Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez mennyire gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz szituáció így?😅

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki nekem nagyon bejön, egy végtelenül aranyos nő. Viszont nem sokat beszél a magánéletéről, vagyis velem nem, csak 3 hónapja dolgozom itt. Ma pont egyszerre mentünk ki munka után és egy pasi várta virággal. Mondtam neki, hogy nem is tudtam, hogy van párja, erre kedvesen hátranézett, és mosolyogva csak annyit mondott, hogy “férjem.:D Szép estét neked, holnap találkozunk.” De még kicsit figyeltem őket, megcsókolta a pasit, megszagolta a virágot, valamit beszélgettek még. A virágot berakta hátulra, és ő szállt be vezetni.

A pasi viszonylag magas, tetovált, izmos, de nem az a nagyon kigyúrt fajta, szemüveges, stb. A kolléganőm szerintem 25-30cm-re alacsonyabb nála, egy viszonylag egyébként kisugárzásra ilyen visszafogottabb nő, mégis ő vezetett ami furcsa. Nem tudom pontosan, hogy a pasi jött autóval, vagy a kolléganőm reggel, és a pasi meg csak valahogy idejött. Ti párokról szoktatok gondolkodni, hogy milyen a dinamikájuk, milyen lehet, mennyire stabil a kapcsolat, stb. A kollégák közül többeket kérdeztem, és akik régebb óta dolgoznak itt, mind tudták, hogy házas, csak munkába nem hordja a gyűrűit. Azért nekem ez nagyon furcsa. Annyira kedves meg minden, én nem gondoltam volna, hogy házas. Ráadásul csak 29-30? éves, szóval tök fiatal is…



jún. 25. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
És mi a kérdés? Ha házas akkor ne hajts rá.
jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz, hogy alacosnyabb a nő és nem a férfi vezette az autót? Jól vagy kérdező?
jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%
Meg lehet baxni tuti.
jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekik megfelel. Nem értem mi a problémád. Nem a te dolgod felállítani az ő szabályaikat.
jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fenn lehet akadni minden féle dolgon de felesleges pláne ha nem a te dolgod.
jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem a te dolgod, minek foglalkozol vele? Házas,keress mást.
jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De ti sosem agyaltok azon, hogy pl egy kolléganőről miért nem tudtátok hogy házas? Miután megtudtátok, azon, hogy vajon miért kapott virágot, stb, stb? Hogy milyen lehet a kapcsolatuk. Milyen lehet ez a pasi otthon?
jún. 25. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azert nem beszel a maganeleterol, mert azert meg kvazi "idegenek" vagytok egymasnak, csak kollegak vagytok. Es lehet, hogy amugy egy kedves no es szeretne, hogy ujkent jol erezd magad a csapatban, mert amugy lehet, hogy jo munkaero vagy? Inkabb ne nyomulj ra, engedd el.
jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja dolgozol ott és már szimatolsz?
jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!