Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
40%
39 nem naponta nincs szex, hanem hetente egy van, vagy annyi sem, aki nem érti mit miért írtam ő olvassa el az előző kommenteket légyszi.
júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
57%
36 Istenem b.meg. akkor mi a f.sznak házasodtak és vállaltak gyereket ha a nőnek heti egy kell, a pasinak meg napi egy? Nem az a lényeg hogy nem kötelező e a szex te nagyon értelmes. Hanem hogy mi a pi.csának házasodtak azért hogy a férfi ki van éheztetve szinte semmi szexel? Gondolkodás az megy? Aztán csodálkoznak ha meg vannak csalva vagy elhagyva..
júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 A kérdező kommentje:

Azért hazasodtunk össze, mert rengeteg mindenben passzolunk.


Én nem hiszem el, hogy letezik olyan akivel lelkileg, emberileg, ertekrendileg, szexualisan is (!!) Passzolunk.


Csak más sz igény.


Én őszintén nem gondolom most se, hogy emiatt nem kellett volna osszehazasodni.

júl. 4. 19:45
 44/89 A kérdező kommentje:
Ezekben mi mind passzolunk többek között. Csak a mennyiség nem
júl. 4. 19:55
 45/89 anonim ***** válasza:
83%
De van olyan akivel ez is passzol...mert ha nem látod mi lesz a vége
júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
36%
Csak a mennyiség nem akkor majd megkapja màs nőtöl a mennyiséget.ennyi.
júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező térj észhez és válj el. Nincs az a nő aki éveken keresztül napi szinten többször a férjeddel dugna. Vannak nimfomániás nők mint tudható, de még ők se bírnak az iramot napról napra ahogy a jó Isten megadja a napot. A férjed szexmániás, vagy nem tudom mi baja van. Nem normális a napi szex főleg többször.
júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
19%

Arról volt szó hogy két naponta is elég lenne a férjnek.

Azt nem tudom hogy ha a nő gyorsan 10 perc alatt kézzel megcsinálná, az elég lenne e a férfinak. Mert akkor egy ideig nem fogja kivánni és mégsem magának kell megoldania.

Váljanak e, azt nem mondom meg, ők tudják milyen együtt élni, meg van kis gyerek is.

júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:

Ha feltételesen elég is neki kézzel, szerintem semmi jó nem sül ki hosszútávon abból, ha ezt valaki azért csinálja a másiknak, mert kell...



A braking bad 1. Epizódja jut róla eszembe. Szerintem undorító.



Ebben vsgy legyenek benne mindketten, vagy ne legyen semmi. Szerintem.

júl. 5. 13:57
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod. Semmiképp se elégítsd ki semmilyen módon csak azért mert ő frusztrált. Váljatok el, vagy legyetek nyitott kapcsolatban azt kész. Majd hülye lennél kielégíteni amikor bakker ő persze téged kielégíteni nem akar. Még mindig csak róla van szó, hogy hiányzik neki a szex. Holott hetente többször megtetted, de ő napi szinten többször elvárná, hogy rakd szét a lábad. Nem normális idióta és ha te hagyod magad továbbra is használni mint egy prostit, guminőt akkor sajna te se vagy normális.


Hogyan feküdj le vele, vagy orálisan kényeztesd ha a hányinger jön rád, nem tudsz felizgulni, a sírás környékez? Akármilyen betegséget kapj el csak azért mert áll a bré? Testi/lelki egészséged ne tedd már tönkre miatta! Gyermeked van! Inkább ő rá koncentrálj.

júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!