Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem úgy hogy a férjemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy a férjemnek a haverok fontosabbak?

Figyelt kérdés
Minden péntek szombatot velük tölti iszogatnak vasàrnap fekvés két csalàdunk van.Meg sem tudom mondani mikor voltunk közösen valahol az meg hogy kettesben azt meg még úgyse Itthon semmit nem segít.A gyerekekkel egyàltalàn nem törődik.Hétköznap munka utàn fekvéstévé meccsnézés Elegem van nem bírom vàlni akarok 12éve vagyunk hàzasok.Unalmas.
2014. júl. 19. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem lehet megváltoztatni egy férfit. Nekem az a tapasztalatom, hogyha nem tetszik nekem az az irány, amit ő diktál, akkor mehetek, ahová akarok. Sok nő ott cseszi el, hogy próbál nekik megfelelni. Amikor meg kiderül 10 év múlva, hogy semmi értelme az egész kapcsolatnak, akkor válás. Szerintem jól teszed, hogy el akarsz válni! Ennek a pasasnak se való család. Neki egy kanapé való a haverjainál.
2014. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
-mindenkinek köszönöm a tanácsát nagyon hasznos volt.Leültünk megbeszéltük.Bízok benne hogy sikerül helyre hoznunk a házasságunkat.
2014. júl. 20. 17:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet.
2014. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!