Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
0%

"Az a probléma, hogy számon van tartva, hogy megcsinálsz valamit amihez nincs kedved és akkor elvárod, hogy a másik ugyanúgy álljon hozzád."


Nem mondtam hogy szó szerint számon tartom hogy én ezen a héten háromszor mondtam igent de ő egyszer.

Már megint nem oké amiket rólam hiszel.

Nem számon tartás a lényeg hanem ha én pl húszból tizen nyolcszor igent mondok amire nincs kedvem (basszus ugye nem fogtok ebbe is bele kötni hogy nem merek nemet mondani, megfelelési kényszerem van. Gyengébbek kedvéért ez csak egy példa ne vegyétek szó szerint. Próbáljátok normálisan erteni amit mondok lééégyszi!)

Tehát ha én nagyon gyakran mondok igent mert szeretem és úgy érzem hogy ez belefér egy kapcsolatba, de azt veszem észre hogy ő sziinte mindig nemet mond fordított esetben, vagyis kihasznál, visszaél a jóindulatommal, önzetlenségemmel..?

Vágod már mi bajom?

Egy kapcsolat ahol szeretet van de nem adja meg amiket kérek, de neki elvárásai vannak az nem fer.

Nem számon tartom csak az igazságtalanság nem oké.

Nagyon megszenvedtem hogy végre ezeket megértessem veletek. Annyiszor kelkett átfogalmazni.


"Önzetlenül, tiszta szándékkal kéne egymáshoz közeledni."

Az önzetlenség... Ebben az is benne van hogy önzetlenül kivered a párodnak akár. Ha megkér rá és csak tíz perc és megoldható. Neki sokkal jobb érzés ha nem a saját keze, tapasztalatból mondom.


"Attól még szeretheted a párod, hogy valamit nem esik jól megcsinálni, majd máskor megcsinálod..."


Ne ferdíts, nem ilyen esetekről beszéltem, hogy majd máskor megcsinálja, hanem hogy nem csinálja meg, vagy ritkán.

Az nem lenne baj ha azt mondja hogy most nem, de később igen pl este, de nem az hogy egy hét múlva.

Ha tudja a párom hogy nekem naponta hiányzik, akkor az egy hét nagyon sok idő számomra.


"ha kedved lesz hozzá. Magadat is szeretni kéne ez a lényeg az egészben."


Ketten vagytok, magadat és őt is szeretni. Az ő szükségletei is fontosak.


"Nem kéne lemenni kutyába a másik miatt!"

Az nem kutyába lemenés ha szereti és ezert kiveri neki kézzel.

A páromnak ha nincs kedvem, de akkor is szeretetből megcsinálom az nem kutyába lemenés. Undorító ez a hozzá állás hogy te ezt kutyaságnak tekinted. Egy párkapcsolatról beszélsz, több tiszteletet kérek. A párod kielégítése is tiszteletben tartandó testi szükséglet. Ha nincs kedved és "szeretetből" megteszed, nem "kutyaságból".


Ha neki nincs kedve majd ahhoz amit kérsz és azt fogja mondani hogy ő nem a kutyád?

Szivességet kérni, vagy tenni nem kutyaság.


1 Nem monden amit mondtam vonatkozik a kérdezőre, a feleségre, vagy a férjére.

Általánosságban mondom hogy egy kapcsolat hogyan igazságos, nem önző, nem kihasználó.


2 leginkább olyan párokra mondom a dolgokat ahol szeretet van és jól bánnak egymással, nem kihasználós, nem az van hogy egyik sokkal többet tesz bele a kapcsolatba mint ami korrekt. A másik meg visszaél ezzel.

Tehát egy jó kapcsolat.


3 Többnyire olyan kapcsolatokra mondtam ahol az egyik ritkán, vagy szinte sosem kivánja a másikat.

A másiknak naponta kell és ki van éhezve, állandóan magának kell csinálnia. Ami nem ugyan olyan jó érzés. Sokkal jobb volt mikor a nő ráfogott szemből, az ő keze máshogy áll rá mint az enyém. Neki a tenyere tudta nyomni a péniszem alsó részét stb.


4 Tegyük fel nem betegség vagy időhiány miatt hanyagolja el, nem elégíti ki még kézzel sem a párját.

Meg tudná oldani hogy idő legyen, nem olyan fárasztó, fáradtan sem megerőltető de..

Tegyük fel lustaságból nem elégíti ki, mert nem érdekli hogy ez a párjának fontos.


5 Engem azon esetek zavarnak ahol azért nem elégíti ki a párját mert nem elég együtt érző, nem eléggé szereti.


6 a szex nem bűn, nem vagyok prosti ha a páromat olyankor elégítem ki amikor nincs kedvem, mert van hogy neki sincs kedve valamihez de mégis megteszi. Szivesség, párkapcsolat jó működéséhez jó alkalmazkodni. Ha olyan párom van akinek fontos a napi kielégülés attól lehet jó ember, jól bánhat velem, szerethet is.


