Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha te és a barátnőd is komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te és a barátnőd is komolyan ugyanarra a pasira hajtotok, majd ő felajánlja, hogy édeshármasozzatok, belemennél?

Figyelt kérdés

A történetemben a pasi én vagyok.


Tehát van két szimpatikus, rendes, 20-as évei elején lévő jó csaj, mindkettejüknek megtetszett egy pasi. Egyik sem egy alkalmi kalandot szeretne, hanem többet. A pasi tudja, hogy mindkét csaj hajt rá, és a csajok is tudják egymásról, mindenki tud mindent, de soha nem lett még kimondva. És ekkor a pasi előáll azzal az ötlettel, hogy mi lenne, ha édeshármasoznánk.

Alapvetően a pasi is komoly kapcsolatot keres és válogatós, de ez jó ötletnek tűnik. Mindkét csaj szimpatikus, de egyiket sem ismeri olyan nagyon, hogy dönteni tudjon, viszont így mindenki jól járhat.


Ha te lennél az egyik csaj helyében, hogyan reagálnál erre az ötletre?



2016. jún. 9. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
El küldenélek a faszba, de valószínű hogy mindkét csak ott fog hagyni.
2016. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mi ebben olyan nagy baj? Pedig én még alapvetően romantikus alkat is vagyok, nem az a típus, aki a farka után megy, de szerintem ez így teljesen oké lenne.
2016. jún. 9. 00:55
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Na neked is kijár még a bilidal...
2016. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Te pont hogy egy farkavezérelt idióta vagy...

Szexet keresel te, nem kapcsolatot.

2016. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Be kéne vezetni a hülyék adóját, asszem gazdag lennék
2016. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez mióta lenne "romantikus"?. Szerintem csak saját magadat csapod be ezekkel. Te csak szexet akarsz két lánnyal...
2016. jún. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Elküldenélek a búsba.
2016. jún. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Kiszeretnék belőled egyből.
2016. jún. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 egybaba ***** válasza:

Ha a lányok belemennek, még rosszabbul jársz mintha nem. Még nem ismered a bosszúálló csajokat. Eljátszák hogy beléjük szeress, aztán dobnak és szenvedhetsz mint álat. Ha közbe még ki is csavarnak mint egy citromot még szarabbul fogod érezni magad - ha valóban érzelmes romantikus pasi vagy.

Ha meg csak egy büszke pöts aki dicsekedni akar hogy votl két csaja, akkor sose lesz normális életed és öregkorodba a kocsmába a haverokkal elsörözve álmodozhatsz majd róla hogy egyszer votl két csajod, és hazamehetsz egyedül ahol még egy kutya se vár rád, mert az iylen senkinek se kell...

2016. jún. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én 20 évesen úgy vélekedtem a szerelemről, hogy onnan tudom, hogy ki a nekem való ember, aki, szeret, tisztel, megbecsül, hogy egy döntési helyzetben nem kérdés, hogy engem választ. Csakis engem. És pontosan ezért lett csak 20 évesen az első párkapcsolatom.


Szóval számomra, ez az ajánlat annak a biztos jele, hogy nem te vagy az emberem.


Az édes hármas ebben a felállásban csak neked kedvez. De ahogy férfiak szeretik a nő fölött a privilégiumukat, úgy a nők nagy hányada is szereti csak magénak tekintetni a "szerelmét".


Ha a hölgyek is romantikus nézeteket vallanak akkor ott helyben törted össze az álmaikat.

2016. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!