Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem csípem az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csípem az itteni nőket, akik egy olyan kérdésre, ha egy pasit minden nő kikosaraz a randikon, hogyan szerezzen ez barátnőd c. kérdésre, csak azt felelik, hogy lúzer vagy és nem tudsz csajozni?

Figyelt kérdés
Mondogatni lehet, meg belerúgni a pasiba, de tippet még itt az évek alatt egyik nőtől sem kaptam, hogy legyen barátnőm. Meg azt leírják mindig, hogy meg kell harcolni a nőért és biztosan a tiéd lesz. Én nem úgy tapasztaltam. Elmegyek randira, és a végén közli, hogy semmi sem lehet a dologból. Mondom, attól még próbálkozok, vannak értékeim. Meghódítalak. Tehát idáig én is eljutottam már. Csak éppen a reakció mindig az, hogy nem akarnak 2. randit, sem azt, hogy meghódítsam őket. Akkor minek hápogják itt, hogy a nőt meg kell hódítani? Sajnos a nők nem várak, hanem bevehetetlen erődítmények. Ha meg volt 22 balul sikerült randim, akkor jogosan legyek már elkeseredett.
2016. júl. 25. 09:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Linkeld már be légyszíves, ahol ezt írták.


Amúgy valószínűleg valamit nem jól csinálsz. Elég kicsi az esélye, hogy 22 randiból egynél se legyen folytatás. Lehet, hogy túl nyomulós vagy, nem érted a poént, vagy túl poénosra veszed a figurát, stb.

Miért nem kérdezel meg egyszer egy csajt akivel randiztál, hogy mi volt veled a probléma?

2016. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Rosszul csinálom, nem jövök be külsőre.
2016. júl. 25. 09:42
 3/29 A kérdező kommentje:
Legalább tízet megkérdeztem. Abból a fele nem válaszolt, mivel utálnak erre válaszolni. A másik fele meg azt mondta, nincs meg az a kémia, meg bizsergés, vagy mi a fene.
2016. júl. 25. 09:43
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
de ha ezt te tudod, akkor miért nem változtatsz a külsődön? Nem baj ha előbb saját magaddal vagy kibékülve, hidd el sokat segít.
2016. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
A külsőddel nagy baj nem lehet, ha 22 nő kép alapján elment randira. Szerintem a randin nem stimmelt valami.
2016. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nyekeregni, hogy ronda vagyok, de változtatni is lehet. És nem kell azzal jönni, hogy jaj ehhez minimum arc-transzplantáció szükséges meg ilyen hülyeségek. Azért a fiúk is tudnak eleget kísérletezni a külsejükkel. Haj hosszúsága, formája, szakáll, borosta, bajusz, stb. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor az a kisugárzásodban fog megmutatkozni és egyből vonzóbb leszel a nők szemében is. Mert egy önbizalomhiányos, teszetosza fiúban nem azt látják, hogy bármikor, bármilyen körülmények között meg tudja a nőt védeni, hanem csak egy babusgatnivaló gyereket. Arra meg kinek van szüksége? Na ugye.
2016. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Gondolom, azt nem gondoltad végig, mi van, ha a fejszerkezete esztétikátlan. Hiába a borosta, a jó haj, van az az arc, melyen ezek nem segítenek. Ja és sportos vagyok, de fejtől lejjebb nem néznek a nők. Hihetetlen arc centrikusak.
2016. júl. 25. 09:47
 8/29 A kérdező kommentje:

,,A külsőddel nagy baj nem lehet, ha 22 nő kép alapján elment randira"


Nem volt kép, anélkül mentem el.

2016. júl. 25. 09:48
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Ezer és egy tanácsot írtam már én is, de teljesen felesleges, ha valaki egy "szent grált" vár, amit bevet, és ölébe potyognak a csajok.


Figyelj, ha olyan baromi értékes a belsőd, akkor miért utasít el minden nő az első randi után?!

NA itt kell megállni és elgondolkodni.


22 randi összejött, tehát nem a külsőddel van gond.

Marad az, hogy mikor megismernek kicsit jobban (mert ugye a randi erre való), akkor közlik, hogy esélyed sincs.


Tudod, ha a randi alatt nem sikerült a nőt levenni a lábáról, ne reménykedj, hogy majd ad még esélyt. Miért tenné?!

Azon kéne dolgozni, hogy a randi jól sikerüljön, és jól érezze magát, meg esetleg azon, hogy tényleg legyenek olyan értékeid amik megtartanak egy nőt. Az kevés, ha szerinted van ilyen, és ezt anyukád is megerősíti.


Egyébként milyen tanácsot vársz? Mi az a varázsszó, amitől leesik a bugyi?

Miért ne mondhatnám, hogy lúzer vagy, és nem tudsz csajozni, ha egyszer tényleg az van, hogy több randid volt, mint másoknak egész életében, de egy se sikerült...

És amíg nem tudjuk, konkrétan mit csellózol el a randi alatt, addig hogy adjunk tanácsot a javításra?

Csak leírjátok, hogy volt ennyi meg annyi találkozás, és minden csaj elküld, és ez sz.arul esik. Hát basszus... esetleg oda kéne figyelni a csajra, hol volt az a pont, ami után már bedöglött a beszélgetés, milyen témák kerülnek szóba, hogy viselkedsz, mit rontasz el.


Addig nyugodj bele abba, hogy te vagy a lúzer. Most simogassuk meg a kis buksidat, hogy ejnye, ejnye, minden nő büdös kur.va, nem tehetsz semmiről, te valójában nagyon értékes pasi vagy, és tudsz csajozni, csak összebeszéltek, hogy direkt kicsináljanak.

2016. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Elsőre kell meghódítanod őket, nem második / sokadik alkalommal. :)
2016. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!