Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha te és a barátnőd is komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te és a barátnőd is komolyan ugyanarra a pasira hajtotok, majd ő felajánlja, hogy édeshármasozzatok, belemennél?

Figyelt kérdés

A történetemben a pasi én vagyok.


Tehát van két szimpatikus, rendes, 20-as évei elején lévő jó csaj, mindkettejüknek megtetszett egy pasi. Egyik sem egy alkalmi kalandot szeretne, hanem többet. A pasi tudja, hogy mindkét csaj hajt rá, és a csajok is tudják egymásról, mindenki tud mindent, de soha nem lett még kimondva. És ekkor a pasi előáll azzal az ötlettel, hogy mi lenne, ha édeshármasoznánk.

Alapvetően a pasi is komoly kapcsolatot keres és válogatós, de ez jó ötletnek tűnik. Mindkét csaj szimpatikus, de egyiket sem ismeri olyan nagyon, hogy dönteni tudjon, viszont így mindenki jól járhat.


Ha te lennél az egyik csaj helyében, hogyan reagálnál erre az ötletre?



2016. jún. 9. 00:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a 2 csaj igazán jó barátnő, akkor menj bele, mert szerintük ez így oké és nem probléma. De miéet is mondanál nemet, ha szerintük ez oké??
2016. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De ha belegondoltok, az mivel jobb, ha a két barátnő közül választom az egyiket és komoly kapcsolatban leszek vele, a másiknak meg nagyon kellemetlen lesz egész végig engem nézni vele? Könnyen lehet, hogy még össze is vesznének miattam.
2016. jún. 9. 07:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A pillanat, amikor elkezded öregnek érezni magad ezeket a képtelen kérdéseket olvasgatva...


Csak a kedvemért, kérdezd meg őket, és meséld el mi történt!

2016. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ajánlattal jönne egy srác aki bejön nekem, ott lenne vége a vonzalmamnak, és rögtön közölném, hogy a másik csajé lehet (ha a másik csajnak még kellene egyáltalán).
2016. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jók a kommentek, most is röhögök...:D Szerintem bilibe lóg a kezed srác. Ez olyan, hogy aki sokat akar fogni, az keveset markol.
2016. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!