Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elcsesztem ezzel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elcsesztem ezzel, hogy hoztam haza sört? Többi lent.

Figyelt kérdés
Férjemmel mikor megismerkedtünk eléggé sokat ivott. Tudom ezt mindenki máshogyan ítéli meg. Nála az volt, hogy minden nap meló után hazament, át a boltba 2-3 sört megivott. Hetente-kéthetente meg volt hogy többet, olyankor eléggé látszott rajta. Ekkor még nem éltünk együtt, sokszor nem is tudtam, hogy ez rendszeres nála, mert ugye nem mindig voltam ott. Aztán mikor erre rájöttem megbeszéltük, hogy ez így nekem nem oké. Összeköltöztünk, nem is ivott csak ha esetleg mentünk valamerre. Tegnap bevásároltam a boltba és megkívántam nagyon a citromos sört. Mivel babát várok nem is ihatok alkoholt ezért vettem magamnak egy doboz alkoholmentes sört, meg neki egy doboz simát. Tudja, hogy utálom a rendszeres hétközbe piálást, itthon se tartunk piát max néha 2-3 havonta veszünk valami finom bort azt eliszogatjuk és annyi. NEm is ez a lényeg, hanem hogy ma mondja nekem hogy van egy kis meglepi a hűtőbe. Azt hittem valami joghurtot vett, erre bent a hűtőbe 2 doboz sör. Félek nehogy megint rendszert csináljon belőle, nem gondoltam ha veszek, akkor ma már neki is az lesz az első, hogy ő is venni fog. Régen volt hogy a szemetes aljába találtam bedugva sörös dobozt, akkor azt mondta csak főzött itthon és megkívánta, azóta nem gondolnám, hogy iszik, de lehet kár volt hazaállítani tegnap vele. Vagy én drámázom túl?
2014. márc. 20. 13:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Hiba volt a sör....
2014. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit olyan, mintha feloldottad volna a "tilalmat". Nem volt a legbölcsebb ötlet, valóban.
2014. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
sztem is hiba volt,ez olyan amikor a szülö azt mondja a gyereknek h ne egyél csokit,két napra rá meg vesz neki egyet.nem kellett volna:(
2014. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Most már mindegy, de tudod ő egy felnőtt ember, és hacsak nem full alkesz, tudnia kell nemet mondani a sörre. Nem a te hibád, ha ő iszik.
2014. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért lesz valaki függő, mert nem tud nemet mondani, akármekkora felnőtt.
2014. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk hasonló volt a szitu, erősen vissza kellett állítani a tilalmat az érkező babára való tekintettel és a házasságra is. Nem alkoholista a férjem, mégse tarthatunk otthon szeszt mert elcsábul és nem szeretem ha iszik, nagyon megváltozik a viselkedése, rossz irányba. Előzd meg a bűnbe esést egy beszélgetéssel józan állapotban és lehetőleg máskor ne vigyél haza egy dobozzal se mert van aki nem tudja megállni.
2014. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
66%

Szerintem beszéld meg vele szépen, minthogy veszekedve vagy túldrámázva. Nehogy azt érezze, hogy Neked lehet Neki nem. Te ha gondolsz egyet vehetsz, de Ő nem. Magyarázd el Neki, hogy Nálad ez csak egyszeri vagy hébe-hóba dolog, míg Nála (sajnos) kialakulhat az, hogy rendszeressé válik!

Szerintem, ha leülsz vele, szépen megbeszélni, biztosan meg tudod vele értetni, hogy Téged zavar az, ha Ő minden nap alkoholt fogyaszt, főleg, hogy jön a baba!... :)

2014. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha azt az életet folytatta volna, mint amikor megismerkedtünk ha alkoholista nem is, de elég iszákos lenne már. Az a baj, hogy ő otthon a családjában ezt látta, ez volt a normális, hogy isznak a hétköznapokban is. Nem mondom, hogy rossz emberek a rokonai, de apukájánál is például meló után ha hazamegy 1-2 feles pálinka mindig legurul. A hűtőbe is mindig van náluk sör, de rajtuk nem látszik meg tudják mi az elég. Párom sajnos nem és ráadásul nem is bírja az alkoholt, egyből meglátszik rajta. De mondom nem volt gond belőle, mert pár éve ezt megbeszéltük azóta nem iszik. Viszont mikor elmegyünk valamerre szórakozni látom rajta, hogy csak a piálás miatt megy. Olyankor nem tudja hol a határ és leissza magát a barátaimmal. Ezen nem szoktam problémázni, mert ilyen nagyobb bulik nagyon ritkán vannak, viszont félek nehogy itthon is rákapjon. Nem gondoltam, hogy egy alkalom után már ez lesz. És rossz mert úgy állította be hogy nekem akar kedveskedni ma reggel a sörrel holott egyértelmű, hogy azért vette hogy vehessen magának is. Pedig én tegnap tényleg csak kedvezni akartam kicsit neki...:(
2014. márc. 20. 13:59
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Nos, legjobb, ha szigorúan fogod, ha képes meginni egymás után az összes sört. Sajnos apám mindig azt mondta, hogy "ő megérdemli", pedig akkor még nem is volt a L'Oreal reklám, és nem is tudja abbahagyni, amíg van otthon pia, nem tudja azt mondani, hogy egy pohár elég. Legjobb, ha neki sem áll. Vagy 0 pia, vagy issza, amíg van. Inkább maradjatok a 0 piánál, elszomorító a helyzet. Ráadásul, ha valami rossz történt, akkor apám nem tudta tartani magát, kellett a pia, nem stabil ember. Látom, te is ismered a párodat, figyelj rá oda.
2014. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak kedveskedni akart neked. Mivel te is sört vittél haza és gondolom, mesélted neki, hogy mennyire megkívántad a citromos sört, ezért azt gondolta, hogy örülni fogsz, ha ő is visz neked.
2014. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!