7 Nem mondom hogy a kielégülés a legfontosabb, de fontos, jól esik, ingyen van és ha fáradt vagyok akkor is semmiség tíz perc alatt kézzel megadni a páromnak.

Ebből mire következtetek? Hogyha a párom egy semmi tíz perces nem fárasztó dolgot nem hajlandó megtenni nekem és rendszeresen mond nemet, nem csak néha, akkor arra következtetek hogy nem szeret. Mert egy semmiségre sem hajlandó a kedvemért, semmibe vesz, nem vagyok fontos.


Vagy átmosták az agyát és arra nevelték hogy ha minden nap kérem tőle akkor rossz vagyok és ciki.

Pl volt itt egy nő aki írta hogy mikor terhessége miatt csak kézzel tudta kielégíteni a pasiját, akkor ő rendszeresen megtette saját magától, nem kényszerítette a pasi. Erre lepontozták. Tehát olyan bunkók az emberek hogyha a barátnőm szeret és van kedve, naponta kiveri nekem akkor le lenne pontozva, pedig abban a kapcsolatban a nő nem volt zsarolva. Magától tette úgy tudom.


"Figyelembe kéne venni neked is, hogy 6(!!!) hónapos kisbabáról van szó akivel az az anyja éjjel nappal 24/7 foglalkozik. El van fáradva, alig alszik és még mellette biztosan intéz dolgokat, főz, takarít még akkor is ha a férje segít neki."


Amiket mondtam nem mind erre a feleségre és férjére vonatkozott, hanem általánosan. Mert pár válaszoló nagyon ellenségesen írt arra hogy ha bárki azt javasolta hogy kéztel kiverni csak 6 perc és nem fárasztó és akkor a pasi jobban lesz.

Erre mondtam hogy nem tetszik hogy sok válaszoló letámad és lepontoz ha azt mondjuk hogy a párunkat kielégíteni egy jó dolog, hamar megvan, annyi idő mint egy kávét megfőzni kotyogóssal.


Ott van gyerek ezt értem, nem is ezzel volt bajom. Nem várom el a napi szexet ha fáradt, erre mondtam hogy kézzel 6 perc alatt kiverni az semmiség. Arra gondolom van energiája talán a nőnek. Ha a pasi szerény és megelégszik ennyivel és eleget tesz házi munkát stb. Én pl férfiként főzök, mosogatok. Ciki ezt mondani de volt időszakom mikor napi hatszor kelkett magamhoz nyúlni, annyira tetszett némelyik nő. Tapasztalatból mondom nem fárasztó, ha a férjnek csak napi egyszer vero ki a felesége az semmi.

Nem kötelező de ajánlott szerintem. Egy férfinek ez fontos, ők ilyenek. Van aki nem.


"Mégis szülés után lefekszik vele, kielégíti orálisan."


Úgy tudom hogy már nem, mert nincsenek jóban a férfi múltbéli sértő dolgai miatt.

De mikor nem volt gyerek akkor is kevés volt a szex. Az nem vigasztalja a pasit ha más kapcsolat is ilyen. Akinek naponta kívánja, főleg ha szép a feleség és naponta látja, úgy még jobban hiányzik a napi egy. Van akinek napi több is.


"Mégcsak azt sem lehet kijelenteni, hogy kielégítetlenül hagyja a férjét. Pedig semmi kedve hozzá, most jön ki rajta minden negatívum ami érte a kapcsolat alatt mint az érzelmi zsarolás, mint az, hogy hiába szexel vele, kényezteti orálisan a férjnek az kevés. Ő naponta többször szexelne GYERMEK MELLETT!"


Erre is válaszoltam. Hogy mi kevés a férjnek, napi töbvet akar e, ezt nem tudom igaz e.

Én azt mondtam hogy pl én megelégednék ha napi egyszer kézzel megtenné. Megértem ha szexhez nincs kedve.


"Te és a #65 érzéketlen robotok vagytok, vagy mi a szösz bajotok van fejben? Hihetetlen, hogy a kérdező a "bűnös" szerintettek amikor mindent megtesz amit csak tud és mégse elég!"


Nem tudom ki miben bűnös. Mivel rosszban vannak már nem tesz meg mindent, ezelőtt volt hogy orálisan csinálta stb. De mióta rosszban vannak azóta azt olvastam a pasi kielégülése jobban el van hanyagolva mint valaha.

Az ő dolguk megjavítani a kapcsolatot.

Én csak azt mondtam hogy ha most jobvan ki van éheztetve a pasi mint bármikor az nem fog segíteni hogy boldogok legyenek.

