Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Ez egy komplikált ügy. És nem a te hibád! Tehát a kérdés nem úgy szól,hogy elcsesztem a házasságom,hanem úgy,hogy a férjem nem a társam hanem a rabszolgatartóm! Kényelmes,hogy este hazamegy ott a vacsi,tiszta lakás,mosott ruha,csak azt felejtette el,hogy ezek mögött egy érző NŐ áll,aki ugyanúgy törődésre vágyik. Ezt a férjed rontotta el,és sajnos a magyar mentalitás is ez..
2014. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
63%
Hát told a bejárathoz közelebb a hűtőt, ne legyél már tesze-tosza. (legyen benne sörike)
2014. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
3%
Olvasd el dr Csernus Imre , A Nő című könyvét
2014. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
56%

Próbáld megbeszélni vele. Mit mond miért nem visz magával? Biztos lenne aki néha vigyázna a gyerekekre...


Mi a konkrét problémád? Az hogy elmegy ide oda vagy az hogy téged kihagy?

2014. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
10%
Már nagy a gáz. Sokat tenni nem tudsz.
2014. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
98%
Néha járj el Te is otthonról...legyen saját életed, élményeid, ne csak a gyerekek dolgai legyen a közös téma
2014. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
94%
Arra még nem gondoltál, hogy azért fordultál be ennyire, mert pont 4 évvel vagy otthon régebb óta, mint az egészséges lenne?
2014. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Nincs senki,aki a gyerekekre vigyázna. Komolyan mondom. 4 évvel vagyok tovább otthon ,mint illene? 20 hónapos a kisfiam..tervezett volt mindkettő..
2014. szept. 12. 18:49
 9/83 anonim ***** válasza:
67%
Azért az tré,hogy lassan az arabok szebben bánnak a nőkkel mint nálunk! Férfitársaim! Kapjátok össze magatokat,mert az isten számolja a nők könnyeit!
2014. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
97%
Közös programok? Akár gyerekekkel együtt is, ha senki nem tud vigyázni rájuk.
2014. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!