Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elcsesztem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcsesztem a házasságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, én itthon a 2 gyerekkel azóta is. Azt vettem észre -nem most,már régen- hogy kezdem úgy érezni,h a férjemnek 2 élete van. Vagyunk mi, és van a másik,amiben haverok,barátok, kollégák vannak. Megy ide-oda, x-y gondjával törődik,és ebből én semmit sem látok,semmit sem tudok,senkit sem ismerek. Eddig ez nem zavart,de kezdek fáradni. Néha már úgy érzem,szégyell engem,mert esze ágában sincs bárkit is elhozni,bemutatni. Eddig ő is bőszen állította,h ugyanolyan antiszociális,mint én, de ezek szerint mégsem. Szerintem az se zavarná,ha a hullámat találná meg ma éjjel,ha hazajön,maximum annyiban,h át kell lépnie rajta a hűtő felé menet...

2014. szept. 12. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:

ki mondta,h" te sem akarod megismerni a férjed barátait." ??


Ha nem akarnám nem létezne a kérdés!!

2014. szept. 16. 14:28
 72/83 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!

De ha akarnád megismerni, akkor már tettél volna róla, hogy megismerd, nem? Hiszen azt írtad, hogy már régóta külön életet él a férjed, tehát már régóta tart, hogy nhem ismered a barátait.

Főzz egy finom vacsit és hívd meg őket. Lehte, hogy te is jóban leszel velük és nem fogod érezni annyira a kirekesztést.

Nálunk én is ismerem a férjem baráti körét, van amikor én is velük vagyok, van, amikor csak férjem megy velük focizni, horgászni. A férjem is ismeri az én barátnőimet, volt úgy, hogy eljött velünk koncertre, csak ő és mi, a lányok. És én is eljárok külön a lányokkal pl. sütizni néha. van külön program is, meg közös program is. És ez így volt már házasság előtt is meg így van gyerek születése után is.

2014. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:
Nem érted..eleve azzal indít,h úgyis megbánják,h eljönnek,mert itt van gyerek..Csupa olyan emberrel veszi körül magát,akinek nincs családja. Én ennél jobban nem tuddom kinyalni a seggét,és kezdem azt érezni,h megbánta ezt az egész családosdit..kizár,ahol tud. Attől,h én elmegyek sütizni mással,max a seggem nő, a párkapcsolatom színvonala nem.
2014. szept. 16. 14:48
 74/83 anonim ***** válasza:

Értem. Itt valóban az lehet a gond, hogy nem tetszik neki mégse a gyerekes élet... De én azért a helyedben mégiscsak elhívnám a haverjait. Azt a Tomit a barátnőjével. Lehet, hogy nagyon is jól érzik majd magukat nálatok és kiderülhet, hogy csupán a férjed gondolja úgy, hogy nem jó ötlet. Az lenne jó, ha megoldható lenn mondjuk, hogy először amikor jönnek ne legyenek ott a gyerekek, de ugyebár azt mondtad, hogy nincs kire bízni a gyereket. De megoldhatod úgy, hogy lefekteted a gyerekeket és ti felnőttek meg elborozgattok, elbeszélgettek.

Egyébként meg néha a barátnőkkel sütizés igenis jót tehet a párkapcsolatodnak is. Mert ha van más életed IS a gyereken kívül akkor te is kiegyensúlyozottabb lehetsz, elégedettebb lehetsz, így a férjed kapna egy elégedettebb, kiegyensúlyozottabb feleséget.

Kell a közös program, kell a családi élet, ez nem vitatható, de ha egyszer megpróbálnál másképp IS élni egy picit, lehet meglepődnél, hogy mennyire működőképes is lehet.

2014. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 A kérdező kommentje:

Utoljára 9 hónapja tudtam elmenni bulizni, azóta nincs rá pénz, és vmi mindig bezavar a férjem által,mert neki pont van programja. A második gyerek születése óta mintha direkt úgy alakítaná,h ne is tudjak elmenni..ha meg el is tudnék, inkább azt választom,h abból a pénzből,amit én elbulizok, a gyerekek 4-5 napig jobban tudnak enni..

