Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit hazudjak a férjemnek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a férjemnek? Az igazat nem merem.

Figyelt kérdés

Már van három gyerekem, de most spirál mellett terhes lettem. Nem terveztük a babát ezért jobbnak látom, ha elvetetem.

Férjem hallani sem akar róla és megfenyegetett, hogy el ne merjem vetetni a kicsit.

Mit csináljak?


2014. aug. 16. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
37%
hát akkor gratulálok, ha neked az egyet nem értésnek számít, hogy MEGFENYEGET meg hogy EL NE MERJEM, hát...legyetek boldogok! jó, hogy már négy közös gyereke is lesz egy ilyen egyenjogú párnak...amikor meg fog verni, majd gondolj erre!
2014. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
80%
"Más emberek bármijüket odaadnák egy gyerekért, de nem lehet nekik."- igen, igazad van, DE ők nem terveztek még egy babát, spirál mellett lett terhes...
2014. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
40%
Azért az érdekes, hogy azokat pontozzák le, akik ellenzik az abortuszt. Akik hazugságra, csalásra és kvázi gyerekgyilkosságra biztatják a kérdezőt, nem kapnak semmit. Nevetséges....
2014. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
18%
#12: Igen, felfogtam hogy nem tervezték a negyediket. Köszi, de nincsenek gondjaim a szövegértéssel. Tudom, hogy nem könnyű a helyzet, de kicsit bele kell gondolni más helyzetébe is. Egyenlőre még nincs arról szó, hogy te tudnák felnevelni ezt a babát.
2014. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
64%

Az nem egy baba, hanem két, egyesült ivarsejt.


Kérdező, ha TE nem akarod a gyereket, vagy NEM TUDJÁTOK anyagilag vállalni, és a már megszületett gyerekeid látnák kárát, akkor gondolkozz el azon, mi a helyes döntés. De ne másokra lőcsöld rá ezt a komoly döntést.

2014. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
45%

A férjed mennyit keres? El tud kényelmesen tartani egy öttagú családot?

Mert ilyen kérdésekben valahogy mindig a csórólaliknak van a legnagyobb arcuk...

2014. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:

1. 40 éves vagyok.

2. Nem biztos, hogy a spirál miatt egészséges lenne.

3. A gyerekek már nagyok, sok lenne a korkülönbség.

2014. aug. 16. 20:54
 18/76 anonim ***** válasza:
17%
12-es.Akkor ennyi erovel adja be intezetbe az egyiket ,es szulje meg a babat...Na ez hogy hangzik? Igy lenne hely a negyediknek...Szanalmasak vagytok...Ahol elfer 3gyerek,ott elfer 4is..
2014. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
56%
Ahol elfér négy, ott elfér 6 is.
2014. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
38%
#18: Te jó ég, nem értem ezt a logikát... de jól van, az a fontos hogy te így gondolod :D
2014. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!