Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit hazudjak a férjemnek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a férjemnek? Az igazat nem merem.

Figyelt kérdés

Már van három gyerekem, de most spirál mellett terhes lettem. Nem terveztük a babát ezért jobbnak látom, ha elvetetem.

Férjem hallani sem akar róla és megfenyegetett, hogy el ne merjem vetetni a kicsit.

Mit csináljak?


2014. aug. 16. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%

Kedves piroska és farkas,


Az lehet, hogy neked nem gond a kérdező kora, de ahogyan látom, neki az. És ő a terhes.

Mit nem lehet érteni azon, hogy valaki már 40 éves, felnevelt 3 gyereket, és nem akarja előlről kezdeni?

2014. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 48-as, megírtam neki, hogy járt az ismerősöm. Mégcsak nem is válaszolt, sőt azóta nem is írt ide sem. Erősem kamu a kérdés, több dolog miatt is.
2014. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező hol vagy?
2014. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Spirál mellett úgy sem tud fejlődni és ha azt kiveszik el kell venni a gyereket is. Gondolom beteg gyereket ő sem akar.
2014. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
67%
Kamu a kérdés, ilyen egyszerű. Tegnapelőtt még válaszolgatott a kérdező, érdekes módon azóta nem volt 5 perce, hogy legalább valamit ideböffentsen. Persze összeugrasztani az embereket könnyű volt.
2014. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
69%

Válaszolók!

Ha a kérdező nem válaszol majd fog! Nem gondoltatok arra, hogy a spirál miatt valami lett a babával és most kórházban van a Kérdező? Kisebb gondja is nagyobb lenne annál, mint, h ide írjon.


Amúgy én teljesen megértem a kérdezőt. 3 gyerekkel nem egyszerű és munka szempontjából se ideális, ha Ő most szül. Szerintetek hova vennék fel 43 éves nőt egy kicsi gyerekkel? Gondolom abból a 3 gyerekből még lakik velük minimum 1, azt is nevelni kell!

26/N

2014. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!