Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lúzer lánynak lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lúzer lánynak lehet jó pasija?

Figyelt kérdés

Hát.. Sajnos az iskolámban eléggé a bénák között vagyok. Nem tudom, mi lehet a baj velem, nem szakadt cuccokban járok, adok magamra, nem vagyok ronda (mondjuk annyira vékony se). Valahogy úgy alakult, hogy a lúzerek társaságba kerültem, néha kinevetnek, kevés barátom van, mondjuk ők igaz barátok. Viszont a saját "szintemen" nincs senki, aki tetszene.. Inkább a "menők" között. Lehet így barátom?

18/L


2016. jún. 1. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy lúzer pasinak lehet jó csaja?
2016. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cukilányka 0.0 ***** válasza:
65%
xD
2016. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg hogy valahol a luzerek kategoriajaba skatulyaztak be, attol meg lehet akarmilyen pasid, foleg ha olyan, aki nem is tudja hogy az iskolaban mi a helyzet.

Kiveve ha tul nagyok az elvarasaid.

2016. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ha a hozzáállásod megváltozik és lesz önbizalmad.
2016. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a "menők"? Hova mennek azok?

Meg lúzerek... te valami mesevilágban élsz. Először fel kéne ébredj a Csipke Rőzsika álomból aztán majd ha meglátod mi a valóság az iskola kerítésén túl, akkor majd lesz miről beszélni.

2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Iskolán kívül nem vagyok lúzer. :)


Igazából nem is lúzer vagyok, hanem inkább csak nem tudtam annyira az osztálymagba beilleszkedni. Nem vagyok az a típus, aki mindig mindenben benne van, aki rázza a fiúk előtt a seggét.


Nekem is van egy baráti köröm, akikkel nagyon jóban vagyok, viszont 2-3 kivétellel ők se a menők közé tartoznak.


Egyébként nem olyan vészes a helyzet, nem csúfolnak, inkább olykor nevetnek. Egyszer-egyszer nekem is kiszalad a számon ronda szó és akkor ott nevetnek, hogy "Hallottátok??? Ilyet ki mert mondani??"

Meg tesin utolsók között választanak csalatjátékoknál, pedig nem is vagyok rossz, sportolok. Ilyen és ehhez hasonló dolgok vannak. Egyszerűen az osztály perfiériáján vagyok.

2016. jún. 1. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Járunk?:D
2016. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát, az isten verjen meg, az első és a 6-os K. U. R. V. Á. R. A DE JÓL BESZÉLTEK!!!!

RESPECT, remélem ha felnövök, sok ilyen ismerősöm lesz!

2016. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!