Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit hazudjak a férjemnek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a férjemnek? Az igazat nem merem.

Figyelt kérdés

Már van három gyerekem, de most spirál mellett terhes lettem. Nem terveztük a babát ezért jobbnak látom, ha elvetetem.

Férjem hallani sem akar róla és megfenyegetett, hogy el ne merjem vetetni a kicsit.

Mit csináljak?


2014. aug. 16. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
46%
Megfenyegetett? akkor válj el. hazudoznod kell a férjednek? ő az apád vagy a férjed?
2014. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
64%
Ne vetesd el,sose bocsájtaná meg.Én is negyedik gyerek vagyok,engem se vártak,most meg csak rám számíthatnak.
2014. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
14%
Hazudd azt, hogy terhes lettél és elveteted.
2014. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert nem tervezett még nem kell elvetetni.Ha már 3-mat elbírtok tartani,egy negyedik is elfér.Ne vetesd el,másrészt a házasságod is rá megy.
2014. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

1.

Három gyerekünk van, nem válhatok el csak azért mert néha nem értünk egyett a párommal.

2014. aug. 16. 20:43
 6/76 anonim ***** válasza:
30%

Megfenyegetett? Én elválnék...

Amúgy vetesd el és mond azt,hogy elvetéltél. Vagy voltál orvosnál és mégsem vagy terhes, csak vaklárma.

2014. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
27%
Ha elveteted ezt a gyereket lehet, hogy soha sem fogod megbocsájtani magadnak. A férjed egy görény, de ne a meg nem született kisbabát büntesd azért, mert véletlenül becsúszott. Más emberek bármijüket odaadnák egy gyerekért, de nem lehet nekik. Ha fel tudtok nevelni hármat, akkor talán van ott hely egy negyediknek is.
2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
72%
Mond el neki, hogy te nagyon nem szeretnél még egy babát, mond el neki az összes indokod, hogy miért ne legyen. Biztos nem hazudnék neki olyat, hogy elvetéltem, meg vaklárma volt, és titokban sem mennék abortuszra. Aludjatok még rá párat, beszéljétek át nagyon a dolgot. Amúgy miért nem szeretnéd a 4. babát? (ha nem vagyok túl kíváncsi)
2014. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim válasza:
43%
A 6-os válaszolóval egyetértek. Ha nem szeretnétek mindketten a babát, vetesd el.
2014. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
37%
Tok jo,hogy ti itt dobaloztok egy gyerek eletevel,es olyan tanacsokkal latjatok el a kerdezot,hogy olje meg a gyereket.Mi a parommal mar nagyon nagyon hosszu ideje probalkozunk,es nem jon a baba.Ti meg csak itt tanacsoljatok ,hogy vetesse el...Az ilyen tenyleg megerdemel gyereket,foleg negyet...Masnak meg egy sem jon ossze.Es most lepontozhattok,meg mondhatjatok ,hogy rosszindulatu vagyok,de nem...Egyalatalan nem vagyok az.Csak felhaborodtam..A lelkiismeretek meg remelem nem nyugszik majd,ha tenyleg a ti tanacsotokra megoli azt a pici babat az anyuka..Ha nem tudod valalni add orokbe,de en nem tudnam megolni..
2014. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!