Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs 300 ezer ftod arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs 300 ezer ftod arra hogy megcsináltasd a fogaid akkor ne akarj barátnőd mert úgysem lesz?

Figyelt kérdés

Csira hiány kismetsző fogaknál. Kopott pici fogak stb. Széles a paletta.... viszont egészségesek mert rendszeresen ápolom őket.

Orvos hidat tudna Csak csinálni rá de az min. 300 ezer..


2017. júl. 7. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Direkthéj nem jön ki olcsóbbra? Én azt akarok.
2017. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Aki 300 ezer forintot nem tud belátható időn belül (nem feltétlenül egy hónap, de pl. 2 év alatt) összespórolni, az ne akarjon barátnőt. Így van.
2017. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

300 ezer még minimálbérből is 3 havi bér


Most tényleg ennyi pénzt nem vagy képes összeszedni?


Ha felveszed személyi kölcsönre 18 hónapra akkor kevesebb mint havi 18 ezret fizetsz, és összesen egy ötvenessel kell többet visszaadnod


Komolyan megoldhatatlan feladat akár megspórolni, akár megkeresni (vállalsz egy kis fusit), akár kölcsönkért megszerezni ennyi pénzt. A randin legalább a saját kávédat ki tudod fizetni ugye?

2017. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyilván ha csak ez lenne akkor össze lehetne spórolni de ezer más dolog van....
2017. júl. 7. 08:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél érte! Hajrá!


És pszichológiai értelemben is nőjj fel a feladathoz! Azaz ne ragadj le egy hibádon, ne görcsölj rajta, hamem ismerkedésnél egyszerűen csak elégítsd ki a másik fél társas szükségleteit, erre figyelj inkább! Ennyin múlik csak a jó első benyomás-vonzalom. Olvasd el: Ann demarais első benyomás c. könyv, enkóron fent van!

2017. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván ha csak ez lenne akkor össze lehetne spórolni de ezer más dolog van...."


Hány éves vagy? De tényleg.


Fogsz egy papírt, félidős egymás alá fontossági sorrendben, hogy mit akarsz elérni és nem várod, hogy agyonnyonjon az ezer feladat, hanem szigorúan az elsőre koncentrálsz.



Azt már megbeszéltük, hogy a fogakat 2 év alatt tuti meg lehet csináltatni (akár úgy, hogy összespórolod, akár úgy, hogy hitelből most rögtön megcsináltatod, ha annyira gáz, aztán törleszted).


Akkor 2 év múlva ha ez megvan jöhet a következő kérdés

2017. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván ha csak ez lenne akkor össze lehetne spórolni de ezer más dolog van...."


Na ugye. Ha tényleg a fogaid lennének életed keresztje, minden örömöd elrontója, egy stigma ami miatt összesúgnak a hátad mögött, nem sajnálnál rá spórolni.


Azért nem költesz rá, mert valahol te is érzed, hogy ez egy huszadrangú probléma, és ha megcsináltatnád, még mindig nem lennél Mr. Tökély, és még mindig lenne sok egyéb hibád, ami miatt esetleg nem találnak vonzónak.


Ezért fejezd be a fogad miatti nyafogást, és koncentrálj a többi fejlesztést igénylő területedre, vagy használd a pénzt arra, hogy javíts az életszínvonaladon. Máris előrébb leszel.

2017. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek igaza van, még nekem is. Hiányzik két fogam, elállnak a füleim, de a "csajom"-nak így is jó vagyok. Nekem is mondták, hogy valami 150ezer lenne. Én nem adok ennyit ezért. Az ár-érték arány nekem nem tetszik. Akinek kellesz, így is kelleni fogsz.
2017. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Loketion ***** válasza:
fogtündér esetleg ?
2017. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menj haza lakni anyadekhoz addig. V nagyszulok ilyesmi. Kulonben buktad a csajozasprojektrt
2017. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!