Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs 300 ezer ftod arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs 300 ezer ftod arra hogy megcsináltasd a fogaid akkor ne akarj barátnőd mert úgysem lesz?

Figyelt kérdés

Csira hiány kismetsző fogaknál. Kopott pici fogak stb. Széles a paletta.... viszont egészségesek mert rendszeresen ápolom őket.

Orvos hidat tudna Csak csinálni rá de az min. 300 ezer..


2017. júl. 7. 08:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A baratomnak isszonyatosak a fogai.

Nem tagadom, sokaig filoztam rajta, hogy osszejojjek e vele egyaltalan, mert pl. nem tudtam elkepzelni, hogy megcsokoljam(tudom felszinesnek hangzik, de szuvasak, fogkovesek, torottek es mindegyik elegge feltuno). Foleg, hogy en erre nagyon erzekeny vagyok, hisz a sajat fogaimmal is ha barmi van, masnap mar megyek fogorvoshoz+ fogaszati asszisztensek tanultam, igy tisztaba vagyok mivel jarnak a rossz fogak.


Szajszaga amugy nincs attol fuggetlenul, de esztetikailag nagyon sokat ront rajta. Holott annyira ad magara, kondizik es jol oltozkodik, fodraszhoz jar, de ezt az egy dolgot le se sz*rja, legalabbis ugy veszem eszre.


Oszinten szolva, meg most is zavar, nem is egyszer felhoztam neki es ami leginkabb erthetetlenebb, hogy tudom volt ido, mikor lett volna penze megcsinaltatni. De megse tette.

Szeretem ot nagyon, de ha mondjuk szetmennenk, en tobbet nem adnek eselyt egy olyan pasinak akit ennyire nem erdekel a sajat egeszsege es megitelese.


Szoval probalj meg sporolni, elhiszem, hogy nehez,de vannak kulonfele akciok is nemelyik fogaszatnal. Hidd el ne masok miatt, hanem magad miatt elsosorban.

2017. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Engem még a sárgás fogszín is zavar. Nem azt mondom, hogy fogpasztareklám legyen, de azért virítson! :D Csináltasd meg!
2017. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajajjj...te az élet minden területén így gondolkodsz...a németjuhádz kutyusom is rég túlvan már ezen az időszakán...
2017. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csaknem a fogadba szeret bele. Aztán ha lesz pénzed, meg idegesít, úgyis megcsináltatod!
2017. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A klinikákon megcsináltathatod anyagköltség árban, ha van heti egy délutánod, egy fél. évig, amit rá tudsz áldozni.
2017. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó kis fogas kérdés. :D Biztos lesz barátnőd, ne légy szomorú emiatt. Ha spórolsz, előbb-utóbb összejön és megcsináltatod.
2017. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!