Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valakije a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakije a férjemnek?

Figyelt kérdés

Szerintetek van valakije a férjemnek mert 350km re dolgozik tőlünk 2 hetente jár haza és csak mikkor jön előtte üzen és ha elmegy nem is keres minket a 2 éves fiammal .

Tudom , hogy nem szeret mert már mondta .

De rendbe lehet ezt hozni



#valakije
2014. júl. 29. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem már nem nagyon. Esélyes, hogy van valakije.
2014. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet, hogy csak nagyon-nagyon sokat dolgozik?

Nekem apum 200km-re dolgozik tőlünk, hétfő hajnalban megy, péntek este/szombat délben jön haza. Mondjuk ő naponta legalább egyszer felhívja anyut, bár ez nem volt mindig így( előtte másik munkahelyen de u.abban a városban annyira le volt terhelve, hogy kb. evett aludt meg dolgozott egész nap)

2014. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szabadságot érez, megint legényként éli az életét.


Szerintem továbbra is hanyagolni fog benneteket.


Nem hinném, hogy lesz változás.


Rásdásul mondta neked, hogy nem szeret.


Akkor mit várhatsz tőle?


Még csak egy gyereked van. Ha akarsz még gyerekeket, akkor ahhoz olyan kell, aki arra alkalmas lesz. És szeret benneteket.

2014. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen egy kisfiunk van de neki ez a második házassága nekem az első .
2014. júl. 29. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha megmondta nem szeret,minek vagy vele?Ha nem szeret ezt már rendbe nem hozod..
2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Két síkon mozog ez a történet.

Ha megmondta, hogy nem szeret és ennek megfelelően közönyösen viselkedik részéről már lezárta a dolgot.

Az már egy teljesen más kérdés, hogy van-e valakije.

Van-e valakije? Ha ilyen őszinte akkor biztosan azt is megmondja.

2014. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha megmondta hogy nem szeret ,akkor miért nem zárjátok le a kapcsolatot /házasságot ? Igen ,jó esély van rá ,hogy ő már kialakított magának egy másik életet .. nélkületek :( !

Honnan veszed egyébként ,hogy rendbe lehet hozni ? A férjed is ezen a véleményen van ,ezt mondta ?

2014. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret,megmondta.Akkor tök mindegy,ha van valakije ha nincs,ennek a házasságnak annyi.Sajnálom.
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

"De rendbe lehet ezt hozni" - ha mind a ketten akarnátok, akkor esetleg....

De nem úgy tűnik.

2014. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos Ő fel sem hív minket sosem igaz jön 2 hetente de ha elmegy nem hív sosem nem keres minket.

Még 2 hete volt nemi életünk de akkor megmondta testileg nem tud elszakadni tőlem de nem szeret .

Én most szeretnék egy nagy beszélgetést vele mert Én így nem szeretném ezt folytatni

2014. aug. 1. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!