Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem csípem az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csípem az itteni nőket, akik egy olyan kérdésre, ha egy pasit minden nő kikosaraz a randikon, hogyan szerezzen ez barátnőd c. kérdésre, csak azt felelik, hogy lúzer vagy és nem tudsz csajozni?

Figyelt kérdés
Mondogatni lehet, meg belerúgni a pasiba, de tippet még itt az évek alatt egyik nőtől sem kaptam, hogy legyen barátnőm. Meg azt leírják mindig, hogy meg kell harcolni a nőért és biztosan a tiéd lesz. Én nem úgy tapasztaltam. Elmegyek randira, és a végén közli, hogy semmi sem lehet a dologból. Mondom, attól még próbálkozok, vannak értékeim. Meghódítalak. Tehát idáig én is eljutottam már. Csak éppen a reakció mindig az, hogy nem akarnak 2. randit, sem azt, hogy meghódítsam őket. Akkor minek hápogják itt, hogy a nőt meg kell hódítani? Sajnos a nők nem várak, hanem bevehetetlen erődítmények. Ha meg volt 22 balul sikerült randim, akkor jogosan legyek már elkeseredett.
2016. júl. 25. 09:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez nem én vagyok, de nem messze ilyesmi. Ennek a

pasinak is magyarázd már el, hogy jól néz ki.


[link]

2016. júl. 25. 09:50
 12/29 anonim ***** válasza:
Ezek után most már én is baromi kíváncsi lennék a fejedre ha ennyire eldöntötted hogy mással nem lehet gond...
2016. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
a nők nem tudják mi kell a csajoknak ! ilyen orbitális baromságokat tudnak csak tanácsolni hogy nyírass 1 jó frizurát meg vegyél 1 márkás inget meg gyúrd ki magad.....meg tuti nem a külsőddel van a baj
2016. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ez mind ugyanaz a pasi, ugyanazzal a fejszerkezettel. Ne mondd, hogy szerinted nincs különbség.

2016. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2016. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem ér itt semmit a jó haj, meg szakáll, meg egy jó ruha. Arctól lejjebb nem néznek, max még a vállszélességet. Sportos vagyok, de 172 cm. 176 alatt meg nem létezik náluk férfi.
2016. júl. 25. 09:55
 17/29 A kérdező kommentje:

9:54


Szerinted az a pasi ronda? Összetenném a két kezem, ha így néznék ki.

2016. júl. 25. 09:56
 18/29 anonim ***** válasza:
Mit te kinkeltés, és a másik pasi még hasonlítanak is egymásra, csak akit lonkeltél az öregebb, túl fehér a bőre, (vagy csak erősen van megvilágítva), és olyan nagyon kétszínű az egész. Semmi baj sincs vele.
2016. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%

Akkor tök egyszerű a képlet.

A csaj elmegy a randira, meglát, padlót fog. Nem akar bunkó lenni, hogy csak a küldős miatt leírjon, ad egy esélyt.

A randi végére teljes nyugalommal hajt el, mert külsőre se meg belsőre se jössz be neki, ő meg nem jótékonysági intézet, hogy szánalomból legyen valakivel, akit bottal se piszkálna meg.


Mivel elsősorban az a baj veled, hogy totál gusztustalanul nézel ki, és még alacsony is vagy, így nyugodtan felejtsd el a csajozást, soha nem lesz nőd. Csak feleslegesen költöd a pénzed a randikra. Inkább tedd félre, és néha ugorj el egy prostihoz.

2016. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%
Vagy tedd félre, és legyél gazdag, utána már lesz nőd! :)
2016. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!