Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
67%

"ő dolgozik, te igenis csak mereszted 6éve!!! 6!!!! "


már bocs de 2 kisgyerekkel otthon plusz a háztartás,stb annak a napja nem a "meresztésből" szokott állni!


és ha most jelenleg dolgozna is-attól a probléma ugyanúgy fennállna..


a férjjel kell leülni és komolyan megbeszélni a dolgokat

2014. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
36%

"ez a lehetőség kizárva,örülünk,ha a hónap végén eszünk, nem hogy bébiszitter.."

"Tényleg? Én menjek vissza dolgozni,csak azért mert ő minden mással foglalkozik,mint velünk. Még több ideje lesz a másik életét élni,és engem titkolni. De köszi,h a kérdésre válaszoltatok"


????????????? AZÉRT MENJ VISSZA DOLGOZNI, HOGY TUDJANAK MIT ENNI A GYEREKEID!!! úristen...

2014. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
94%

A bölcsibe gondolom, akkor adhatod be, ha van munkád. Jól értem, ugye, hogy ezt írtad? Tehát ha nincs munkád, nem veszik be a bölcsibe?

És mondjuk ha otthonról végezhető munkát keresnél? Tudom, hogy ez nem egyszerű. Két gyerekkel meg pláne nehéz.

Mondjuk tényleg le kéne ülni a férjeddel beszélni, hogy ha nem álltok jól anyagilag, akkor ő mégis mi jogon megy el koncertre (Bár erre valószínűleg az lesz a válasza, hogy ő keres, ő dolgozik, így megérdemli, hogy abból a pénzből menjen bulizni)

No, a másik dolog az, hogy az egy fityingbe sem kerül, ha elmész például egyedül egyet sétálni. Ez nem kerül pénzbe. Addig meg maradjon otthon a férjed a gyerekekkel. A lényeg, hogy megtudja, hogy milyen otthon lenni a gyerekeket ellátva, miközben a másik meg kikapcsolódik.

2014. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
36%

A megjegyzéseid irtózatos nagy butaságról árulkodnak. Nem is csodálom, hogy nem akar a férjed se veled lenni, se mutogatni...csak leégetnéd.


Ahogy előttem írták, azért menj vissza dolgozni hogy legyen mit ennie a gyerekeidnek, ha már a pénzhiány ellenére felelőtlenül megszülted mindkettőt.

2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:
Elmegyek dolgozni, nyilván, miért kell munkakerülőnek beállítani? De attól még a probléma fennáll..ha több lesz,többet fog elbulizni.. 18 éves koromtól 23 éves koromig 12 óráztam egy olyan helyen,ahol napi 8 volt am egadott..mert imádtam,és jó voltam benne. Nem a munkától félek. De most nyomjam be a 20 hónapost egy bölcsibe,h apukának legyen elég ideje,pénze a másik életére?
2014. szept. 12. 20:55
 46/83 A kérdező kommentje:
44-es,az fel se merül,h apuka bulizza el a pénzt ész nélkül??
2014. szept. 12. 20:56
 47/83 anonim ***** válasza:
9%
és neked az fel sem tűnik, hogy te csak a másikat hibáztatod - hiába nem helyes, hogy elmegy koncertre, ha nincs rá pénz - amikor te HAT ÉVE nem teszel EGY FORINTOT SEM a kasszába???????????
2014. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
20%
Ha dolgoznál lehetnétek külön kasszán. Akkor a te pénzedet nem tudja elbulizni.
2014. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom, mivel ő keres, ezért nem engedné, hogy ezt a pénzt te kezeld.

Így viszont továbbra is kitartott leszel, és ha nem teszel ellene, akkor ezt főzted, ezt kell enned.

A 20 hónapos másfél éves, mindjárt 2. Igenis mehget bölcsibe. Az cswaki kifogás, hogy azért nem teszed bölcsiobe és azért nem akarsz munkába állni, mert akkor pauka még több pénzt elbulizna. Szerintem meg ha te is dolgozó nő lennél, akinek nem csak a pelenka-mosás-főzés lenne az élete, akkor a férjes számára is izgalmasabb lennél. Visszakapná a feleségét, aki nem csak enyűtt anyuka lenne, hanem NŐ is. Lehet akkor nem menekülne ennyire otthonról. Azt már meg sem kérdezem, hogy mikor szeretkeztetek egy jót utoljára... Mert az anyukáknak bizotsan azt sem illik...

2014. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
100%
hogy hogy nincs aki vigyázzon a gyerekekre amíg kimozdulsz a gyerekekkel?? hát a kedves apuka...ennyi:)
2014. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!