Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te belemennél olyan távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél olyan távkapcsolatban ahol 500km van párod és közted?

Figyelt kérdés

Itt most nem akar vagyok kíváncsi ki képes távkapcsolatra...

Ez szerintem személy függő, valaki képes valaki nem és ezt el kell fogadni.

Nekem is volt már távkapcsolatom (250 km volt)és működött..össze is költöztünk. Ennek vége, bár ez nem tartozik ide.


De 500km azért több...valaki képes lenne erre?


2015. máj. 19. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tesvérem
2015. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tartósan biztos hogy nem, de még ha 100km van csak akkor sem, ha jó esély van rá, hogy ez rövid időn belül változik akkor nyilván igen.
2015. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Felőlem a Holdon is lakhat. Nem a távolság számít,hanem hogy onnan tudunk-e hetente legalább egyszer találkozni.
2015. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ha előtte rendes kapcsolatban voltunk, már jól ismerem, akkor igen.

de így elkezdeni nem kezdenék el kapcsolatot az biztos. van rá esély hogy soha nem ismered jól meg, nem tudhatod éppen mit csinál amíg távol van.

míg egy több éves kapcsolat után munka miatt távkapcsolatba kényszerülsz, akkor csak jobban lehet viselni.. szeerintem

2015. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen vonatozni mindig is csupa öröm volt...:D
2015. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem mennék bele. Csak a találkozásaink, a randijaink megvalósítása, azaz az utazás borzalmas költségeket emésztene fel, az utazásról idejéről nem is beszélve — 500 kilométer, ha nem autópályán tesszük meg, akár 7-8 órát is elvisz —, ráadásul mivel ritkábban találkoznánk, tartalmasabb, költségesebb közös programokkal kellene kitölteni az együtt töltött időt, és bevallom őszintén, egy alig pár hónapig tartó szerelem sem ér ennyi áldozatot. Nálam a határ nagyjából 20-30 kilométer, semmivel se több.
2015. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatba nem. Viszont ismerkedésbe, amiből rendes hosszútávú kapcsolat lesz, abba igen.
2015. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!