A pasi változhat, de a nő meg azt a napi 6 perc kiveri, ezt meg tudja könbyen tenni.

Én megtenném a páromért.

júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 A kérdező kommentje:

Nagyon máshogy gondolkodik a két álláspont az egyik lelki, a másik testi/agyi... A szexet egy igazi párkapcsolatban nem lehet agybol, csak testből megközelíteni. Max egy k*rvaval való "kapcsolatot "


"Egy kapcsolatba bele tenni illik ugyan annyit. Ha egyik több pénzt tesz be akkor a másik tud több házimunkát."


Ez tranzakciózas. Biztos sokan élnek "tranzakcios " kapcsolatban. Kimondatlanul is akár. Ha te ezt megteszed, én azt... Nekem ez ocsmány és undorító. Nekem a szeretet nem itt kezdődik. És tény, hogy feltétel nélküli szeretet nem létezik felnőttek között (sajnos) de szerintem törekedni érdemes arra hogy minél kevesebb ocsmanysag övezze, és minél több tiszta joszandek.....!

júl. 7. 14:38
 73/89 anonim ***** válasza:
72%

Nem érted, hogy nincs elhanyagolva a férj? Hogyan szopja le minden este, verje ki neki, vagy szexelje vele ha egyszer nem akar mert baromira fáradt a kérdező, nem kívánja naponta a szexet?


Nem érdekel senkit, hogy te mit csinálnál. Még barátnőd se van te nyomorék és úgy ugrálsz.


Fogalmad sincs, hogy egy kisbaba, később kisgyermek milyen felelősséggel jár, milyen áldozatokkal.


De még akkor is eddig a kérdező lefeküdt vele hetente egyszer, kétszer. A FÉRJÉNEK NEM ELÉG ENNYI. MIT NEM ÉRTESZ RAJTA te szerencsétlen hülyegyerek? Már kezdesz felidegesíteni és tudod mit többet vissza se írok. Fújjad a magadét, hogy a nőnek kötelessége szexelni, kielégíteni a férjét, mutasd be mekkora erőszakolós faj vagy. Hányinger vagy. 🤮


Te meg kérdező ha hallgatsz a normális emberekre soha többé nem szexelsz vele mert neki nem elég amit nyújtasz úgyse. Váljatok el, vagy legyen nyitott a házasság.

júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
0%

#70

"Nem lehet változtatni a szexuális étvágyon!!!"


Nem mondtam hogy lehet változtatni a szexuális étvágyon. Ne nézz már hülyének!

Ha már leidiótáznak, lehülyéznek..

Ne forgassátok ki a szavaimat!


"Nem lehet ráerőltetni senkire, se nőre, se férfira, hogy azért mert a másik naponta dugna a másik dugjon vele!


Erőszak!!!"


Ki mondta hogy rá lehet erőltetni?

Nem erőltetem de szakítani van jogom ha úgy érzem hogy kb sosem elégít ki sehogy, kézzel sem, de én mindent megteszek a kapcsolatért.


Ezt írtad nekem:

"Te mit szólnál hozzá ha nem lenne kedved orális szexre, szexre és a barátnőd rád erőltetné manipulációval "hogyha szeretsz és igazi férfi vagy szexelsz velem, kinyalsz" ?"


Mi van ha állandóan nemet mondok, kézzel sem, sehogy sem elégítem ki?

Akkor a kapcsolat romlani fog mert rájön hogy ő nem fontos...


"Menne éveken keresztül, nem jönne rád a hányinger tőle és már még saját magadtól is, vagy mi?"


Nem menne évekig. Ha ennyire rossz a kapcsolat szakítani lehet, de ha igaza van és tényleg nagyon elhanyagolom, nem szeretem, akkor ne csodálkozzak ha előbb utóbb elhagy.


"egyáltalán nincs tekintettel a te testedre, érzéseidre a párod akit te annyira szeretsz!!!"


Igen, tekintettel lenni a testemre, érzéseimre, de én is az övére.


"Még mindig erőszakról beszélünk!"


Nem lenne erőszak, nem muszáj hogy a párom kielégítsen, de ha rendszeresen lesz@r és elhanyagol akkor szakíthatok, vagy nyitott kapcsolat.


"Egyébként te simán megdugnád a párod ha száraz lenne mint a Szahara, lekötöznéd?"


Nem.


"Erőszakoló vagy mert "ha szereted a párod akkor lefekszel vele, kielégíted" szerint élsz!!!"


Nem. Nem eszerint élek.

Ha már annyira elhidegültünk a párommal hogy szinte sosem, még öt perc kézi munkát sem tesz nekem. Ha már nincs szeretet, akkor sem erőltetem rá, tudok szakítani.

