Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk már nagyok a gyerekek, de kvára nem akarok napi 2x szexelni, nem mert fáradt vagyok, hanem a francnak sincs kedve állandóan kefélni mint a nyulak vagy egy hormonbomba 16 éves. Már elnézést.

Nem votl jó ötlet összeházasodni és gyereket vállalni ilyen mértékű libidókülönbséggel.

júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
94%
Érzelmi zsarolás után azonnal elhagytam volna így most nem fájna a fejem, hogy mit csináljak. Nektek annyi. Őt a szex élteti. Nem érdekli, hogy fáradt vagy egyáltalán.
júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 A kérdező kommentje:
De érdekli, csak ugyanakkor igényei is vannak.
júl. 3. 15:25
 14/89 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli ha képes volt zsarolni! Hányszor kel fel a gyerkőchöz éjszaka? Gondolom egyszer se. Te rád szakad és még más is, de ő mindenáron olyan sűrűn akar kamatyolni. Ebből az lesz, hogy elhagy jobb esetben és rosszabb esetben elmegy kurwázni, keresgél magának szeretőket és lehet valamelyikkel lelép.

Kérted, hogy ne minősítsünk, de akaratlanul is az jut eszembe hogyha mindig szexmániás f@rok volt akkor minek szültél neki babát. Az olyan típusú férfiaknak mint ő feleség se való nemhogy kisbaba. Feküdj alá 1000x is ha válni nem akarsz, de akkor is máshol fogja keresni az élvezeteket, vagy el fog téged hagyni gyerekestül. Megjátssza magát, hogy kíváncsi rád szex miatt és persze a kényelem miatt, de nem fogja örökké ez biztos.

júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:

Nem ilyen amit leirsz. Tényleg érdekeljük.


Pszicheterapoan túl van a zsarolas óta, azt szerintem rendbe rakta. De az igenyei nem változtak.



Köszi a válaszokat.

júl. 3. 15:52
 16/89 A kérdező kommentje:
A hazimunkaban sokat segít, és éjjel tápszert csinál. De a babahoz konkrétan én kelek, mert "anyás"
júl. 3. 15:53
 17/89 anonim ***** válasza:
91%

Jól van akkor nem olyan, imád téged, még a lábnyomaid is felcsókolja a piszkos földön. Teljesen mindegy, hogy milyen egyébként mert szexmániás, vagy olyan a libidója és ha mindjárt naponta hagyod kezelni mindenfajta pózban, különböző szerepjátékokkal akkor se lesz neki elég. Akkor még többet fog akarni, vagy megunja és más nőkhöz fog folyamodni. A szexben éli ki magát. Neki nem érsz annyit se te, se a gyerek mint a szex. Szerethet ő a maga módján persze, de nen nem vagytok az első helyen. Úgyhogy vagy eltűröd, szexelsz vele, nem fekszel le vele, nem szopod le vagy takarodik pszichológushoz, szexológushoz.

Más is akar sokszor, olykor naponta lezavarni több menetet akár, de akkor se zsarolja a párját, főleg nem baba születése után mert tudja, hogy lehetetlen annyiszor. Valami rohadtul nincs vele rendben, de veled se ha annak ellenére vele vagy még mindig. Képes vagy szexelni vele, kielégíteni orálisan. Lehet helyedben beleharaptam volna mérgembe te meg még mint a szexrabszolga hagyod magad használni. Csak csóválni tudom a fejem, hogy mennyire lábtörlő vagy. Na de légy, te szívsz. 🤷

júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
90%

"A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt."


Én itt szakítottam volna. Te meg megerőszakolod magad. Remélem, legalább kislányod van, aki megtanulja, hogy kell lábtörlőnek lennie, és maga elé helyeznie egy értéktelen phaszt. 👍🏻

júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim válasza:
37%

Én vagyok a férj, gondoltam hozzászólok én is. #14-es anonim hozzászóló: nem ez a fajta "állat" vagyok, ez elég sztereotipikus feltételezés. Sohasem csaltam meg senkit, a feleségemet sem fogom. Minden éjjel kelek tápszert készíteni, állandóan dícsérem a feleségem, számomra ő tényleg gyönyörű nő (a szülés óta méginkább!). Odafigyelek az alkalmakra, olyasmivel igyekszem meglepni, amire tudom, hogy talán vágyik. Illetve minden este takarítok, mert azt szeretném, hogy a feleségem is és a gyermekünk is tiszta otthonban éljenek. A szex pedig nem elsődleges számomra, az érzelmi világunk sokkal előrébb van ennél -- ha nyitott vagy arra, hogy megértsd a másik oldalt is, látni fogod, hogy egyáltalán nem erről van szó!


Az érzelmi zsarolás anno ocsmány dolog volt a részemről, de emiatt utána több évet töltöttem terápiában, hogy végül meg tudjam oldani és soha többé ne zavarjam a feleségem ilyesmivel. Végigcsináltam a teljes pszichoterápiát, mert azt akartam, hogy a lehető legjobb élete legyen velem. A szülés óta nem történt már semmi ilyesmi, az érzelmi zsarolást szerencsére még bőven a gyermekünk születése előtt sikerült hátrahagynom.


Ami miatt most problémánk van... nos, az történt, hogy a terápia után nyilván újra szóba került köztünk a szex, az "egészséges párkapcsolat". Ő azt mondta, időt kér, hogy regenerálódjon abból, ami akkor volt. Én ezt megértettem és elfogadtam. Azóta eltelt már lassan egy év. Nemrég újra beszéltünk erről, de egyszerűen nem tud ez rendeződni köztünk, olyan, mintha örökre bevésődött volna már ebbe a párkapcsolatba az, ahogyan régen viselkedtem.

Szóval, dehogy a napi 2 szexről van szó!! (egyébként 2 naponta 1-et gondolok én ideálisnak, és ezt sem erőltetem -- a napi 2 tényleg extrém). Hanem arról van szó, hogy elveszett a reménye is annak, hogy a jövőben ez teljesen rendeződjön köztünk és fel lehessen oldani köztünk azt, ahogy régen viselkedtem. Ezért keseredtem el és fakadtam ki. Mert szeretem őt, szeretem az életünket és elkeserít, hogy talán már sohasem lesz teljesértékűen jó ez az egész amiatt, ami régen volt.

júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
82%
Neki valószínűleg sem régen, sem most pláne nincs igénye kétnaponta egyszer se szexelni. Csak alávetette magát. Önként viszont és főleg dalolva így baba mellől, már nyilván nincs kedve 'alávetni" ahogy lánykorában még megtette.
júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!