Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem csípem az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csípem az itteni nőket, akik egy olyan kérdésre, ha egy pasit minden nő kikosaraz a randikon, hogyan szerezzen ez barátnőd c. kérdésre, csak azt felelik, hogy lúzer vagy és nem tudsz csajozni?

Figyelt kérdés
Mondogatni lehet, meg belerúgni a pasiba, de tippet még itt az évek alatt egyik nőtől sem kaptam, hogy legyen barátnőm. Meg azt leírják mindig, hogy meg kell harcolni a nőért és biztosan a tiéd lesz. Én nem úgy tapasztaltam. Elmegyek randira, és a végén közli, hogy semmi sem lehet a dologból. Mondom, attól még próbálkozok, vannak értékeim. Meghódítalak. Tehát idáig én is eljutottam már. Csak éppen a reakció mindig az, hogy nem akarnak 2. randit, sem azt, hogy meghódítsam őket. Akkor minek hápogják itt, hogy a nőt meg kell hódítani? Sajnos a nők nem várak, hanem bevehetetlen erődítmények. Ha meg volt 22 balul sikerült randim, akkor jogosan legyek már elkeseredett.
2016. júl. 25. 09:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

Ha tényleg rossz a külsőd akkor csináld amit a 20,21 mond.

Ha lesz pénzed, már nem lesz lényeges a külső hidd el. Sok példa van rá. gondolj Andy Vajnára vagy Woody Allenre, de a Rolling Stonesra is akár. :)

2016. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen jellegű vakrandi nem neked való.
2016. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos így van, a nőknél totál esélytelen vagy alacsonyan és csúnya arccal. Csak pénzzel tudod kompenzálni a külsődet.
2016. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Ja, de azért te elvárod, hogy fullos nőd legyen, te meg semmit se vagy hajlandó megtenni a külsődért...
2016. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%

Szerintem úgy magát a kérdésed meg is válaszoltad, magadnak.


Viszont a másik problémádra azt tudom mondani, hogy keres egy nőbarátnőt (már ha van) és kérd meg, hogy segítsen a stílusod kialakításában. (ami illik hozzád) Sok férfi tesz magasról a külsejére, mert azt hiszi nem számít. Pedig sokat számít, különben nem élnének meg iparágak, a sminkből, a ruhákból, a különböző kiegészítőkből. Mert nőként tudom ennyit számít, ha 2 színt összekombinálok, mit mond el rólam az a ruha ami viselek. Hiába egy rongy az egész, akkor is üzenete van. Tehát a kinézet is már egy üzenet a világ felé, hogy ki vagy, mit preferálsz, milyen stílus áll hozzád közel. Ahogy rockerről sem feltételezi senki, hogy a közös randijuk egy diszkóban lesz, és egy melltartó nélküli, átlátszós felsőt viselő nőről sem feltételezik, hogy egy szende szűz lány.

Én napi szinten emberekkel foglalkozok, és sok esetben már a járásáról is sok dolgot tudok feltételezni emberekről. A nők ösztönösen olvasnak ezekben. A nonverbális jelekben.


A másik: mivel 1 randid van csak, hogy "elad" magad (igen ez lényegében szerintem ugyanaz mint egy állásinterjú, meg kell győzni a másikat, hogy veled érdemes kezdeni), így kell valami ami vagy közös pont kettőtökben. És így tovább haladhat a dolog. Vagy kiemelkedő vagy valamiben, amit a nő elismer. A nők nem akarnak Kis Gézával (Bocsánat minden Kis Gézától, csak a példa kedvéért írtam) összejönni, aki ugyanazt csinálja, amit minden ember. Dolgozik, hazamegy, otthon megnéz egy mecset, vagy Lolozik pár kört, bedob egy sört és lefekszik. Mondjuk lehet a hobbid a kirándulás, ami tök jó dolog és egy hasonló érdeklődésű lány értékel. Ha nem kirándulós alkat, de érdeklődő, akkor mesélhetsz neki helyekről kis hazánkban, vagy akár külföldön amit érdemes látnia, mert csodaszép dolgok vannak ezen a világon. Ha viszont az ő mozgástere kimerül a plázában, és ebből nem is akar kimozdulni, akkor ott lehetsz te Krokodil Dundie is, egyértelműen nem passzoltok. És te is boldogtalan lennél egy ilyen kapcsolatban, ahol kb a szex az egyetlen közös program.


Ami még hiba szokott lenni, hogy az ember, ha már nagyon vágyik egy társra, akkor teljesen alárendelődik ennek a vágynak. És ezt a másik fél kiszagolja, ami normál esetben visszásságot vált ki. Úgy kell leülni vele szemben, hogy egyenlő partnerek vagytok. Nem kell sem szeretni, sem utálni, neki éppannyira el kell nyernie a tetszésedet, mint neked az övét. Ez kölcsönösségen alapuló dolog. Ha a látod, hogy ez nem működik, a nő vagy lenéz, vagy szán, vagy épp fölényeskedik az szintén bukta. Nem lesz jó vége.


Szerintem párt találni nem egyszerű dolog. Nagyon sok tényező játszik szerepet abban, hogy összejöjjön és működjön is a dolog.


A legegyszerűbb, ha az érdeklődéi körödön vagy hobbidon keresztül keresel párt, nem direktbe, csak ismerkedési céllal és alakul ahogy alakul. Ha pedig mindent megtettél és semmi nem jön össze, akkor érdemes parkolópályára állítani a kérdést és magaddal foglalkozni. Építeni a jövőd, az egzisztenciád, élvezni az élet egyéb örömeit. És minél több élményt szerezni. Nem szabad hagyni magad, hogy ez megtörjön, az a legrosszabb. Légy jobb, mint ami vagy, és idővel jönni fog egy nő aki ezt értékeli benned.


Én sok sikert kívánok neked az életben!

2016. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
63%

#25 egyértek veled.

Ha úgy nézel ki, mint egy sutyó-senkiházi, akkor ne várd, hogy az igényes lányok szóba fognak veled állni hosszútávon. Hazudik, aki azt mondja, hogy nem számít a külső, mert igenis számít, először azt látja meg az ember. Hiába neten ismerkedsz, ha találkoznak veled, és nem jössz be, akkor lehetsz bármilyen jó fej, nem kellesz. Belsőleg meg... kérlek... kinek kell egy picsogó? Nem viselkedsz Férfiként. Ameddig nem vagy férfi, addig NŐT sem fogsz találni.

2016. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem egy órát, meg mondom, hogy mit csinálsz rosszul!
2016. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 omba ***** válasza:
50%

Nálam már az első szavad elég gyengus..


"Miért nem csípem az itteni nőket, akik " - nem tudod, mikor ki válaszol, de azért már szidod a nőket.

2016. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztattál. Vajon miért nem szeretem a sóskát? :O
2016. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!