De kezdem úgy érezni,h AZ EGÉSZ VESZETT FEJSZE NYELE..csak én veszíthetek,csak én lehetek a besavanyodott..pedig ha tudnátok..

2014. szept. 16. 15:03
 76/83 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ha programod lenne, akkor a férjed bezavar??? Hát szépen jelentsd ki, hogy márpedig neked programod van, és a férjed maradjon szépen otthon a gyerekekkel. De hát látom, szereted játszani a mártírt...

No, abban igazad van, hogy ha nem áll jól anyagilag a család, akkor persze, hogy a buli helyett inkább abból a pénzből amit bulira költene, inkább enni vesz az ember a gyerekének. Ez teljesen normális anyai döntés. De pl. tegyél néha egy sétát. Az ingyen van. CSak hogy végre a férjedet is rászoktasd arra, hogy bgizony néha boldoguljon ő is a gyerekekkel. Érted? Ha eddig nem kérted arra, hogy ő legyen velük, mert te mindig megoldottad, hogy inkább sehova se mentél csak a gyerekekkel voltál, akkor persze, hogy a férjednek ez a normális felállás. Szépen szoktasd rá, hogy ő is apa. neked meg jár a nhéha kimozdulás. Csak sétálj egyet, az nem kerül pénzbe. A férjed meg hátha belerázódik így abba, hogy néha neki kell a gyerekeket ellátnia.

Ne játszd a szegény áldozatot, hanem lépjél már valamit!

2014. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 A kérdező kommentje:
Értem,köszi,én mártír vagyok. A beszélgetést befejeztem. Nem kérek több választ.
2014. szept. 16. 18:11
 78/83 anonim ***** válasza:
35%

Kaptál egy csomó jó tanácsot egy csomó válaszolótól:

beszélgess a férjeddel, menj dolgozni, mozdulj ki te is otthonról (ehhez is kaptál 9tleteket, hogy mi nem kerül sok pénzbe), igyekezz megismerni a férjed másik világát is stb. De te csak duzzogsz. Hát így nem is lehet rajtad segíteni. Ha ezeket az ötleteket már alapból elveted és azt gondolod, hogy úgyis csak rosszul sülne el, és meg se próbálod, akkor minek is jöttél segítséget kérni???

2014. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 A kérdező kommentje:
Igazad vanén vagyok a fasz. Köszi.
2014. szept. 16. 19:20
 80/83 anonim válasza:

1. Szerintem az hogy Apukának szerintem inkább egy Halász Judit koncertre kellene költeni nem egy Rockkoncertre az szerintem nem azt jelenti hogy NEM is hallgat egyéb zenét! (Én is hallgatok Metalikát, de az Almafa koncerten is tudok tombolni!)

2. Az hogy azt javasoltam hogy a férje felé szeretettel kellene elkezdeni fordulni és úgy várni mintha nem lenne pipa, az nem azt jelenti, hogy azt javaslom eztán le kell nyelni és eltűrni a hülyeségét. Csupán azt jelenti hogy ahhoz hogy valamit megbeszéljünk valakivel normálisan, nem lehet úgy nekifutni hogy "ereszd el a hajamat te gané"!

Azért írtam, hogy próbáljon a kérdező kedves lenni, mert akkor tudna esetleg egy olyan környezetet kialakítani, ahol a férje hajlandó úgy figyelni rá, hogy nem a hisztit látja benne, hanem komolyan azt hogy gond van.Ehhez lehet hogy tényleg kell pár nap de megérné..

3. Kedves kérdező:

Az internetes kérdésfeltevés hátrányai sajnos azzal járnak hogy mivel nem ismerünk sem téged sem a kapcsolatodat, nem biztos hogy olyan dolgokat írunk/írtunk ami hasznodra vált. Sőt.

Ahogy elnéztem a végére még ki is akadtál.

Sajnos a net mindent kibír, és ugyanakkor írásban sok minden másképpen hangzik. Még a jószándék is tűnhet úgy írásban , hogy besokallunk tőle.

Én azért még egyet megkérdeznék, de nem kell válaszolnod: Szerinted szeret még?

Ha a válasz bizonytalan akkor minden küzdelem hiába való.

2014. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!