Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell letenni az asztalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell letenni az asztalra hogy ilyen barátnőd legyen?

Figyelt kérdés

Milyennek kell lennem?


[link]


2017. márc. 22. 13:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
78%
Kit érdekel ez? Miért nem választasz magadhoz illő társat.
2017. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
72%

aranyos kis csaj, de személyiségtől függ, mármint az övétől, hogy milyen igényei vannak...


24F

2017. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem amikor a "szomszéd lány" típusra gondolunk, mi férfiak, akkor egy ilyen lány képe ugrik be leginkább. Szolíd, de mégis dekoratív szépség. Szerintem semmi extra elvárása nincs, csak egy helyes pasi.
2017. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Nem olyannak, mint aki ugyanennek a csajnak a képével ezt a kérdés
2017. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
66%

Nem olyannak, mint aki ugyanennek a csajnak a képével ezt a kérdést tette ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
60%

Hát kérdezd meg tőle.

Amúgy mi a lényeg, magas vékony legyen nagy mellekkel? Vagy hogy szolid? Vagy barna hajú? Vagy nagy lábú?

Vagy most pontosan mi tetszik róla?

Én is átlagos típus vagyok, de az arcom szebb, az alkatom meg kevésbé vékony mint neki, mellem meg feleakkora kb.

2017. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
74%
De nagy láb van. :DDD
2017. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
54%
kb. havi nettó két milliót.
2017. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképpen sem az említett kövérnek, rondának és szegénynek, akinek ez még szemlátomást annnyi frusztrációt is okoz, hogy egymás után kétszer is megkérdzi ugyanazt. nem mindegy milyennek KELLENE lenned, ha egyszer úgysem leszel olyan? A külsődön nem tudsz változtatni, mert az olyan amilyen, az arcod teszem azt, de te sem a testsúlyodon, se semmi másnon nem vagy hajlandó, amint tudnál sem, csak keseregsz otthon a net előtt ülve és várod, hogy berepüljön az ablakon a hőn áhított kedves. Ha annyit kell ehhez várnod, ahogy én sejtem, akkor majd repülnie sem kell, felmászhat a szakálladon, ha megéred.
2017. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
57%
Az asztalra ? BMW kulcsot.
2017. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!