Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
94%

Az nagyon jó, hogy vannak barátai. Ha szeret titeket, a gyerekekre odafigyel, mikor otthon van - az lenne a megoldás, hogy te is foglalkozol a munkáddal, a barátnőiddel, néha, csak úgy egyedül bóklászol. Ha hazajön, mond el gyorsan mi hol van, mit kell tenni- és menj el egy órára csavarogni. Amiket leírtál azért van: mert soha nem vagy egyedül - pedig az embernek erre elemi szüksége van. Nem kell másokra figyelni, gondoskodni, mások véleményét hallgatni, hanem csak úgy "lenni" Hihetetlenül pihentető!

Ajánlom Micimackó és a Tao című létszemléleti könyvet, megtalálod a megoldást benne.

[link]

2014. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:
A közös programmal nincs gond..ezért mondtam,h 2 élet..mert van velünk,aztán eltűnik x időkre másokkal.
2014. szept. 12. 19:05
 13/83 anonim ***** válasza:
46%

őszintén minek vagy otthon 6 éve? és még 2-t gondolom tervezel?!

gondolom a töke kivan, hogy ő gürizik, te meg semmit nem teszel a közösbe

2014. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
35%

#13/13


Cukrot neked!

Ezek a gyerekek fogják fizetni a nyugdíjadat te idióta! Szüljél gyereket és utána magyarázz te birka.

2014. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:

13-as, pont a minap mondta,h ég 3-4 évig ne nagyon gondolkozzak munkában,mert a naggyal tanulni is kell, a pici mindig beteg lesz ovi után..

Tudod kinek van tele azzal,h nem adok a "közösbe"? NEKEM!

2014. szept. 12. 19:14
 16/83 anonim ***** válasza:
27%

Kisfiad.. milyen kisfiad? A kettőtök gyereke nem?

Nem kellene belebújni a gyerekekbe, aztán akkor foglalkozna veled a férjed.

Első sorban feleség vagy!!

2014. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
43%
akkor még 3-4 évig tűrjed ezt az életet. az hogy neked a dolgod a gyerek és kuss. te életed, úgysem lépsz semmit.
2014. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
97%

# 17/18


A férj meg első sorban férj,és nem baráti kör elnök!

A gyereket meg ketten csinálták!

2014. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
Nem kell "foglalkoznia' velemn a férjemnek,mert nem iskola előtt álló óvódás vagyok,akinek kell a foglalkozás. Most tényleg azért vagyok leszólva,mert kettőt szültem? Nem vagyok belebújva a gyerekekbe,de szeretem őket,és amikor a 20 hónapos "kifiúnk" mellől minden hétvégente elmegy,mert csupa jó program van,és mert neki muszáj,akkor még én vagyok a szar? Van hobbim, sose szólok semmiért, de látom,én vagyok a rossz feleség mindenképpen..
2014. szept. 12. 19:30
 20/83 anonim ***** válasza:
88%

De vannak barátnőid? Akikkel néha találkozol? Van egy kis saját életed is, ami nem a gyerekek körül forog? Elmentek néha a férjeddel KETTESBEn moziba vagy csavarogni? van hobbid azt mondtad. Ehhez találhatnál olyan kört, makikkel találkozol néha. Igényleted-e valamikor is, hogy elmenj otthonról akár csak a boltig is gyerekek nélkül? Megkártede-e már a férjed valaha is, hogy vigyázzon a gyerekekre, amíg te sétáls zegyet vagy sütizel a barátnőiddel?

Lehetséges, hogy nem is vetted észre, de már régen egy besavanyodott otthonülős anyuka lettél, akinek semmi más témája nincs mint a gyerekek. És nőként mondom, hogy ha így van, akkor ez bizony kiábrándító lehet...

2014. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!