Viszont az sem fer ha én százszor annyit teszek érte mint ő én értem, sokkal jobban szeretem mint ő engem, aztán még ki sem elégít...

Nem kötelező a párom lenni.

júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
55%

Ez az, hogy nem kötelező!!!


Mégis azt írtad, hogy a kérdezőnek kutya kötelessége legalább kézzel kielégíteni!!!


Te írtad le magad hogyha nincs is kedved hozzá te akkor is kielégíted a párod.


A kérdező is azt csinálta és már nem akarja, de már még a férje se!!!


Akkor minek okoskodsz oldalakon keresztül, hogy de ki kéne elégíteni mert a férje és ha nem teszi meg akkor nyugodtan félremehet a másik?


"A legtöbb ember kisértésbe esne hogy más nőkhöz vonzódjon...Ha szeretem a párom legalább kézzel megcsinálnám neki az a napi 10 perc nem nagy fáradtság. Tartsuk tiszteletben egymás szükségleteit."


Majd ezt írtad:


"Ne haragudj de ha vállaltál egy komoly párkapcsolatot abban az is benne van hogy nem hanyagolod el szexuálisan. Neked lehet hogy nem kell minden nap, de neki igen. Együtt érzés, szeretet. Kutya kötelességed tiszteletben tartani a párod szükségleteit is, különben elromlik a kapcsolat. Ha ezt nem érted akkor nem vagy értelmes, vagy önző vagy és el fog hagyni vagy megcsalni, vagy egyik sem, de elromlik a kapcsolat."


Aha és a kérdező szükségletei nem számítanak, értjük.

Manipulálni akarod a kérdezőt, hogy a híres férfitársad jól érezze magát!


De már többen vitatkoztak veled, hogy amiről írsz egyáltalán nem normális.


Csak most írtad, hogy váljanak el persze saját nézetedből kiindulva, de az az értelme végülis.


Rohadt szemétláda vagy, jól írták előttem, hogy hülye vagy.

júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
0%

"Egy kapcsolatba bele tenni illik ugyan annyit. Ha egyik több pénzt tesz be akkor a másik tud több házimunkát."


Ezt az igazságos nem kihasználós kapcsolatra mondtam. Ne forgasd ki a szavaimat.

Pl ha egyik csinál szinte minden házi munkát stb. Tudod, egyik sokkal többet ad bele és a másik vissza él ezzel.

Nem mondom hogy minden szivességet számolok.


"Ez tranzakciózas. Biztos sokan élnek "tranzakcios " kapcsolatban. Kimondatlanul is akár."


Ez is csak a szavaim kiforgatása félre értése. Tranzakció.. Nem ezt mondtam hogy minden egyes szivességért ugyan annyi jár vissza. Hanem hogy hosszú távon az kihasználás ha az egyik sokkal többet ad bele, aztán a másik ezzel direkt vissza él.

júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok! Sikerült kiválasztanod egy empátiamentes b.szógépet! Remélem legalább abban jó és kielégít.


Az ilyenekről szokták írni itt gyakorin, hogy akkor is a feleségét csalta mikor az bent feküdt a szülészeten.

júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a kapcsolatnak annyi vàlàs lessz..
júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
77%

#64 értem mit akarsz mondani, de nem jól látod. Valóban vannak olyan emberek akik kihasználják a másikat, akár évekig, de ne általánosíts!

PL egy barátnőm ( inkább havernő) tudatosan választott magának férjét. A férj szerelmes volt, a csaj nem , de a srác, dolgos, apának való. Jól megvannak vagy 15 éve. Kettő gyereket akart a pasi a csaj nem, de végül beadta a derekát és van két lányuk.

Valahol ez is megjátszás, de ők így szeretik egymást, a pasinak szerelem kellett a csajnak csak szeretet.

De ne hasonlítsuk már össze a pl a házimunkát a szexel!!!!

Ha nem kívanom a párom , akkor le se szopom! Egyrészt nem 10 perc, másrészt ő is érezni fogja hogy kedvetlenül csinálom. Engem is nyaltak ki úgy , hogy láttam rajta nincs kedve...el sem mentem

Ha az elején rosszul választottak és nagyon különböző a libido akkor el kell válni vagy nyitott.

Ha az elején jó volt, majd később változott ott meg kell nézni, mi változott ( önzoseg....stb

Fél éves babával az anyának semmihez!!!!! nincs ereje , pláne ha a férj nem segít. Tehát a férj nem várhat el semmit!!! Az anya várhatja el a segítséget, ónzetlenséget és türelmet legalább egy évig!

Ha nem, mehet isten hírével oda ahol minden nap leszopkodja a kuva!

63 voltam

júl. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
71%

"A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo."

Akkor miért mentél hozzál feleségül, és miért szültél neki gyereket? Csak nem egy golddigger vagy?🤔

júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!