Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsináltassam? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsináltassam? Hasonló szituációban levő nők válasza érdekelne jobban

Figyelt kérdés
A férjem mindig mondja hogy a természetesség a legszebb de nagyon szeretném feltöltetni a számat hogy szép formája legyen , akivel hasonló eset volt, megcsináltatta, mit mondott utána a férje?
2022. szept. 22. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, szerintem undorító. A férfiak nem ezt nézik, nem ettől vonzzó egy csaj. Sőt szerintem inkább taszító.


Bár nincs ezzel tapasztalatom, mert a feleségemnek természetes, ugyanakkor apró ajkai vannak.

2022. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nyugodtan töltesd fel. Ízlésesen is meg lehet csinálni. Úgy, hogy aki nem ismert előtte, észre sem veszi, hogy nem valódi. Nem csak az undorító kacsaszáj van.
2022. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha nekünk tetszik, akkor lecseréled a férjedet ránk, vagy mi a terv?(Rám mondjuk biztos nem, amúgy is nő vagyok, de érted.) Ez pont nem az a kérdés, amit itt kéne megszavaztatni.
2022. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
meg lehet ízlésesen csinálni, hogy természetes hatást keltsen. nekem is ugy van
2022. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Férjként, férfiként az a saját véleményem, hogy én a feleségemet mindenféle plasztikai beavatkozásról lebeszélném. Itt nem a külsőddel van a gond, hanem a kisebbségi komplexusoddal. Inkább beszélgessetek sokat. A pszichológust sem ajánlanám, mert az is csak egy menekülőút a problémáid elől.
2022. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Én (férfi) nem bírnék megcsókolni kitömött ajkakat. Mint ahogy a szilikonmellektől is inkább csak lelohadna a farkam.
2022. szept. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tenném. Te szebb nem leszel, a férjednek, meg kevésbé vonzó. Ugyan nem saját tapasztalat, de a barátnőm ugyanígy melleket nagyíttatott. Az önbecsülése, és az otthoni megítélése sem változott, viszont sokba került. Külső szemlélőként meg érthetetlen volt, hogy teljesen normális mellekkel miért akar valaki még 500cm3-at.
2022. szept. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Felnek hogy elrontjak, a buszon is lattam mar. Kizart dolog hogy direkt ilyet kert volna. Csak egy halvanyat szinte nem is erezhetot csucsorits es mar latod milyen gyorsan kacsaszaj lesz belole. En inkabb a dermarolleres, lezeres es hasonlo szajkezeleseket preferalom. Igaz egy ev rendszeres kezeles kell hozza. Plusz egy gyengebb tetovalas dokat segit.
2022. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Undorito, mondjuk csajok ugyis sajat szepsegere donti.

Mi ferfiak unjuk a műnőket

2022. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha tudom hogy a természetességet szereti, én nem csináltatnám meg.

Az én párom is ilyen, nagyon nem tetszik neki a mű dolog.

2022. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!