Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
87%
Maszturbáljon.
júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Persze, én is ezt mondtam.

De a a válasza, hogy az nem olyan. Az nem elégíti ki. Neki rám van szüksége.

júl. 3. 13:43
 3/62 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy fél éves baba mellett, ne akarjon már napi kétszer szexelni. Vagy akkor legyen ő 0-24ben a picivel, éjszakázzon ő vele stb. Szerintem a heti 2-3 teljesen reális egy felnőtt érett kapcsolatban. Talán a férjed még nem nőtt fel az apaszerepre igazán.
júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Átlagban heti 1 jön össze. Fáradt vagyok nsgyon.


Egyébként a Környezetemben lévő kapcsolatokban ennyi sincs.

júl. 3. 13:50
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
4# Egy ilyen pici baba mellett még az is teljesen rendben van. Itt a férjed hozzáállásán kellene változtatni.
júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%

"A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem."


Itt kellett volna búcsút mondani neki, nem pedig hozzámenni és szülni. Ez gyakorlatilag erőszak, csak ürít a pzs helyett egy testbe.

júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
87%

Hát ebbe a kapcsolatba nem biztos, hogy gyereket kellett volna vállalni.

Ő zsarolt, te meghúztad a határaidat: magyarán megmondva nem illetek össze és kész. Nem kéne egyikőtöknek sem a másikat hibáztatni, csak elfogadni, hogy nem passzoltok egymáshoz és ha egyikőtök sem tud jó lélekkel engedni az igényeiből, akkor nem kéne erőltetni.

júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
90%

"De a a válasza, hogy az nem olyan. Az nem elégíti ki. Neki rám van szüksége."

Akkor erőltesse meg magát, ne zsarnokoskodjon, hanem esetleg tegyen azért, hogy az aktus neked is jó legyen. Ő mit csinál? Nőként kezel? Bókol? Kifejezi, hogy szeret?

Vagy csak sörrel a kezében várja a kanapén, hogy ha végre sikerül kicsit letenned a babát, akkor pattanj rá azonnal...?

Amúgy az is teljesen normális ha baba mellett kevesebb a szex, mert a pár mindkét tagja fáradt. Hiszen normál esetben a férfi is kiveszi a részét a nevelésben.

júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Bokol persze, próbálkozik, de elutasitaskent éli meg ha ugye nincs.


Legydzi a minek hazasodtatok össze kommentek kíméljenek... probalok megoldast keresni.

júl. 3. 14:24
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
#9 Komolyan nem tudom mit vársz tőlünk, vagy bárki más kívülállótól. Van itt két eltérő libidó, a kezdetektől fogva. Na most az van hogy vagy aláfekszel guminőként napi 2x, vagy nem és akkor cseszeget, hisztizik, rosszabb esetben elmegy prostizni is, vagy kihajítod. Tudom sokra nem mész azzal hogy minek mentél hozzá, de itt ez tényleg alap kérdés: minek mentél hozzá olyanhoz aki zsarolt és gyakorlatilag megerőszakol és képes élvezkedni egy olyan testén aki ezt csak eltűri?
júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!