Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem úgy hogy a férjemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy a férjemnek a haverok fontosabbak?

Figyelt kérdés
Minden péntek szombatot velük tölti iszogatnak vasàrnap fekvés két csalàdunk van.Meg sem tudom mondani mikor voltunk közösen valahol az meg hogy kettesben azt meg még úgyse Itthon semmit nem segít.A gyerekekkel egyàltalàn nem törődik.Hétköznap munka utàn fekvéstévé meccsnézés Elegem van nem bírom vàlni akarok 12éve vagyunk hàzasok.Unalmas.
2014. júl. 19. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nemhogy a haverok fontosabbak,ti nem vagytok fontosak neki :(

Mondd el neki,hogy mit érzel,nem erre vágysz,ha változtat/bár nem látok rá esélyt,neki ez így kényelmes/még menthető,ha semmit nem tesz a kapcsolatért,a gerekeiért,akkor valóban nem marad más,csak a válás.

2014. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert jól érzed.
2014. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert unalmas vagy, van ilyen. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy létezik e egyáltalán olyan dolog ami valaha közös hobbi/érdeklődés volt?
2014. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Màr annyiszor megbeszéltük egy hétig tartott.Belefàradtam.Abba is hogy velünk nem törődik nincsnek közoös programok hogy haza aggya a fizetést és ezzel levagyunk tudva.Én vagyok a gyerekekkel én én én mindent én ő meg tévé péntekek mega telefonok ki jön vagy ő hova megy zabàlni.Most is totàl.Nekem senkim nincs csak ők se szüleim se testvérem nem is tudom hova mennék de ezt a helyzezet nem bírom
2014. júl. 19. 00:54
 5/13 Argloss ***** válasza:
48%

Miért gondolja azt, hogy nem kell foglalkoznia a gyerekekkel? Miért gondolja azt, hogy az anyagi biztonság megteremtésén kívül egy apának nincsen szerepe a gyerekek életében? Miért gondolja azt, hogy a munka mellett már semmi mást nem kell tennie a családjáért? Ha nem tudod a válaszokat, akkor nem beszéltetek meg semmit, csak hisztiztél, amit néhány nap odafigyeléssel lecsitított.

A leírásodból úgy tűnik, hogy nem mostanában lett ilyen. Te választottál ilyen embert, vagy te engedted meg, hogy ilyenné változzon. (nem vállaltad a konfliktust, hanem inkább megcsinálsz mindent te...)

Hogy ez még menthető-e? Csak akkor, ha tényleg megbeszélitek a dolgokat és mindketten tenni akartok az ügyért.

2014. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet hogy valami vagy valaki elől menekül ebbe??? Mert nem érzi magát jól otthon? Van ott gond szerintem veled is, ahogy olvasom a te válaszaid, nem is kicsi.
2014. júl. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha 12 éve vagytok házasok, mióta ilyen? Minek kellett 2 gyereket szülni ilyen embernek?
2014. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Te választottad.
2014. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed végleg belefáradtál és megvolt minden kísérlet a változtatásra de nem jött be, akkor merj lépni. Szépen ültesd le magaddal szemben, meséld el neki jelenleg milyen az életed, hogyan érzed magad, hogy magányos vagy, hogy nincsenek közös programok, hogy úgy érzed külön kell mennetek mert ez így értelmetlen a számodra. Meglátod a reakcióját, ketten megbeszélitek hogyan tovább.

Azt vallom ha valami nem megy, akkor nem kell erőltetni. Miért ne járna neked is boldogság, figyelmesség, kedvesség? Csak mert 2 gyereked van és 12 éve házas vagy? Egy fenét! Kormányozd az életed a boldogság felé, tegyél érte és megváltozik minden!

2014. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

„Te választottad.”

Egyszer kikértem anyósom véleményét a fiával kapcsolatban, mit tegyek.

Válasz: „Amilyet szakítasz olyat szagolsz”

Na ja persze így utólag a tapasztalatokkal, már nekem is lenne ötletem mi alapján döntsem el, hogy ki lenne az igazi.


Hogy mit tegyél azt már tudod, csak merni megvalósítani nehéz.

2014. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!