. És ez az,ami megrémisztett.

2014. szept. 16. 12:19
 68/83 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt el kell mondanod neki. Tudnia kell, hogy mi zajlik benned. Keress egy alkalmas időt, amikor nyugodtan tudtok beszélni. Mihamarabb.
2014. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
Miért feltételezi mindenki,h már nem mondtam neki? Mondtam.. a válasz az volt,h jó,akkor hívjuk át Tomikát a nőjével,de valószínűleg nem fogják jól viselni,h nekünk gyerekünk van,szóval sok jóra ne számítsak..
2014. szept. 16. 14:13
 70/83 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor hívjátok át őket és bartákozz te is a párod haverjaival. Ha nem érzik jól magukat nálatok, akkor majd legközelebb nem jönnek. De egy próbát megér.

Az nem helyes, hogy a férjed teljesen függetleníti magát tőletek, de az sem, ha te sem akarod megismerni a férjed barátait.

2014. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!