Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te belemennél olyan távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél olyan távkapcsolatban ahol 500km van párod és közted?

Figyelt kérdés

Itt most nem akar vagyok kíváncsi ki képes távkapcsolatra...

Ez szerintem személy függő, valaki képes valaki nem és ezt el kell fogadni.

Nekem is volt már távkapcsolatom (250 km volt)és működött..össze is költöztünk. Ennek vége, bár ez nem tartozik ide.


De 500km azért több...valaki képes lenne erre?


2015. máj. 19. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Abban az esetben, ha szerelmes vagyok és tényleg nagyon összeillünk, illetve van esély arra, hogy nemsokára össze fogunk tudni költözni, vagy legalábbis közelebb egymáshoz.
2015. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Interferencia ***** válasza:
61%
Én nem.
2015. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Először leírod, hogy nem érdekel, hogy valaki képes-e rá, aztán megkérdezed, hogy képes lenne-e 500 km-es távkapcsolatra. Tapsold meg magad.


Jómagam sosem voltam a távkapcsolat híve. Egy idő után mind ellaposodik és kezd hiányozni az, ami egy kapcsolatban igen is fontos: az érintés. Persze ma már van Skype, meg minden, de akkor sem érezheted a párod bőrének illatát, nem súghatod a fülébe, hogy mennyire szereted, stb.

2015. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Idővel van esély rá, hogy többször találkozzunk havi 1-2 alkalomnál? Pár hónapon belül mondjuk. Mert akkor még esetleg. Egyébként még ha csak 100 km-re lakna se igazán tudnám fenntartani, nem vagyok a távkapcsolatok híve egyáltalán.
2015. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3.

Azt szerettem volna ezzel mondani, hogy nem távkapcsolaton van itt a hangsúly, hanem 500km-en...

Mert távkapcsolattal nekem nincs bajom, de nem tudom 500km nem lenne-e sok..

2015. máj. 19. 12:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs tavolsag, az nem tavkapcsolat. Nekem mar volt tavkapcsolatom, es csak rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban. Csakis akkor mennek bele, ha rovid idon belul fennall az esely az osszekoltozesre, vagy arra, h kozelebb legyunk egymashoz. Egyebkent nem.
2015. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5000 km van köztem és a párom között. Remélem ez megválaszolta a kérdésed.
2015. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 500 km-nél több volt. Ez azon múlik, hogy milyen gyakran, mennyi időre tudtok találkozni, mikor lesz a távkapcsolatnak vége, szeretitek-e egymást. Egyáltalán el tudjátok-e mindketten képzelni, hogy távkapcsolat legyen köztetek.
2015. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer távkapcsolat, akkor szerintem mindegy, hogy 250 vagy 500 vagy 1000 km van köztetek. (Jó, 1000 km-nél már nagyban számítanak az anyagiak is.)
2015. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm Miskolcon lakik, néhány éve van kapcsolatban egy szombathelyi lánnyal. Néha utazgatnak egymáshoz. Csak azért tartották fent a kapcsolatot, mert jövőre mindketten Pestre költöznek egyetem miatt, így együtt tudnak majd lenni. Ha ez nem így van, tehát örökké marad mindkettő a saját városában, szerintem pazarlás az egész. Túl keveset lehetnek együtt, és túl költséges az utazás. Ilyen esetben én mindenképpen letennék róla.
2015. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!