Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit hazudjak a férjemnek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a férjemnek? Az igazat nem merem.

Figyelt kérdés

Már van három gyerekem, de most spirál mellett terhes lettem. Nem terveztük a babát ezért jobbnak látom, ha elvetetem.

Férjem hallani sem akar róla és megfenyegetett, hogy el ne merjem vetetni a kicsit.

Mit csináljak?


2014. aug. 16. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
16%
Ja bocs, nem nekem szólt... akkor az előző hozzászólásom sztornó.
2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
69%

Ahol elfér 3 ott elfér 4 is...Meg egy nagy büdös lófszt.Ezzel az erővel akkor elfér egy ötödik,hatodik sőt egy egész osztályra való gyerek is.

Kérdező:ha nem tudjátok anyagilag meg idegileg vállalni akkor mindenképp vetesd el.A férjednek meg mond azt hogy elvetéltél és kész.Elég munkanélküli van ebben az országban nem kell többet termelni.Csak akkor tartsd meg ha normális anyagi hátteretek van.

2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon undoritoak vagytok...vetesse el..hazudja azt,hogy elvetelt...jesszusom..Remelem este jol fogtok aludni..
2014. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
90%
12-es vagyok, nem értem miért nekem írod,én nem mondtam, hogy szülje meg! Azt írtam beszéljék meg!!! De mindegy... és hogy nem az a fontos, hogy kinek nem lehet gyereke, meg ki szeretne és nem lesz neki, hanem, hogy a kérdezőnek már vannak gyerekei és már nem akar többet, ezért védekezett is, mégis terhes lett... tehát ő NEM akar már szülni.
2014. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hazudnék,egyszerüen fognám magam és nem tartanám meg.Aztán had pattogjon.40évesen nem normális dolog szülni.Papolhattok itt a fittségről meg a szülés kitolodásáról-öreg csaj vagy te már ehez.10-es az a te problémád nem tudsz terhes maradni,arról nem tehet olyan aki tud.Szép dolog ám fényképen látni egy vigyorgó cuki bébit.Na de egy gyerek nem csak ennyiből áll.Nem véletlen van ám ennyi ideg beteg kisgyerekes,mert rádöbben egy gyerek kemény dió.Nem csak gügyü gügyü
2014. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
82%

40 évesen már nagyon meggondolandó a szülés. A sok okos abortusz ellenző nem fogja eltartani a ti gyereketeket.

Nem igaz, hogy ahol 3 gyerek van, ott elfér a negyedik is!

Ha megtartod, 60 éves le4szek, amikor ú még támogatásra szorul.

Ezt értesd meg a férjeddel. De az orvost is kérdezzétek meg, hogy mennyi esély van arra, hogy egészséges lesz.

2014. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
42%
De ha már úgy alakult hogy terhes lett, akkor fontolóra kell vennie a szülést. Nem tudhatjuk, hogy milyen körülmények között élnek, hogy lenne-e kapacitásuk felnevelni még egy gyereket, akkor meg beszéljék meg a férjjel a dolgot. Én csak azokat nem értem, akik rögtön az abortuszt támogatják.
2014. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
92%
Basszus hagy döntse már el Ő, hogy akar e gyereket vagy nem. Joga van elvetetni, nem ez volt a kérdés, hanem, hogy hogyan mondja el a férjének. Ha a férjétől elválni nem akar, kompromisszumot meg nem tud kötni, akkor valószínűleg hazugságra kerül a sor.
2014. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
81%
Spiral mellett megfogant babat nem szerencses kihordani. Nem kell hazudni, meg kell beszelni egyutt az orvossal, hogy milyen kockazatai vannak. 3 gyermek melle egy talan serult babat vallalni nem kis felelosseg.
2014. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:

A férjem ordít velem, már azzal is megvádolt, hogy nem az övé a gyerek azért akarom elvetetni.

Hat hetes terhes vagyok, szorít az idő.

2014. aug. 16. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!