Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit hazudjak a férjemnek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a férjemnek? Az igazat nem merem.

Figyelt kérdés

Már van három gyerekem, de most spirál mellett terhes lettem. Nem terveztük a babát ezért jobbnak látom, ha elvetetem.

Férjem hallani sem akar róla és megfenyegetett, hogy el ne merjem vetetni a kicsit.

Mit csináljak?


2014. aug. 16. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
6%
De miert kell azt irni,hogy ha nincs anyagi hattere,vagy turelme hozza,akkor vetesse el? Miert nem azt irjatok,hogy neki is van joga elni.7-8honap alatt mar tudnak talalni olyan neveloszuloket,akiknek nem lehetett babaja es pont egy orokbe fogadhato babara varnak.Miert kell egyszerre megolni,ha van tobb lehetoseg is?
2014. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem megölés, egy 6 hetes magzat nem ember, csak egy kis izé. Te gondolom akkor állatot sem eszel, mert az is gyilkosság. Nevetséges, hogy ezen pattog valaki.
2014. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
78%
Vagy kérdező miért nem mondod a párodnak,hogy nem lesz egészséges a gyerek? Úgy sem győzöd meg?
2014. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
30%
32-es: neked van gyereked? Remélem nincs és nem is lesz. Egyszer te is voltál 6 hetes magzat. Nem tudom mit szóltál volna, ha azt mondták volna neked, hogy ennyi idősen el akartak vetetni, mert nem voltál ember.
2014. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek el EGYUTT el egy genetikai tanacsadohoz, o majd felvilagositja, hogy milyenek a baba eselyei. 40 evesen, spiral mellett nem tul jok. Ha ez lenne az elso gyermeketek, akkor megertem, hogy ragaszkodna hozza, de 3 masik mellett ha te mar nem vallalnad, akkor nem is szabadna.
2014. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
33%
Szépen összeugrottatok egy ezerszer feltett, szar kamukérdés miatt. :/
2014. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
85%

40 évesen végigcsinálni egy terhességet nem kevés kockázatot rejt. A korai csontritkulás esélyét pl. az egekbe tolja. Ha a kérdező 5 év múlva kiszakadt (akár kétoldali) p.korongsérvet kap, lerobban, életmódváltás okán esetleg dolgozni, vagya gyerekeivel foglalkozni, házimunkázni sem tud, akkor mi lesz?


Ez nem egy szerű emócionális kérdés.

Mindent végig kell gondolni.

Főleg azt, hogy TE akarsz-e még egy gyereket.

Ha nem, akkor örökbe adhatjátok, amennyiben nagy eséllyel egészségesen születik. Mivel spirál mellett fogant, véletlenül, az anya 40 éves, elég rizikós, h a szűrővizsgálatok ellenére is lehet valami baj.

Beteg gyereket nem szívesen fogadnak örökbe.

Akkor mi lesz?

Megy otthonba?


Egyáltalán az apa képes lenne örökbe adni? Nyilván nem.


Az egész azon múlik, hogy a kérdező mit szeretne. Mit tud és mit akar bevállalni.

2014. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
86%
31. Igen, igazad, van örökbe is lehetne adni, DE a kérdező 40 éves. Oké biztos volt, aki ennyi évesen szült, viszont ez már nagy kockázat anyának és babának is. Mellesleg spirál mellett nem biztos (persze lehet), hogy egészséges lesz a baba. Én nem vagyok abortusz ellenes meg párti sem, de ennyi idősen szerintem nem vállalnám be a szülést. De ezt majd a kérdező eldönti.
2014. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
90%
32#es vagyok. Nem vagyok sem ellenes sem párti. Egy elméletet pártolok. Miszerint mindenki akkor szüljön gyereket mikor alkalmas rá az idő, ne 5. éhes szájnak szülje, meg segélyre, meg "ha elfér 3 elfér 4" alapon meg franc tudja mire. Ha a kérdező akarna gyereket valószínűleg nem merült volna fel benne a kérdés.
2014. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
80%

Ezt mindenképp meg kéne beszélnetek, mert hiába a te testedben van, attól még mindkettőtök gyereke. A férjed szeretné azt a babát, te szereted a férjedet, hiszen másképp nem lenne most terhesség sem, nem igaz? Ezzel nem azt akarom mondani, hogy semmiképp ne vetesd el, hanem azt, hogy ne úgy tekints a helyzetre, hogy csak téged illet a döntés joga. Tudom, a törvény úgy szól, hogy egyedül dönthetsz, de gondold csak el, a férjed is ugyanannyira a szülője lenne a kicsinek. Neki is vannak érzései, amiket figyelembe kell venned, bárhogy is döntesz.


Azt is tudomásul kell venned, bármilyen fájó is, hogy a házasságod is veszélybe került. Ha elveteted a babát, azzal a tudattal tedd, hogy a férjed valószínűleg sosem fogja neked ezt megbocsátani, hiszen kettőtök gyermekét te önhatalmúlag elpusztítod. Tudom, jogilag ez nem gyilkosság, de itt most a férjed érzéseiről van szó, arról, ő hogyan éli meg ezt az egészet. Még csak azt sem mondanám, hogy a férjed ezért szemét alak lenne, hiszen ő maga tehetetlen, az érzelmi zsaroláson és a győzködésen kívül nincs más eszköze, és azt is el tudom képzelni, hogy egy ilyen konfliktust követően megtörik valami az érintett felekben. Ha az abortusz mellett döntesz, a házasságod már nem lesz olyan, mint volt, erre számítanod kell.


Akárhogy is alakul, sok erőt kívánok hozzá, de legfőképpen megértést és türelmet mindkettőtök részéről! Ha úgy érzitek, talán megérné egy szakembert is felkeresni, hogy könnyebben és minél kevesebb sérüléssel meg tudjátok oldani, hogy meg tudjátok menteni a házasságotokat.

2014. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!