Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit hazudjak a férjemnek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak a férjemnek? Az igazat nem merem.

Figyelt kérdés

Már van három gyerekem, de most spirál mellett terhes lettem. Nem terveztük a babát ezért jobbnak látom, ha elvetetem.

Férjem hallani sem akar róla és megfenyegetett, hogy el ne merjem vetetni a kicsit.

Mit csináljak?


2014. aug. 16. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
23%

Egyik hasonló kérdésnél meg a 46 se volt sok, a különbség csak annyi, hogy tervezett volt a gyerek.

Nem tudom, miért pontoztatok le, (biztos, mert véletlenül a családterapeuta helyett pszichológust írtam?)...

De nem ez lenne a legtisztább? Nőgyógyásszal, családszakértővel együtt Ti 4-en megbeszélnétek. :)

2014. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
58%
A válaszolók többsége ott is mondta, hogy 46 évesen már ne szüljön az ember, csak vannak ilyen anyatigrisek
2014. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
59%

Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen állatot miért nem hagytál már régen ott? Mi az hogy fenyeget? Maximum javaslatot tehet, tanácsot adhat, felsorakoztathatja az érveit, esetleg szépen megkérhet, de még akkor is a tiéd a döntés. De ez a fenyegetés ez fölháborító. Mi lesz a következő? Megver?

Van három gyereketek, inkább arra koncentráljatok, hogy nekik mindenük meg legyen és boldogok legyenek.

2014. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt: Aki olyan alapon szül, hogy "ahol elfér 3 ott elfér a 4. is", az ugyanolyan felelőtlen és idióta, mint a szeretett kisebbségünk eme gyerekgyártó része.


Másrészt: Ennyi évesen már eléggé kockázatos a szülés. És ne haragudj kérdező (emiatt le leszek pontozva), de a férjed egy idegbeteg állat. Én a helyedben nem húznám az időt, hanem elvetetném, aztán ordítson, ahogy szeretne. A fenyegetés meg már nekem alapba sok. Ha nem érti, hogy a baba nem lesz nagy eséllyel egészséges, nem akarsz gyereket, és még neked is veszélyes nagyon a szülés ennyi évesen, az az ő problémája! Téged ez ne befolyásoljon. Nagyszerű férj lehet, ha megindokolod neki, hogy miért nem szeretnéd, ő meg erre fenyeget, gyanúsít, és ordít....

2014. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 piroska és a farkas ***** válasza:
53%
Kedves Kérdező! A korod önmagában nem gond. 40 éves vagy, ennek leginkább akkor lenne kockázata, ha első terhességed lenne. Az, h a spiráltól nem lenne egészséges, még mindig 3 utat jelenthet : 1. de, egészséges lenne 2. nem lenne egészséges, olyannyira nem, h még a 12. hét előtt kiökődne 3. valóban lenne vmi baja, amit a 12. hát után mutatna ki az uh, ez esetben azonban - bármennyire szörnyű - az abortusz lehetősége még pár hétig nyitva lesz számotokra, de akkor már orvoslag igazoltan, nem pedig " mi lesz ha" alapon. Ami a férjedet illeti, el tudom képzelni, h a fenyegets mögött kétségbeesés van, hiszen akit hordozol, egy élet. Tulajdonképpen ugyanolyan, mint az előző 3, csak később jött. Az, h nagy a korkülönbség : és?
2014. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
71%

"Ahol van 3 gyerek, ott elfér a 4. is"


Gratulálok az elmélet kidolgozójának. Gyártsunk csak éhező szegényeket, akiknek kilátástalan az életük, mert a szüleik még a védekezéshez is túl ostobák. Pont az ilyeneket szokták a TV-ben bemutatni. A szülők már az első gyereknél alig bírták magukat eltartani,az első gyereknek is alig tudtak adni valamit, erre lett még 2-3 gyerekük. Ez mi ha nem kőkemény felelőtlenség? A cigányok ugyanilyenek, akik a segély miatt szülik a gyerekeket, de se nevelni, se ruháztatni, iskoláztatni nem tudják őket. A "nagycsaládi szeretettől" nem lesz étel az asztalon, nem lesz új ruhájuk, stb. Jó lenne ezt felfogni.


Kérdező: ne tétovázz. Ha nem akarod megtartani, akkor vetesd el most. A férjeddel meg el kéne beszélgetni, hogy vegyen erőt magán, és józanodjon ki az őrültségből, mert ez egyáltalán nem normális dolog, hogy fenyegetőzik, gyanúsítgat téged, meg ordít mint a vadsakál. Saját egyéni szociális problémája, ha nem érti meg, hogy nem csak a babának, de neked is veszélyes már az ilyen korban lévő spirál melletti terhesség és szülés. Nem ő van veszélyben, hanem te és a gyerek. Mondjon akármit, ne hallgass rá kérdező. Hogy konkrétan mit mondj neki, azt sajnos nem tudom.

Majd írd meg a fejleményeket !!

2014. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: hol látod azt leírva, hogy a kérdező éhezik és szegénységben él a családjával? Miért kell rögtön azt feltételezni, hogy egy 4. gyereket ne tudnának eltartani? Ha jól emlékszem, akkor az anyagi helyzetükről egy szót sem ejtett a kérdező, miről is beszélsz? Remélem te is jól alszol majd éjszaka, miután beálltál az abortuszra biztatók sorába.
2014. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjad màr, majd pont minimàlbérre van 3 gyerekük...méghogy éheznek,nah persze ,eleve megspòrol egy csomòt a megmaradt cuccokbòl . Az anyagiakban jòl àllòk hisztiznek a legtöbbet. A 4. gyerekhez le kéne szedni a mûkörmöt....
2014. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
Miért, a harmadikhoz nem kellett? Mármint leszedni a műkörmöt....
2014. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
8%
szerintem az egész történet 1 nagy hazugság.
2014. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!